18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awaria hamulców

le...........ce • 2013-06-21, 17:19
Ale jakoś dali radę ;-)


Gratis zdjęcie po wypadku :arrow: KLIK

kanapkasmalec

2013-06-23, 00:39
silnikiem hamujesz zrzucając biegi :)

Dziamian

2013-06-23, 10:19
nanab napisał/a:


Jeździł. Ręczny był na guziczek i działał tylko na postoju albo ja ciśnienie w układzie spadło.



ręczny jest ;) i tyle na temat :)

Sliski

2013-06-24, 20:15
Ja niezwykle gościa szanuję za to że nie ładował się w osobówkę "poniżej nóg" tylko walczył do końca narażając życie swoje i chyba kolegi.

A co do hamowania silnikiem - miał to zrobić w parę sekund? Poj***ło? I taki tip - na niskim biegu silnik rozpędzony do kilku tysięcy obrotów jeszcze zmaksymalizowałby szkody.

hedd

2013-06-24, 22:05
caban1908 napisał/a:

k***a też mocne łby, jak odbili na prawo to już wiedzieli że hamulce poszły w p*zdu i nie działają, to zamiast od razu wytracać energię na tym betonowym gównie po prawo, żeby chociaż trochę zwolnić, to zrobił to pod sam koniec i prawie z całym impetem przyj***ł. :homer:
No chyba że mimo to nie dałby rady bo to tir.



No tak, bo ty oczywiście od razu byś bez wahania przyj***ł w "to betonowe gówno" bez obaw, że rozpędzonym dostawczakiem przebijesz metalową barierkę i sp***olisz się z mostu wprost do wody... Jak mnie wk***iają tacy znawcy. :/
Koleś zrobił to, co mógł zrobić w danej sytuacji. Takich zachowań nie nauczysz się zdając egzamin na prawko.