18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awaria?

~Velture • 2019-10-17, 00:59
No ciekawe jak do tego doszło? Cóż mogło być tego przyczyną? Co się takiego wydarzyło, że się zdarzyło?

To pozostanie zagadką... do drugiego ujęcia :szydera:


dudidudi

2019-10-17, 17:48
łoo, babka juz nie wstała raczej

radek225

2019-10-17, 18:02
Takafura napisał/a:

Faktycznie, pomyliłem się z oceną kto i w którym pojeździe bawił sie komórą. Jak dobrze że na forum są nieomylni i wszystkowiedzący.



Bałwanie, nawet za oknem widać, jak otoczenie się zmienia, co wskazuje na to, że tramwaj z babą się porusza, a nie stoi.

orwell14

2019-10-17, 19:41
radek225 napisał/a:

Policja powinna być na to tak samo cięta, jak na najebańców na drogach. Mandat z najwyższej półki, a przy recydywie zabrane prawko na 3 miesiące



Rozkminiałem to własnie wczoraj, bo sam jestem kierowcą w pracy i stwierdziłem, że nie ma na to jakiejś innej skutecznej metody poza obserwacją. Chyba Google kilka miesięcy temu chciało się za to wziąć od strony lokalizacji, ale obecnie technologia nie pozwala. GPS to wskazanie +/- 10 m, a tu potrzeba co najmniej 20-krotnie większej precyzji, bo ile dzieli pasażera od kierowcy, około 0.5m? A w takiej Multipli to z 25 cm :D .

Takafura

2019-10-17, 23:38
radek225 napisał/a:

Bałwanie, nawet za oknem widać, jak otoczenie się zmienia, co wskazuje na to, że tramwaj z babą się porusza, a nie stoi.


Pewnie bym to wychwycił za pierwszym razem gdybym filmiku nie oglądał na smartfonie w pracy. Ale cieszę się że tyle osób dowartościowałem. Mam tylko cichą nadzieję że się jednak nie brandzlowałeś pisząc swój post bo jakieś niezdrowe poniecenie z niego wyziera...

dżuma

2019-10-18, 11:42
Uderzenie spowodowało uwolnienie się dużej ilości owadów. Serio, widać to na drugim ujęciu. Wiem, bo jestem ekspertę

DHLPIZDACWEL

2019-10-20, 08:02
radek225 napisał/a:

Panie opóźniony w rozwoju już tłumaczę - kobieta ze SMARTFONEM w ręku (smatrtfon to taki telefon komórkowy, który obecnie spełnia więcej funkcji, jak dzwonienie i wysyłanie wiadomości tekstowych) kierowała pojazdem SZYNOWYM zwanym TRAMWAJEM. Ponieważ trzymała SMARTFON w ręku i na niego skupiła swój WZROK i uwagę, nie zauważyła, że zbliża się do INNEGO tramwaju stojącego JUŻ na przystanku. Z pełnym IMPETEM uderzyła w jego TYLNĄ część powodując WYPADEK z JEJ WINY. Ona nie chciała doprowadzić do wypadku, ale to zrobiła, ponieważ człowiek NIE POSIADA podzielnej uwagi. Mózg jest w stanie poprawnie wykonywać jedną tylko czynność. Wykonując dwie rzeczy na raz uwaga rozpraszana jest na dwie rzeczy i żadnej z nich tak naprawdę nie wykonujesz dokładnie. Dlatego tak ważne jest, by kierując nie rozpraszał się innymi czynnościami, jak jedzenie, czytanie, czy obsługa smartfona / komputera. Jakbyś czegoś nie zrozumiał pisz, objaśnię bardziej szczegółowo.
Ten j***ny telefon w łapie to jakaś choroba cywilizacyjna. Jadę samochodem, i ludzie w autach obok trzymają ten pie**olony telefon. Policja powinna być na to tak samo cięta, jak na najebańców na drogach. Mandat z najwyższej półki, a przy recydywie zabrane prawko na 3 miesiące. Moment ludzie nauczyliby się korzystać z zestawów słuchawkowych, głośnomówiących. A najbardziej rozpie**ala mnie, jak ktoś ma jakąś wypasioną furę za 200k PLN w górę i też trzyma telefon w łapie. Ja pie**olę! Ten samochód integruje się z telefonem, można odebrać połączenie na kierownicy i rozmawiać dużo bardziej komfortowo niż przez telefon!



Skończ pie**olić. Nie potrafisz się skupić na dwóch czynnościach, więc jesteś albo kobietą albo nie masz poprostu predyspozycji do kierowania czymkolwiek. Przecież w samochodzie są aż trzy pedały. Jak Ty to ogarniasz? Pewnie radia w aucie też nie włączysz bo Cię rozproszy?