18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Azjatycka szkoła dyscypliny

phrontch • 2020-12-29, 08:48
Nauka poprzez bicie




Adrian92

2020-12-29, 16:51
Nerwica. Częste zjawisko po porodzie, ale rzadko kiedy objawia się aż takim zachowaniem. Prędzej czy później rzuci dzieckiem niefortunnie, uderzy głową, umrze a ona skończy w więzieniu.

shoe5maker

2020-12-29, 16:55
Ona chce tam jogę uprawiać, a tam bachory drą mordy. Za słabo napie**ala dlatego się drą. .Później dziwota, że dorosłe chińczyki są poj***ni.

fieryangel

2020-12-29, 19:05
No dobra, znęcają się, bo są jebniete... Ale po co to nagrywają?

superslavo

2020-12-29, 19:06
Jak bedziecie miec kilkoro dzieci to zmienicie zdanie...ja mam blizniaki i troche mi jej szkoda. Dziecka tez oczywiste, ale moi blizniacy tak odpie**alaja czasami - ze k***ica mnie bierze. Nie tluke ich tak jak ona, ale dre mordę bo nie wyrabiam;/ wiem ze to ch*jowo , ale rodzice nie maja lekko , ten wie kto ma " energiczne " dzieci a nie jakies ciche ulągi.

Nattttsjel

2020-12-29, 21:00
superslavo napisał/a:

Jak bedziecie miec kilkoro dzieci to zmienicie zdanie...ja mam blizniaki i troche mi jej szkoda. Dziecka tez oczywiste, ale moi blizniacy tak odpie**alaja czasami - ze k***ica mnie bierze. Nie tluke ich tak jak ona, ale dre mordę bo nie wyrabiam;/ wiem ze to ch*jowo , ale rodzice nie maja lekko , ten wie kto ma " energiczne " dzieci a nie jakies ciche ulągi.



Eh... Najgorse jest to, że potem się ma wyrzuty sumienia za samo ryknięcie a ta napie**ala jak bezpańskim kundlem.
Nigdy tego nie ogarne, jak można mieć takie zapędy wobec własnych dzieci. Krzyknąć, lekko potrząsnąc za ramie jak już przekracza pewne granice ale kurde... miałam depresje poporodowa, zespół d-mer, rozj***ne kompletnie hormony... dzieci potrafia wyprowadzić z równowagi ale nigdy by mi do głowy nawet nie przyszło, żeby mocno uderzyć czy w ogole rzucić swoim dzieciem lub czyimś. To chore.

ramzes213

2020-12-29, 21:17
k***a Mac co trzeba mieć w głowie żeby bić nie winne małe dziecko co za szmata oby znalazł się film z mamusia na hardzie wystarczy deskowanie parowie

RogiPierogi

2020-12-30, 10:11
Dlaczego wszystkie skośnookie w takiej sytuacji siadają po turecku w pewnym momencie...?

Za...........ra

2020-12-30, 18:32
pie**olona żółta p*zda. Mści się na swoich dzieciach że dała dupy patusowi a teraz musi sie zajmować efektem jej bardzo szczęśliwego związku z azjatyckim sebixem. Mam nadzieje że za 15 lat jej dzieci odwdzięczą sie tej k***ie bo inaczej sie tego k***iszona nazwać nie da.

T3RMINATOR

2020-12-30, 23:19
O zgrozo na to się nie da patrzeć ani słuchać.

Rob3rt88

2020-12-30, 23:56
po pierwsze primo
mi to wyglada na jakies ala przedszkole / zlobek - wiec typiara powinna zmienic prace :P

po drugie primo
ja po 8 miesiacach od narodzin pierwszego dzieciaka nie przespalem dluzej niz 2 godzini ( ciaglego spania ) a chodzilem do pracy i pomagalem w miare przy obowiazkach, po tym czasie wybobrazalem sobie jak przykladam podusze i dusze wlasne dziecko ktore spi na moich kolanach... jedynie powstrzymywala mnie mysl ze bede musial spojrzec w oczy zonie po tym... no fakt nie napie**alalem dziecka bo k***a po prostu wiedzialem ze to nie przyniesie zadnego pozytywnego skutku a bedzie bardziel rylo tym malym ryjkiem

po trzecie primo
madra jednak typiara... ze sznurem na szyji nie sp***oli daleko ...

ramiltor

2020-12-31, 00:07
Klaps musi byc. Te bezstresowe to nic sie nie nauczą. Niektóre to nawet nie wiedzą jaką mają płeć!

xsardas1212

2023-07-24, 04:26
blokern napisał/a:

tez tak macie, ze przy takich filmach przewijacie dalej?



Tak, nie jesteś sam. Lubię obejrzeć sobie jak złodziej jest łamany/ dymany szyszką / deskowanie i zawsze z radością oglądam ale oglądanie bicia niewinnego słabszego dzieciątka nie sprawia mi żadnej frajdy.