18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

awaryjne otwieranie blokady kola

warma • 2015-03-07, 18:27
Macie ch*je


i sie uczcie :sparta:

Chorusek

2015-03-08, 19:15
frezarkacnc napisał/a:

Sposób okej ale te służby chyba i tak zapisują w notesie markę, numer rejestracyjny i chyba jeszcze robią zdjęcie bo raz taką akcję widziałem. W Poznaniu normalnie zaparkujesz chyba tylko pod blokiem bo śródmieście jest całe uzbrojone w te cholerne parkomaty i wszędzie się czają te mendy ze swoimi druczkami do mandatów.



1. taki ch*j, od paru lat nawet pod blokami są parkomaty albo zakazy parkowania.
2. tyś k***a widział śródmieście w Poznaniu :homer:

luek0

2015-03-08, 19:38
NessTV napisał/a:

Okej, zakladaja blokady i robia zdjecia. Ale jak beda w stanie udowodnic, ze akurat to kierowca zdjal? "Przyszedlem i nic nie bylo, to odjechalem" Jedyne co wtedy uzyskaja to naleznosc za mandat, bo jest dowod, ze auto stalo gdzie stalo. Ale "moze zlomiarze ukradli?"



Ktoś się nie bał i blokadę zaj***ł wysoki sądzie :D

kam332

2015-03-08, 20:41
Znając moje szczęście, jakbym zdjął taką blokadę, to by się okazało, że nagrał mnie monitoring miejski...

Nikczemny_Płód

2015-03-08, 22:16
NessTV napisał/a:

Okej, zakladaja blokady i robia zdjecia. Ale jak beda w stanie udowodnic, ze akurat to kierowca zdjal? "Przyszedlem i nic nie bylo, to odjechalem" Jedyne co wtedy uzyskaja to naleznosc za mandat, bo jest dowod, ze auto stalo gdzie stalo. Ale "moze zlomiarze ukradli?"



Ta... i jeszcze k***a dojdzie do absurdu, że obywatele beda mieli pilnować blokad przed złodziejami :krejzi:

LikeThis

2015-03-09, 05:41
KrisCFC napisał/a:




Poj***ło Cie? Mają się uczyć cwaniactwa i kurestwa? Ja pie**ole ludziom się jebie we łbach... nauczcie się parkować w odpowiednich miejscach to k***a nie będziecie mieć blokad.

A do reszty, ch*ja Ci muszą udowodnić... w Polsce(chyba w jako jedynym kraju UE) w sądzie to Ty musisz udowodnić, że jesteś niewinny postawionych Tobie zarzutów. Poza tym, ktoś wyżej pisał, że straż robi zdjęcia, no to k***a sorry, ponad to na większości skrzyżowaniach są kamery..jak nie ma na nich to na pewno kamery z pobliskich sklepów uchwyciły jak straż zakłada Ci blokadę, mamy 21 wiek, zdejmiesz 10 blokad, a X lat po tym, dostaniesz wezwanie do sądu z wszystkimi zdjęciami i nagraniami, po czym w zębach przyniesiesz kasę plus odsetki i karę za zniszczenie mienia policyjnego, państwowego czy ch*j wie jakiego... ;)


Widać autor postu nie wie co to jest przedawnienie :amused: