18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Azjatka w akcji

Kamil1.3.1.2. • 2017-01-04, 00:36
Pięknie to zrobiła :ok:

sh...........ns

2017-01-04, 12:10
zajewbał bym taką szmate

dziewczyna ma ewidentnie uszkodzoną rękea tasię nad nią jeszcze znęca powinno się jak połamac na kawałki

danilo

2017-01-04, 12:11
19kaczor90

Ciekawa teoria! :) A jaki to jest malutki? W sensie ile cm? Pójdę sprawdzić i może rozpocznie się Twoja kariera naukowa?! :)

InsaneHarv

2017-01-04, 12:42
A gdzie jest drugą część filmu ? Ta z gwałtem ?

axer8

2017-01-04, 14:58
A ja tym bym je wyr*chał :amused:

Inoquez

2017-01-04, 17:21
@Avic
j***niutki walki unika jak może, to rzeczywiście z pijakiem trudno uniknąc walki, w 99% wystarczy delikatnie zmienić kierunek spaceru, ale lepiej odpie**alać "anakonde" na pijakach w trosce o swoja piękną twarz

Werewolv

2017-01-04, 17:44
Uszkodzony staw i poważne nie dotlenienie, bo przestała się ruszać dużo wcześniej. Nie wiem jak u nich prawo, ale u nas to napad z bronią w ręku.

kenzol

2017-01-04, 17:49
Znajdźcie info czy coś jej się stało, zamiast wygłaszać teorie medyczne z dupy wzięte.

haber6666

2017-01-04, 19:35
@Avic musze cie wyprowadzic z błędu, bo najwidoczniej powielasz jakies herezje zaslyszane na podworku. To tzw duszenie to nic innego jak spowodowanie niedokrwienia mózgu, utrata przytomnosci nastepuje wlasnie w takim mechanizmie.W wyniku tego moze dojsc do udaru lub zatrzymania akcjji serca.Nie pie**ol, ze to bezpieczne bo gimbazjalisci w to uwierzą i radykalnie spadnie ich liczebność ;)

ellsworth

2017-01-04, 21:05
avic napisał/a:



Niemniej odnosząc się do tej sytuacji dziewczyna postąpiła z maksymalnym BHP :) Kulturalnie odcięła światło przeciwniczce, nie robiąc jej stałych szkód. Dziewczyna dojdzie do siebie za 10-30 sekund a po 5 minutach będzie się już tylko delikatnie kręciło w głowie i główka potem będzie trochę bolała. Ewentualnie może się porzygać. No.. ta balacha na usztywnionych stawach rozwaliłaby łokieć, ale samo duszenie w żaden sposób niebezpieczne nie jest.


Mało jeszcze wiesz. Takie podduszanie może u pozornie zdrowej osoby, której wydawałoby się że ma serce jak dzwon wywołać zapaść kardiologiczną i szybko przenieść ja na tamten świat. Człowiek to bardzo skomplikowany mechanizm, a taki może się całkowicie "popsuć" nawet od wydawałoby się błahej sprawy

MagicznyTomasz93

2017-01-05, 03:33
Z Azjatką lepiej nie iść do łóżka. Albo się zesra albo połamie ci ręce. Ewentualnie okaże się że ma większego ku*asa.

Fritzelek

2017-01-05, 13:09
To było odcięcie dostępu tlenu czy rozj***nie kręgosłupa i kalectwo do końca życia od szyi w dół? Jak ktoś niedoku*wiony i nie rozumie.. Szarpnięcie za głowę porównywalne z tym co u wisielca tylko nieco słabsze?

Pankracy_Młot

2017-01-05, 17:50
Każda sekunda niedotlenienia mózgu to nieodwracalne uszkodzenia setek komórek nerwowych mózgowia geniusze. Chyba przedszkolanki z wami się tak bawiły ,że pie**olicie jakie to jest bezpieczne