18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Azjatka w akcji

Kamil1.3.1.2. • 2017-01-04, 00:36
Pięknie to zrobiła :ok:

maksymilian45

2017-01-04, 00:56
Chwila adrenaliny, reszta życia w pierdlu.
Trzeba się kontrolować bo jak emocje opadną to dotrze smutna rzeczywistość co się odj***ło.

gustav665

2017-01-04, 01:25
nie czaje, przecież to azjatki a biją się jak biały z murzynem

vFork

2017-01-04, 01:32
gustav665 napisał/a:

nie czaje, przecież to azjatki a biją się jak biały z murzynem


Marudzisz... fajnie jest :)

whistan

2017-01-04, 02:16
myślałem że będzie kung fu k***a!

miksuss

2017-01-04, 05:03
maksymilian45 napisał/a:

Chwila adrenaliny, reszta życia w pierdlu.
Trzeba się kontrolować bo jak emocje opadną to dotrze smutna rzeczywistość co się odj***ło.



No ale o co chodzi? Wszystko zrobione i kontrolowane perfekcyjnie.

BrianGriffin

2017-01-04, 08:26
@up

Życia nie znasz. W wielu przypadkach zwykły nokaut może być ostatnim, dlatego mądry człowiek unika zawsze walki jeżeli może, bo kalkuluje czy warto przegrać życie przez jakiegoś debila.

pigwaran0

2017-01-04, 08:35
@up Daj spokoj, barany i tak nigdy tego nie zrozumieja. Bezstresowo wychowywane durnie nie znaja pojecia wyobrazni. Przeciez ''morda nie szklanka''!

C.Z.E.S.I.E.K

2017-01-04, 08:36
pigwaran0 napisał/a:

@up Daj spokoj, barany i tak nigdy tego nie zrozumieja. Bezstresowo wychowywane durnie nie znaja pojecia wyobrazni. Przeciez ''morda nie szklanka''!


"Jak ktoś ma pecha to i w dupie palec złamie..."

danilo

2017-01-04, 08:57
Zajebiste skośnookie laseczki! :) Ogólnie słowianki najlepsze i najfajniejsze, ale takie Azjatki kręcą mnie też zajebiście!!!! :) Bójka bez szału, ale oglądałbym dziewuszki godzinami.

19kaczor90

2017-01-04, 09:05
@danilo Aznatki kręcą Cię zajebiście bo podświadomie szukasz kobiety przyzwyczajonej do małych ku*asków :)

maxdila0

2017-01-04, 09:10
Popkowi by wpie**ol spuściła szybciej niż Pudzian.

avic

2017-01-04, 09:32
maksymilian45 napisał/a:

Chwila adrenaliny, reszta życia w pierdlu.
Trzeba się kontrolować bo jak emocje opadną to dotrze smutna rzeczywistość co się odj***ło.



Niestety nie mogę się z Tobą zgodzić do końca. Tzn, z ogólnym wywodem tak - bo zawsze lepiej unikać problemów. Raz, że można komuś wyrządzić nieplanowaną krzywdę, dwa - nasz oponent może mieć gadżety za pazuchą i skończymy jak sztywny sebix w Ełku pod kebabem :) Tak z grubsza.

Niemniej odnosząc się do tej sytuacji dziewczyna postąpiła z maksymalnym BHP :) Kulturalnie odcięła światło przeciwniczce, nie robiąc jej stałych szkód. Dziewczyna dojdzie do siebie za 10-30 sekund a po 5 minutach będzie się już tylko delikatnie kręciło w głowie i główka potem będzie trochę bolała. Ewentualnie może się porzygać. No.. ta balacha na usztywnionych stawach rozwaliłaby łokieć, ale samo duszenie w żaden sposób niebezpieczne nie jest.


I o ile zgodnie z tym co pisałem powyżej - wszelkich bójek staram się unikać jak tylko mogę, w trosce o moją śliczną buzię, o tyle jeśli nie mam już wyjścia (a na palcach jednej ręki mogę to policzyć..) zawsze staram się kończyć w taki sposób. Pijanemu, albo naćpanemu nie obije się mordki na tyle mocno, żeby mu się odechciało pajacowania. Mało tego, często i złamana ręka nie wystarczy. A na dobrą anakondę zza pleców mocnych nie ma :)

A.. i jeszcze rada dla tej starszej części Sadola, co już gimbazę skończyła: jak tarmosicie się z panienką w łóżku spróbujcie delikatnie odciąć jej tlen...jakiś jedwabny szalik, pasek, czy delikatnie dłonią. Będzie was za to po dupie z wdzięczności całować :)

mlecz1323

2017-01-04, 10:22

vihura

2017-01-04, 11:05
Ale bym ją kochał .. najbardziej analnie