18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Azureus Rising - Proof of Concept [dobra sieka]

Darkstep • 2013-10-09, 12:09
Zajebista animacja wykonana przez Black Sun Entertaiment (i chyba jedyna jaką zrobili).

Fabuła nie jest znana, ale przedstawia "cyberninje", który po prostu wlatuje i rozpie**ala wrogie (?) jednostki :terror: . Uważam że warte obejrzenia. :ok:

W sumie, to mógłby być fajny pomysł na grę, bardzo charakterystyczna postać oraz świat, w którym dzieje się akcja.



P.S. Po tagach nie znalazłem, a filmik trochę czasu już ma.

Darkstep

2013-10-10, 11:58
Jaczuro napisał/a:

też się wypowiem... gówniana animacja.



Czy ja wiem czy taka gówniana...

Cytat:

Azureus Rising has also won 8 awards to date including; Best Animated Film, Best Director, Best Visuals, Best Sound FXs and Best Original Score. Currently Azureus is in development to be a major motion picture and AAA video game title.


sajet

2013-10-10, 11:58
Widziałem już tyle tego lepiej zrobionego ... szkoda czasu.

Ja...........ro

2013-10-10, 12:20
Darkstep napisał/a:


Czy ja wiem czy taka gówniana...



Lubię SF, lubię fantasy, lubię ciekawe animacje, gry, akcję i inne duperele. Tutaj nie widzę dobrej animacji - widzę dużo kanciastych, kwadratowych wręcz kolorowych bloczków puszczanych co chwila w slow-motion. Akcja jest przeprowadzona tak banalnie, że nie chce się oglądać dalej - kamera na twarz "bohatera", slowmo, kamera na oponentów, slowmo, i akcja właściwa rodem z Kapitana Tsubasy czy Dragonballa tylko wyższej rozdzielczości. Masz przykład, powinieneś złapać o co chodzi. Super animacja k***a, na miarę naszych czasów:
Link do YT
Poza tym każda animacja ma fabułę, nawet ta. Tu zwyczajnie nic nie trzyma się kupy - brak jakiejkolwiek logiki, inteligencji przedstawionych postaci, super nowoczesna baza wojskowa hiper żołnieży z hełmami prawdopodobnie wyposarzonymi w 1000x czujników, kamer, czujek i innego technologicznego syfu - brak reakcji na rzuconą im w ryj kulkę. Proszę... Animacja jest żenująca i drwi z odbiorcy akcją i animacją rodem sprzed 30 lat, szczególnie brakiem logiki, sensu, tandetą... nazwijmy to po imieniu - strzela w odbiorcę czystą głupotą.

Cytat:

Azureus Rising has also won 8 awards to date including; Best Animated Film, Best Director, Best Visuals, Best Sound FXs and Best Original Score. Currently Azureus is in development to be a major motion picture and AAA video game title.[/code]


M jak Miłość i bracia mroczkowie też dostawali nagrody :homer:


Reasumując - amimacja jest GÓWNIANA

łerikeczap

2013-10-10, 12:21
No Ty nie widzisz, a ja widzę i jest zajebiście.

Te...........at

2013-10-10, 12:44
oo gra z piczamiczu ;)

vodka100g

2013-10-10, 13:04
olaboga, widzę, że albo gimbuski uciekły ze szkoły, albo w szkole jest odblokowany internet... bo takich żałosnych komentarzy to się nawet od nie chcenia nie chce czytać - tak ogólnie, to te wasze pegazuski to nawet mario w lewą stronę by nie uciągnęły, więc "shut the fuck up"

castagir

2013-10-10, 13:23
kich animacjach jak główny bohater sobie ucina drzemkę podczas walki(choćby to jak wylądował na murze i zaraz otoczyła go zgraja żołnierzyków), a przeciwnicy grzecznie czekają na jakiś oznak życia naszego "rambo". Rozumiem, fajnie to wygląda jak główny bohater jest takim kozakiem, który jest świadom swoich zajebistych umiejętności/mocy, że może nieco nie docenić wroga, ale tutaj to już k***a grube przegięcie. Przed każdą akcją była właśnie taka sytuacją, że on sobie stoi albo kuca po kilka sekund głośno sapiąc jakby miał astmę.
Animacja fajnie pod względem graficznym i urozmaicenia, ale ogólnie pod względem zobrazowania akcji to jest dno.

Haganame

2013-10-10, 14:04
Co do drzemki to cała akcja jest wyrwana z kontekstu całej historii. Może zdaje on sobie sprawę, że te boty na dzień dobry pilnują intruza, aż podjedzie ktoś kto się nim zajmie. No i może nie reagują na takie małe bzdety jak kulka. Sama animacja nie jest mistrzowska, ale tych elementów "historycznych" akurat bym się nie czepiał.

Ja...........ro

2013-10-10, 14:56
gra w takim klimacie nazywa się Vanquish. IMO bardzo dobra. Dodam, że byle gameplay wygląda lepiej, niż ta super pro animacja.
dla leniwych, proszę link to yt

Horendal

2013-10-10, 15:11
Ten "skorpion" to zerżnięty żywcem z Ghost In The Shell:SAC. Mogliby być nieco bardziej oryginalni.

johnnybgoode

2013-10-10, 15:15
jak dla mnie to prawie cała scena zjechana z Ghost in the Shell

BillyKid

2013-10-10, 19:59
Żeby wszyscy z Sosnowca umieli tak skakać... Phi tam mają nawet wybicie chu*owe :(

alti

2013-10-11, 16:37
Słabe. Dlaczego? Przykład: w 1:44 przeciwnik tego "ninja" zaczyna się przewracać zanim w ogóle dosięgła go kula. Na co to wskazuje? Na niedbalstwo. Filmik trwa 5:37 a nie chciało się do nawet autorom dopracować? Żenada.