18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awaria w browarze

suborg • 2021-07-14, 15:35
Zły sen alkoholika


JolkiPolkiPL

2021-07-14, 18:49
Po co to oglądałem ....... teraz koszmary będą.

Avangardus

2021-07-14, 18:56
ch*j z tym piwem Heineken tak się zj***ł że to po prostu szok...

siekol

2021-07-14, 19:38
Every Beer Matters ;(

kostek32

2021-07-14, 19:46
Śpijcie słodko aniołki ;(

Czerstwy

2021-07-14, 20:34
Każda skrajność jest zła, także w tym przypadku. Menele chlejący te szczyny pokroju żubra/harnasia, nie czujący posmaku gówna, są na równi z krafcikowymi chłopcami wydającymi kupę szmalu na przepłacone piwa które w większości są bez polotu, chyba, że chodzi o polot zgnitej trawy. Próbowałem wielu piw kraftowych, takich do 10 zł, wiele też dostałem i mogę stwierdzić, że 80% to były gówna. Choć wielkim smakoszem nie jestem, więc można traktować to jako czysto subiektywną opinie, ale gust w kwestii smaków mam dobry. Rzadko pije alkohol, ale próbowałem ostatnimi czasy trunków domowej roboty, w tym piw i są świetne. Sam się za to będę zabierał. Jak ktoś jest piwoszem (nie menelem), to polecam mocno zrobić sobie piwo własnej produkcji, bo to tanie i łatwe, a efekt przewyższający oczekiwania.

kothletino

2021-07-14, 21:25
Avangardus napisał/a:

ch*j z tym piwem Heineken tak się zj***ł że to po prostu szok...



Córunia ostatniego potomka założyciela, wydała przyzwolenie na zwiększenie produkcji oraz eksportu piwa a że, jakość nie idzie w parze z ilością to skończyło się na tym czym Heniek jest teraz.

focusek

2021-07-14, 21:52
hahaha znowu zlot pedalow w rurkach od gowna craftowego :D jak wasz stary wraca naj***ny harnasiami i napie**ala matke to wszystko si :D ch*j wam w dupe craftowe pedalki.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-07-14, 22:04
focusek napisał/a:

hahaha znowu zlot pedalow w rurkach od gowna craftowego jak wasz stary wraca naj***ny harnasiami i napie**ala matke to wszystko si ch*j wam w dupe craftowe pedalki.



k***a debilu j***ny... Świat piwa nie jest zero jedynkowy, nie jest tak, że istnieją koncerniaki (którego marnym przedstawicielem jest Heniek) i po drugiej stronie barykady kraft...
Są też browary regionalne np Fortuna, czy Grodziski. Mają wiele świetnych piw....
Choć zdarza mi się wylać piwo z browaru regionalnego.... i napić się koncerniaka. Ale k***a nie Heniek...

Fx12

2021-07-15, 08:49
Czerstwy napisał/a:

z krafcikowymi chłopcami wydającymi kupę szmalu na przepłacone piwa które w większości są bez polotu,



bo 3/4 tych piw to normalna fabryczna seryjna produkcja tyle że ograniczony terytorialnie zasięg. Coś jak Kasztelan z Sierpca który w centralnej Polsce uchodzi za szczyn, zaś na Śląsku zapijają się tym "dobrem" jakby to sam Panoramix w swoim kociołku ważył.

medyklujleczywchuj

2021-07-15, 09:14
Znawca_Cipek napisał/a:

Tragedia dla piwożłopów. Dla znawców Piwa Kraftowego miód na oczy. Jeszczebym tam nasrał i najszczał, ale to i tak nie zmieniłoby smaku tego szajsu.



Znawcy piw kraftowych czyli:

Harnas? uuu przeciez to szczyny!

Kraft za 15 zl? przeciez to szczyny ale szczyny murzyna co sie nawpie**alal jadóg dojrzewajacych w blasku slonca poludniowo amerykanskiego pale ale srale pedale

Nyrewesa

2021-07-15, 10:42
Halman napisał/a:

a jak myślisz od czego smak piwa rzemieślniczego jest inny?
też od sików tyle ze murzyńskich...



Halman jełopie dla ciebie nie ważne co ważne że z procentami. Jedz nad morze tam przy,, knajpach,, są toytojki z procentami. Dla ciebie w sam raz i do tego prawie za darmo. Płacisz 5zl i zlopiesz do woli.

Zenonn napisał/a:

Sami szpece, piwoznawcy. Browary kraftowe, nie posrajcie się. Jak was przyciska to chlejecie żubra, aż się micha cieszy. Marketingowcy wam nasrali do głowy i bulicie po 10ziko za butelkę szczochow okraszonych legenda pochodzenia.



Wolę wypić jedno piwo niż czteropak czegoś co piwo udaje. No chyba że ty pijesz zawsze do odcięcia....

Fx12 napisał/a:

bo 3/4 tych piw to normalna fabryczna seryjna produkcja tyle że ograniczony terytorialnie zasięg. Coś jak Kasztelan z Sierpca który w centralnej Polsce uchodzi za szczyn, zaś na Śląsku zapijają się tym "dobrem" jakby to sam Panoramix w swoim kociołku ważył.



Wystarczy zwykły Ciechan który jest po prostu piwem a nie mieszanina spirytusu, wody, barwnika i syntetycznych aromatów. Jak coś na butelce ma termin do spożycia powyżej trzech tygodnii to ja odpadam.

zbigniewz

2021-07-15, 13:17
gównoburza za i przeciw
1. butelki były puste
2. niektórzy chlają piwa a nie piją

StaryJakCieRobił

2021-07-15, 13:47
Się ch*j drze jak by go co najmniej w dupę pie**olili a to zwykłe j***ne piwo jak każde inne.

yabadabadou

2021-07-15, 14:00
Jeżeli to Heineken to szkoda... tylko butelek :)