18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Azureus Rising - Proof of Concept [dobra sieka]

Darkstep • 2013-10-09, 12:09
Zajebista animacja wykonana przez Black Sun Entertaiment (i chyba jedyna jaką zrobili).

Fabuła nie jest znana, ale przedstawia "cyberninje", który po prostu wlatuje i rozpie**ala wrogie (?) jednostki :terror: . Uważam że warte obejrzenia. :ok:

W sumie, to mógłby być fajny pomysł na grę, bardzo charakterystyczna postać oraz świat, w którym dzieje się akcja.



P.S. Po tagach nie znalazłem, a filmik trochę czasu już ma.

mika006

2013-10-09, 12:17
myslalem ze bedzie sciagal torrenty....

Darkstep

2013-10-09, 12:20
mika006 napisał/a:

myslalem ze bedzie sciagal torrenty....



Że co k***a? :wtf:

Dziwny tok myślenia masz.

casimus

2013-10-09, 12:35
@up
Azureus to klient P2P.

robex9

2013-10-09, 12:50
Zawsze mnie to śmieszyło kiedy w takich animacjach główny bohater biega (czy ogólnie porusza się) szybciej niż namierza go bronią i strzela jakiś super duper nowoczesny komputer (bądź inny strzelec).

Darkstep

2013-10-09, 12:52
robex9 napisał/a:

Zawsze mnie to śmieszyło kiedy w takich animacjach główny bohater biega (czy ogólnie porusza się) szybciej niż namierza go bronią i strzela jakiś super duper nowoczesny komputer (bądź inny strzelec).



W animacji wszystko jest możliwe. :ok: Trochę wyobraźni. :)

Pan_Marszałek

2013-10-09, 12:55
Cyber Ninja? Wielkie roboty? Niedaleka przyszłość? Gdzieś już to widziałem ;-) .

Muzz

2013-10-10, 02:15
Pan_Marszałek napisał/a:

Cyber Ninja? Wielkie roboty? Niedaleka przyszłość? Gdzieś już to widziałem ;-) .
Obrazek


No to dość późno to zauważyłeś... już xx lat się takie motywy przewijają ;-)

Mikul58

2013-10-10, 10:57
Co z niego za ninja, jak już na wejściu wiedzą, że wpakował się do bazy?

łerikeczap

2013-10-10, 11:24
Gdyby miałaby być to gra, to koncepcja strasznie przypominająca serię Devil May Cry. Wielki miecz, para pistolów, grupy botów do pokonania a na końcu jak wisienka na torcie BIG BOSS. Ciekawe jakby się to sprzedało w klimatach jak na filmie.

Darkstep

2013-10-10, 11:45
łerikeczap napisał/a:

Gdyby miałaby być to gra, to koncepcja strasznie przypominająca serię Devil May Cry. Wielki miecz, para pistolów, grupy botów do pokonania a na końcu jak wisienka na torcie BIG BOSS. Ciekawe jakby się to sprzedało w klimatach jak na filmie.



Nie wiem, gdzie ty widzisz porównanie do Devil May Cry

1.Dante ewidentnie ma o wiele większy miecz, niż Azureus w tym filmie.
2.Dwa pistolety, no Lara Croft też ma dwa i jakoś nikt nie porównuje ją z DMC.
3.A powiedz ty mi, w której grze hack'n'slash nie masz grupy "botów" do pokonaniu i bossa na końcu?
4.Film całkowicie odbiega klimatem od DMC.

Uznaje, że twoje porównanie ma słabe argumenty. Co do filmu, sądzę że mogło by jednak coś osiągnąć.

Ja...........ro

2013-10-10, 11:52
też się wypowiem... gówniana animacja.