18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Azjata ratuje swój obiad przed żarłocznym aligatorem

T3RMINATOR • 2020-11-20, 10:27


Piesek będzie bezpieczny przez pewien czas. :amused:

Znawca_Cipek

2020-11-20, 10:37
Piesek bedzie bezpieczny. Pan Azjata opie**oli aligatora na obiad

Pralpunkt

2020-11-20, 10:37
Krokodyla pewnie zabrał do chaty i sp***olił
I zaś kolejna pandemia będzie

oso

2020-11-20, 10:42
Każdy by się wk***il jak by ktoś na krzywy ryj chciał obiad wpie**olić ;)

janlew

2020-11-20, 10:53
Nawet by ratować cielną krowe, nie zaryzykowałbym wejścia do rzeki z krokodylami, a co dopiero za pchlarzem. Pchlarze odkąd nie mogą być na łańcuchu i pilnować obejścia, są bardziej szkodnikami niż zwierzętami pożytecznymi. Obsrywają trawniki, zakłócają spokój w blokach, a co jakiś czas zagryzą jakieś dziecko. Pieprzone szkodniki i nic więcej, to jakby szczura ratować.
*nie dotyczy to wytresowanych psów policyjnych, przewodników, saperskich itd.
**nie dotyczy szczurów laboratoryjnych

T3RMINATOR

2020-11-20, 11:12
janlew napisał/a:

Nawet by ratować cielną krowe, nie zaryzykowałbym wejścia do rzeki z krokodylami, a co dopiero za pchlarzem. Pchlarze odkąd nie mogą być na łańcuchu i pilnować obejścia, są bardziej szkodnikami niż zwierzętami pożytecznymi. Obsrywają trawniki, zakłócają spokój w blokach, a co jakiś czas zagryzą jakieś dziecko. Pieprzone szkodniki i nic więcej, to jakby szczura ratować.
*nie dotyczy to wytresowanych psów policyjnych, przewodników, saperskich itd.
**nie dotyczy szczurów laboratoryjnych



A Ja mam to samo zdanie o kotach i gołębiach zero pożytku a tylko bajzel robią.

~sensualna

2020-11-20, 11:22
janlew napisał/a:

Nawet by ratować cielną krowe, nie zaryzykowałbym wejścia do rzeki z krokodylami, a co dopiero za pchlarzem. Pchlarze odkąd nie mogą być na łańcuchu i pilnować obejścia, są bardziej szkodnikami niż zwierzętami pożytecznymi. Obsrywają trawniki, zakłócają spokój w blokach, a co jakiś czas zagryzą jakieś dziecko. Pieprzone szkodniki i nic więcej, to jakby szczura ratować.
*nie dotyczy to wytresowanych psów policyjnych, przewodników, saperskich itd.
**nie dotyczy szczurów laboratoryjnych



poligon to ty?

jimiq

2020-11-20, 11:31
janlew napisał/a:

Nawet by ratować cielną krowe, nie zaryzykowałbym wejścia do rzeki z krokodylami, a co dopiero za pchlarzem. Pchlarze odkąd nie mogą być na łańcuchu i pilnować obejścia, są bardziej szkodnikami niż zwierzętami pożytecznymi. Obsrywają trawniki, zakłócają spokój w blokach, a co jakiś czas zagryzą jakieś dziecko. Pieprzone szkodniki i nic więcej, to jakby szczura ratować.
*nie dotyczy to wytresowanych psów policyjnych, przewodników, saperskich itd.
**nie dotyczy szczurów laboratoryjnych



Widac jaki obiad taki i crocodile. DlaDlatego się nie bal

:mrgreen:

ZiooMall

2020-11-20, 11:46
Pralpunkt napisał/a:

Krokodyla pewnie zabrał do chaty i sp***olił
I zaś kolejna pandemia będzie



To dalej są debile co nie wiedzą że covid to broń biologiczna stworzona przez wirusologa?

janlew napisał/a:

Nawet by ratować cielną krowe, nie zaryzykowałbym wejścia do rzeki z krokodylami, a co dopiero za pchlarzem. Pchlarze odkąd nie mogą być na łańcuchu i pilnować obejścia, są bardziej szkodnikami niż zwierzętami pożytecznymi. Obsrywają trawniki, zakłócają spokój w blokach, a co jakiś czas zagryzą jakieś dziecko. Pieprzone szkodniki i nic więcej, to jakby szczura ratować.
*nie dotyczy to wytresowanych psów policyjnych, przewodników, saperskich itd.
**nie dotyczy szczurów laboratoryjnych



Dzięki tym obsranym trawnikom wgl je tam widzisz więc sie ciesz i całuj każdego psa w dupe za to, jak zagryzają dziecko to dlatego że jakaś pato rodzinka woli sie patrzeć w srajfona zamiast zainteresować się że dziecko za chwile wbiegnie pod auto albo maltretuje zwierze które na szczęście odpłaca się niewychowanemu bachorowi (pewnie jesteś jednym z nich ;D )

janlew

2020-11-20, 11:49
sensualna napisał/a:

poligon to ty?


Nie to nie on. Ja jestem tu dużej. Widać moje poglądy na temat zwierząt umykały, względem tych jakie mam na temat:
- żydów
- muzułmanów
- feministek/aborterek
- obrońców zwierząt i klimatu
- lgbtrtv j
itd. itp.
Powiem tyle. Nie powinno cię dziwić że dla mnie pies na łańcuchu jest rzeczą właściwą. Skoro za równie właściwe uważam dawne krucjaty, świętą inkwizycje, palenie spendzarek płodów (tzw.czarownic), karanie jawnych sodomitów, stosowanie kar cielesnych, egzekucji na rynku i tortur itd. itp.
Piesek na łańcuchu mógł faktycznie umknąć. Ale powiem ci że gorzej jest, ludzi którzy kochają swoje "pupilki", śpią z pchlarzami w pokoikach/łóżkach, nazywają rodziną i liżą się wzajemnie po mordach, mam za zwykłych zoofilów.

banerr

2020-11-20, 12:06
Przecież pchlarza to była przynęta.

sokol23

2020-11-20, 12:21
Niby azjata a jaja duze

Prof._Kot_Budd

2020-11-20, 12:32
janlew napisał/a:

Nie to nie on. Ja jestem tu dużej. Widać moje poglądy na temat zwierząt umykały, względem tych jakie mam na temat:
- żydów
- muzułmanów
- feministek/aborterek
- obrońców zwierząt i klimatu
- lgbtrtv j
itd. itp.
Powiem tyle. Nie powinno cię dziwić że dla mnie pies na łańcuchu jest rzeczą właściwą. Skoro za równie właściwe uważam dawne krucjaty, świętą inkwizycje, palenie spendzarek płodów (tzw.czarownic), karanie jawnych sodomitów, stosowanie kar cielesnych, egzekucji na rynku i tortur itd. itp.
Piesek na łańcuchu mógł faktycznie umknąć. Ale powiem ci że gorzej jest, ludzi którzy kochają swoje "pupilki", śpią z pchlarzami w pokoikach/łóżkach, nazywają rodziną i liżą się wzajemnie po mordach, mam za zwykłych zoofilów.



Napiłbym się z Tobą piwa albo poszedł na mszę trydencką przyjacielu.

LB...........BZ

2020-11-20, 13:05
Nie wiem. Coś mi tu śmierdzi. Coś słaby ma uścisk ten gad skoro psiaczek miał siłę biec. No chyba, że typ to Krokodyl Dundee i potrafi się z nimi obchodzić.

MrBadyl92

2020-11-20, 13:34
i przypadkiem sie to nagralo