18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Azjatycka szkoła dyscypliny

phrontch • 2020-12-29, 08:48
Nauka poprzez bicie




blokern

2020-12-29, 09:48
tez tak macie, ze przy takich filmach przewijacie dalej?

Autor

2020-12-29, 09:53
To nie jest bicie. Ta j***na, żółta k***a ewidentnie się nad maluchem pastwi. Uderzyć dziecko można w tyłek jak Ci na łeb wchodzi, ale żeby zakładać mu linkę na szyję i napie**alać o podłogę to już zakrawa o chorobę umysłową opiekuna lub skłonności sadystyczne, które bądź co bądź pasują do tego forum. Wiele osób już pisało o tym, że dziurawienie da Silvy można usprawiedliwić i postawić wirtualne piwo, ale taki mały dzieciak... Czym on mógł jej zawinić? k***a nie ogarnę tego chyba nigdy, jak można być taką j***ną sp***oliną wykorzystującą przewagę siły nad niewinnym dzieckiem.

juderaus

2020-12-29, 10:30
blokern napisał/a:

tez tak macie, ze przy takich filmach przewijacie dalej?



Ja przewijam do początku , żeby nic mi nie umknęło.

outsidethebox86

2020-12-29, 10:59
blokern napisał/a:

tez tak macie, ze przy takich filmach przewijacie dalej?



Przy tego typu filmikach przeważnie wytrzymuję 2 sekundy. Raz że nie mogę patrzeć, bo mi szkoda łepka, a dwa, że się wk***iam przez coś, na co nie mam zbytniego wpływu.

Pitupitu

2020-12-29, 11:36
Normalnie mogł bym k***ę łyżeczka wypruć za takie coś.
:-/ a truchłem pie**olnąć o ziemię tak jak ona tym babelkiem :-/

eMTe87

2020-12-29, 12:05
Dajcie ci to scierwo na 2 minuty a gwarantuje ze nigdy k***a juz nic nie dotknie

Zcarg

2020-12-29, 12:21
eMTe87 napisał/a:

Dajcie ci to scierwo na 2 minuty a gwarantuje ze nigdy k***a juz nic nie dotknie



weź dzieciak już wystarczająco oberwał

zbynekmaslanka

2020-12-29, 13:02
Autor napisał/a:

To nie jest bicie. Ta j***na, żółta k***a ewidentnie się nad maluchem pastwi. Uderzyć dziecko można w tyłek jak Ci na łeb wchodzi, ale żeby zakładać mu linkę na szyję i napie**alać o podłogę to już zakrawa o chorobę umysłową opiekuna lub skłonności sadystyczne, które bądź co bądź pasują do tego forum. Wiele osób już pisało o tym, że dziurawienie da Silvy można usprawiedliwić i postawić wirtualne piwo, ale taki mały dzieciak... Czym on mógł jej zawinić? k***a nie ogarnę tego chyba nigdy, jak można być taką j***ną sp***oliną wykorzystującą przewagę siły nad niewinnym dzieckiem.



O co chodzi z tym trollowaniem ... i tak wiem że każdy z was ma to gdzieś

banerr

2020-12-29, 13:48
Nie powinna tak dużo bić bo jeszcze jej bąbelek pęknie.

wampir94

2020-12-29, 14:06
Mam pewną teorię na temat azjatyckiego bicia dzieci. Oni je leją, wieszają, skaczą po nich kiedy są jeszcze malutkie i tak nie będą tego pamiętać. Wszystko to po to żeby w przyszłości jak się któreś rozdupcy swoim skuterkiem albo wejdzie pod ciężarówkę miało większe szanse na przeżycie. Czysta rodzicielska troska tyle

Kaczor_Donald

2020-12-29, 14:16
Z półobrotu mogłaby z raz przylutować :-P

dżonyłojlker

2020-12-29, 14:38
ch*j jej w dupę.
















A nie, to chyba chłopiec.

gr3go

2020-12-29, 15:50
k***ę końmi rozerwać .........

opiekunkę też :)

maki1981

2020-12-29, 16:20
Gmork napisał/a:

ch*j jej w dupę.
A nie, to chyba chłopiec.



A co to przeszkadza? Przecież i tak "w dupę"

:lol: