18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Azjata ratuje swój obiad przed żarłocznym aligatorem

T3RMINATOR • 2020-11-20, 10:27


Piesek będzie bezpieczny przez pewien czas. :amused:

Goldi85

2020-11-20, 14:01
szacuneczek dla skosnookiego :)

janlew

2020-11-20, 14:11
Goldi85 napisał/a:

szacuneczek dla skosnookiego

i obiadu jego
...choć ja bym wolał krokodyla opierdzielić.

Nufrevi

2020-11-20, 16:07
Dobrze ze zdazyl postawic kamere i ja wlaczyc

St...........on

2020-11-21, 00:45
janlew napisał/a:

Nawet by ratować cielną krowe, nie zaryzykowałbym wejścia do rzeki z krokodylami, a co dopiero za pchlarzem. Pchlarze odkąd nie mogą być na łańcuchu i pilnować obejścia, są bardziej szkodnikami niż zwierzętami pożytecznymi. Obsrywają trawniki, zakłócają spokój w blokach, a co jakiś czas zagryzą jakieś dziecko. Pieprzone szkodniki i nic więcej, to jakby szczura ratować.
*nie dotyczy to wytresowanych psów policyjnych, przewodników, saperskich itd.
**nie dotyczy szczurów laboratoryjnych



ch*ja wiesz o psach to raz, dwa to psów policyjnych jest dwa rodzaje- pościgowe i tropiące (narkotyki, mat.wybuchowe, osoby zaginione), o ile tropiące są łagodne, pościgowe maja przej***ne całe życie (słuzba 10 lat) , często tym psom siada psycha zwłaszcza na schyłku służby i są (przynajmniej były do końca 2000roku utylizowane- nie miały szansę na "emeryturę", w Stanach tok szkolenia jest prowadzony razem z funkcjonariuszem partnerem, pies miszka razem z nim. W Polszy psy policyjne siedzą na komendzie w kojcu, są trenowane i oddawane pod opiekę funkcjonariusza. Sam mam Bordera ,mieszka ze mną w domu ale poza tym, to pies pracujacy- służący, wytrenowałem go na Search-and- rescue i na pasterskiego (u nas za pomoc w spędzie owiec z gór- fjordów- jest całkiem niezła kasa. Tak że twoje pie**olenie a'la poligon utwierdza mnie tylko w przekonaniu ,że w dupie byłeś i gówno widziałeś (poza swoją wioską na Wyp*zdowie Trzecim).

mrdick

2020-11-21, 07:00
sensualna napisał/a:

poligon to ty?



nie, to jakaś suka

janlew

2020-11-21, 14:34
mrdick napisał/a:

nie, to jakaś suka


Suka to cię wysrała na świat, zalana miękkim psim ch*jem

Strielok1

2020-11-21, 22:20
Pierwszy raz widzę żeby ktoś aligatory psem zanęcał