18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Awaria?

~Velture • 2019-10-17, 00:59
No ciekawe jak do tego doszło? Cóż mogło być tego przyczyną? Co się takiego wydarzyło, że się zdarzyło?

To pozostanie zagadką... do drugiego ujęcia :szydera:


Szczaf24

2019-10-17, 02:45
Może miała wystrzał w oponie a Ty od razu sugerujesz,że wina baby ;-)

PanKukuruźnik82

2019-10-17, 06:35
'' panie prokuratorze, telefon do mnie mrugał i piszczał, świecił się , więc go wyjęłam i zaczęłam oglądać . Ale przysięgam on zaczął pierwszy ! To nie moja wina !!!! ''

Takafura

2019-10-17, 07:59
Ten co najechał też siedział w necie - bo nie widać próby hamowania...

BigCohones

2019-10-17, 09:22
@up chyba ta co najechała.....

ra0mir

2019-10-17, 09:28
Sadistic uczy i bawi.
Nawet będąc bezpiecznym trzeba ogarniać co się dokoła dzieje.

Dupaapud

2019-10-17, 10:03
Tą starą babę dobrze wyprostowało :) hahah

radek225

2019-10-17, 10:34
Takafura napisał/a:

Ten co najechał też siedział w necie - bo nie widać próby hamowania...



Panie opóźniony w rozwoju już tłumaczę - kobieta ze SMARTFONEM w ręku (smatrtfon to taki telefon komórkowy, który obecnie spełnia więcej funkcji, jak dzwonienie i wysyłanie wiadomości tekstowych) kierowała pojazdem SZYNOWYM zwanym TRAMWAJEM. Ponieważ trzymała SMARTFON w ręku i na niego skupiła swój WZROK i uwagę, nie zauważyła, że zbliża się do INNEGO tramwaju stojącego JUŻ na przystanku. Z pełnym IMPETEM uderzyła w jego TYLNĄ część powodując WYPADEK z JEJ WINY. Ona nie chciała doprowadzić do wypadku, ale to zrobiła, ponieważ człowiek NIE POSIADA podzielnej uwagi. Mózg jest w stanie poprawnie wykonywać jedną tylko czynność. Wykonując dwie rzeczy na raz uwaga rozpraszana jest na dwie rzeczy i żadnej z nich tak naprawdę nie wykonujesz dokładnie. Dlatego tak ważne jest, by kierując nie rozpraszał się innymi czynnościami, jak jedzenie, czytanie, czy obsługa smartfona / komputera. Jakbyś czegoś nie zrozumiał pisz, objaśnię bardziej szczegółowo.

Ten j***ny telefon w łapie to jakaś choroba cywilizacyjna. Jadę samochodem, i ludzie w autach obok trzymają ten pie**olony telefon. Policja powinna być na to tak samo cięta, jak na najebańców na drogach. Mandat z najwyższej półki, a przy recydywie zabrane prawko na 3 miesiące. Moment ludzie nauczyliby się korzystać z zestawów słuchawkowych, głośnomówiących. A najbardziej rozpie**ala mnie, jak ktoś ma jakąś wypasioną furę za 200k PLN w górę i też trzyma telefon w łapie. Ja pie**olę! Ten samochód integruje się z telefonem, można odebrać połączenie na kierownicy i rozmawiać dużo bardziej komfortowo niż przez telefon!

hanney

2019-10-17, 10:58
@up

Ogólnie to się zgadzam, ale z tą podzielnością uwagi to bym uważał, bo np. jego matka potrafi opie**alać dwie gały jednocześnie i jest taka w tym dobra, że wydaje mi się, iż dałaby radę nawet z czterema.

Blendzioł

2019-10-17, 11:51
nie zjechal mi zogin j***ny

Byku35

2019-10-17, 12:51
Kto nie przeglądał sadistica w pracy niech pierwszy ...

Takafura

2019-10-17, 17:18
radek225 napisał/a:

Panie opóźniony w rozwoju już tłumaczę


Faktycznie, pomyliłem się z oceną kto i w którym pojeździe bawił sie komórą. Jak dobrze że na forum są nieomylni i wszystkowiedzący.