18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

awaryjne otwieranie blokady kola

warma • 2015-03-07, 18:27
Macie ch*je


i sie uczcie :sparta:

SuchyArbuz

2015-03-07, 20:52
Bęben maszyny losującej jest pusty, proszę o zwolnienie blokady.

SharpSe

2015-03-07, 20:53
Polaczek polaczków uczy jak kraść a sodolowe zjebaństwo pokroju @warma temu przyklaskuje. Jak ktoś napisał wcześniej nauczcie się wieśniaki parkować w miejscach do tego przeznaczonych jak przyjeżdżacie golfami czy paseratti do miasta. Na prawdę te 3 złote was nie uderzą po kieszeni a innym zaoszczędzicie nerwów. Już nieraz niejeden zjeb mi zastawił bramę w firmie a później zdziwiony k***a że mu laweta auto ukradła.

A i jeszcze jedno. Widać @warma po twojej mordzie że masz cygańskie korzenie. Taki człowiek ale nie do końca.

Jaroos92

2015-03-07, 21:00
Rozumien mandaty za parkowanie w miejscu niedozwolonym, ale te blokady to poj***ny pomysł. Skoro jest zakaz parkowania, to z jakiegoś powodu samochód nie powinien tam stać, a te ch*je ze straży wiejskiej założą blokadę na koło i unieruchomią samochód na pół dnia. Przecież to jest niezgodne z logiką. Powinni się puknąć tymi blokadami w swoje puste łby i w razie potrzeby usuwać pojazdy.

lukas54

2015-03-07, 21:02
TAKI ch*j !!!

se k***a wygogluj na jakim sprzecie cie zamkna !

napewno nie na tym złomie!!!!

Pozdro!

en...........ea

2015-03-07, 21:06
Sposób okej ale te służby chyba i tak zapisują w notesie markę, numer rejestracyjny i chyba jeszcze robią zdjęcie bo raz taką akcję widziałem. W Poznaniu normalnie zaparkujesz chyba tylko pod blokiem bo śródmieście jest całe uzbrojone w te cholerne parkomaty i wszędzie się czają te mendy ze swoimi druczkami do mandatów.

xenoxen

2015-03-07, 21:35
Straż robi zdjecie i potem scigają Cie. Kolega ma sprawe w sądzie za zdjęcie blokady ( nieudolnie załozona - sama spadła ) i zabranie jej do domu. Chyba jednak tak nie jest jak piszecie co niektórzy.

Talpy

2015-03-07, 22:23
Jaroos92 napisał/a:

Rozumien mandaty za parkowanie w miejscu niedozwolonym, ale te blokady to poj***ny pomysł. Skoro jest zakaz parkowania, to z jakiegoś powodu samochód nie powinien tam stać, a te ch*je ze straży wiejskiej założą blokadę na koło i unieruchomią samochód na pół dnia. Przecież to jest niezgodne z logiką. Powinni się puknąć tymi blokadami w swoje puste łby i w razie potrzeby usuwać pojazdy.



Jak będzie za bardzo przeszkadzał to Ci odholują i tyle. Wk***ia mnie takie cwaniakowanie jak ktoś parkuje jak ch*j i się nie da czasem przejść chodnikiem albo autem wjechać bo cwaniaki znalazły sobie miejsca parkingowe. Jak już stajesz w niedozwolonym miejscu to k***a na chwilę i siedź ciulu w aucie żeby w razie czegoś je przestawić a nie idziesz w p*zdu na pół dnia i potem zdziwienie wielkie.

Myśli taki, że jak stoi w niedozwolonym miejscu a inni krążą w poszukiwaniu wolnego żeby się gdzieś wkleić na chwilę to jest zaradny. Otóż nie. Jest j***ną k***ą, która uprzykrza życie innym.

:plzdie:

Nikczemny_Płód

2015-03-07, 23:20
Talpy napisał/a:



Jak będzie za bardzo przeszkadzał to Ci odholują i tyle. Wk***ia mnie takie cwaniakowanie jak ktoś parkuje jak ch*j i się nie da czasem przejść chodnikiem albo autem wjechać bo cwaniaki znalazły sobie miejsca parkingowe. Jak już stajesz w niedozwolonym miejscu to k***a na chwilę i siedź ciulu w aucie żeby w razie czegoś je przestawić a nie idziesz w p*zdu na pół dnia i potem zdziwienie wielkie.

Myśli taki, że jak stoi w niedozwolonym miejscu a inni krążą w poszukiwaniu wolnego żeby się gdzieś wkleić na chwilę to jest zaradny. Otóż nie. Jest j***ną k***ą, która uprzykrza życie innym.

:plzdie:



Rozumiem geniuszu, że jakiś bydlak zaparkował Ci na chodniku i nie możesz się tam przecisnąć z siatkami z lidla. Jednak sprawa wygląda trochę inaczej.

Blokada koła ma być karą dla kierowcy. Ok, ma sens, tylko karą za co? Za złe parkowanie. Teoretycznie blokowanie np. chodnika. Teraz moje pytanie:

Czy blokada koła sprawi, że auto się zdematerializuje i przestanie utrudniać ruch? Mało tego, bardzo często auto pozostawione na chwile ląduje z blokadą. Kierowca który odjechałby po 15 minutach nie ma takiej możliwości. Kogo w tedy ukarano? Właściciela czy może kierowce auta które nie może przejechać?

http://moto.pl/MotoPL/1,90109,7580640,Nie_tankuj_na_BP__bo_ci_zablokuja_kola.html


Blokady kół to tylko cel zarobkowy. Nic więcej. Każdego sukinsyna który leci założyć blokadę - obywatel powinien mieć prawo odstrzelić. Bo taki chwast i tak nic nie wnosi do społeczeństwa, a może swoje patologiczne geny przekazywać.


Blokady, odcinkowe pomiary prędkości, kamery na światłach - to tylko wyłudzanie pieniędzy. Art.286.§1. KK - jasno mówi co z takimi ch*jami robić.

Auto zastawia wyjazd? Chodnik, przejazd? Powinno być odholowane na koszt właściciela.
Kierowcy jeżdżą na czerwonych? Instalacja liczników odliczających czas do zmiany światła.

Uwaga, rewelacyjny licznik sprawdza sie lepiej niż mandaty. Czemu? Bo kierowcy w ogromnej większości śmigają na późnym żółtym - wczesnym czerwonym nie dlatego, że chcą być gangsta... Tylko dlatego, że nie zdążą wyhamować.

Wiem, bo sam sporo jeżdżę ;)

EustachyVidelec

2015-03-08, 00:23
@UPKrisCFC

:homer:

Aż się k***a zalogowałem, żeby to napisać. Błagam. Już pomijam sposób, w jaki to napisałeś (składni yoda uczył mistrz?), ale "Polska jest chyba jedynym krajem UE, w którym to Ty musisz udowodnić niewinność"? Nie wiem, kto Ci przed snem KPK czytał, ale musiał Cie nieźle w ch*ja zrobić... Nawet w najgłębszym komunizmie, musieli Ci przypisać odpowiedzialność (choć wtedy to była formalność, a z fałszowaniem dowodów nikt się nie pie**olił), ale teraz? I jeszce to "chyba"? Weź, znajdź wytrzymały sznur i wysoką gałąź...

andyq

2015-03-08, 00:36
pie**olenie. Jesli jak ktos pisze kolega ma 8 blokad to swiadczy o tym ze zakladali je idioci. W Polsce w przeciwienstwie do innych krajow Straznicy Miejacy (tak jak policjanci) chodza w parach. W sadzie jeden jest swiadkiem drugiego i tu juz kolega od blokad sprawe przegrywa. Jako dowody ida notatki sluzbowe oraz w 99% zdjecia wykonqne przez funkcjonariuszy. Ostatnio rowniez meldunki z rejestratora na komendzie.
I nie jest to wykroszenie ale juz przestepstwo. Pamietam tylko ieden przypadek w moim miescie gdzie SM zrezygnowala ze scigania sprawcy. Zadzwonil dyzurny SM i wyjasnil ze blokade odwieziino. Koles byl z malym dzieckiem i strasznie lalo, przyjechal z przemoczonym malcem i blomada na komende.
SM ma zasade ze przetargu nie wygraja tanie blokady. Czezto wygrywaja drogie chos sa gorsze i da sie ie zdjac. Jak jest tania to zdjecie jej bedzie wykroczeniem i czesto bedzie to niska szkodliwosc. A jak droga to juz policja musi scigac sprawce PRZESTEPSTWA.
Jesli fakt6cznie kolega ma te blokady to byla to niska szkodliwosc bo SM dala dupy i kupila tanio.

centylion

2015-03-08, 00:52
idioci!!! skąd mam wiedzieć kto mi zdjął blokadę???

blizzarder

2015-03-08, 03:17
Jak już ktoś zdążył zauważyć, blokady to jedna z najbardziej poj***nych rzeczy jakie człowiek zdołał wymyślić. W żadnym wypadku nie wolno parkować w tym miejscu, dlatego zablokujemy Ci koło, żebyś postał tu jeszcze k***a tydzień. Nabijają sobie blokadami pensje i nie ma sensu szukać tu jakiejś wielkiej ideologii. Jak im będzie brakować, to jebną zakaz parkowania na środku parkingu i będą kasiorkę kosić.

dhr88

2015-03-08, 09:45
SatanClaus napisał/a:

@UP

Najipierw to muszą to udowodnić. Kumpel ma już 8 blokad w domu od 3 lat i nic ;)



To jak ma już tyle, to powinien jedną ze sobą wozić i jak już staje w ch*jowym miejscu to sam powinien sobie zakładać, a straż miejska jak przyjedzie to przecież nie będą go spisywać, bo przecież koledzy już to zrobili i blokadę założyli :D

Xevik20

2015-03-08, 18:20
Na mieście będzie trochę ciężej ;) zaraz jakieś wredne babsko pstryknie zdjęcie i po zawodach..
do tych co się oburzają.. nigdy nie mieliście sytuacji że "Straż wiejska" nadużywała praw?
więc nie pier.. że każdy to wielki przestępca..

a z innej beczki.. jesteście na sadisticu..

@edit 80% tych ich "interwencji" to nadużycia..
a weź odpyskuj i niech ci nerwy puszczą, to jeszcze sobie problemów narobisz.

NessTV

2015-03-08, 18:45
Okej, zakladaja blokady i robia zdjecia. Ale jak beda w stanie udowodnic, ze akurat to kierowca zdjal? "Przyszedlem i nic nie bylo, to odjechalem" Jedyne co wtedy uzyskaja to naleznosc za mandat, bo jest dowod, ze auto stalo gdzie stalo. Ale "moze zlomiarze ukradli?"