18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awangardowe szczepienie

freaky • 2020-12-28, 12:50
Iniekcja przezkitlowa redukuje ryzyko powikłań, ale lepiej dmuchać na zimne i w ogóle zrezygnować z igły.



Tak Szanowni Państwo robi się nas w ch*ja.

mazga50

2020-12-28, 16:44
Bez podciągania rękawa (przez materiał), bez zdjęcia osłony igły, bez zawartości strzykawki (powietrzem?)...

ququa

2020-12-28, 17:02
to pawulon

mazga50 napisał/a:

Bez podciągania rękawa (przez materiał), bez zdjęcia osłony igły, bez zawartości strzykawki (powietrzem?)...




Zygmundo

2020-12-28, 17:03
Marcinqqq napisał/a:

jest temat, k***a nic nie ma, to dam film sprzed 10 lat, ch*j może łykną



Na pasku "covid-19" w tle mówią o szczepionkach na covid.
Wniosek: nagranie z tego roku, pewnie z ostatniego tygodnia, wiarygodne.

Więc po co sugerujesz manipulacje autora? Hmm

freederry

2020-12-28, 17:03
Pozdrawiam Konfederatów, jesteście zj***ni. Ćwiczenia wydolności systemu przed właściwym rozpoczęciem szczepień. Także tego... Nie wiecie to nie pie**olcie, bo wychodzicie na głupich ignorantów.

Ni...........ny

2020-12-28, 17:16
freederry napisał/a:

Pozdrawiam Konfederatów, jesteście zj***ni. Ćwiczenia wydolności systemu przed właściwym rozpoczęciem szczepień. Także tego... Nie wiecie to nie pie**olcie, bo wychodzicie na głupich ignorantów.



Nie no, to nie może być aż tak proste. To na pewno jest dowód na spiseg, niepodważalny dowód ;-)

sa...........el

2020-12-28, 17:21
Marcinqqq napisał/a:

jest temat, k***a nic nie ma, to dam film sprzed 10 lat, ch*j może łykną



W sensie? Film wygląda na aktualny. Pasek na temat covid-19 i ampułki "krowy", które mają pięć dawek. Takie są na covid.

Co...........ox

2020-12-28, 18:06
jan0sik1 napisał/a:

A Ty zauważyłeś że ona ma igłe w osłonie i tak tylko dotyka kitla ?



Dlatego napisałem, że to albo udawane, albo są debilami, zaznaczyłem, że tłok ledwo się rusza, a domniemanie, że igła się chowa jest bez sensu. Nie zauważyłem, czy igła jest w osłonie, myślałem, że jej tam niema, ale jak zwróciłeś na to uwagę, to wygląda, że masz rację.

Jednak tak czy inaczej... Co oni pokazali, bo na pewno nie jak robi się zastrzyk. Całe przedstawienie było z dupy.

BanujNasNieMichalka

2020-12-28, 18:42
Pokazują takie materiały w tv żeby debili jeszcze bardziej nakręcić. Przecież komentarze pod postami o covidzie na FB to złoto. Mam nadzieję że kiedyś będą o tym w szkołach uczyć hahaha

pro_avenger

2020-12-28, 19:31
Polsat, 1 źródło prawdziwych informacji.

Rozyk00

2020-12-28, 19:37
mefe napisał/a:

Ludzie nie ogarniają, że tu nie chodzi o sam fakt szczepienia, a o zakup szczepionek. Rząd wydał 5-10mld zł (nie podali oficjalnie, więc może nawet z 30mld skoro prognozowany koszt zakupu ma rozbieżność 100% to czemu nie 300% albo 600%) i w dupie ma czy większość się zaszczepi czy nie. Pieniądze podatnika już zostały wydane. Łapówki za dopuszczenie produktów konkretnych firm rozdane. Szeroko zakrojona akcja dezinformacyjna nt. przymusowości szczepień skutecznie zrealizowana, ludzie są wystraszeni, polowa jak ćpun nie może się doczekać kiedy dostanie strzała, polowa dałaby się pokroić żeby się tylko nie dać zaszczepić. Teraz pójdzie info, że szczepienia nie są obowiązkowe i nie ma żadnych gratyfikacji za zaszczepienie się, ćpuny i tak sobie dadzą to wstrzyknąć i się będą cieszyć nieśmiertelnością do końca świata i o jeden dzień dłużej, antyszczepionkowcy odetchną z ulgą, triumfalnie oznajmiając, że wywarli wpływ na rząd i nikt ich szczepić nie będzie. Wszyscy się rozejdą, a największym przegranym, jak zawsze, pozostanie przeciętny, szary obywatel RP, który całą ta szopkę sfinansował.



rozplacz sie szary obywatelu :D

ellsworth

2020-12-28, 19:45
freederry napisał/a:

Pozdrawiam Konfederatów, jesteście zj***ni. Ćwiczenia wydolności systemu przed właściwym rozpoczęciem szczepień. Także tego... Nie wiecie to nie pie**olcie, bo wychodzicie na głupich ignorantów.



Ty jesteś jebnięty, czy szczepiony? Ćwiczenia?? Odkąd to ćwiczy się poprzez utrwalanie nieprawidłowego sposobu zachowań?!? Gdzieś ty widział szczepienie przez ubranie??? Nie odpowiadaj. I tak za głupi jesteś, żeby to ogarnąć.

farah398

2020-12-29, 01:15
10 sekund mi zajęło znalezienie informacji:

"To nie były szczepienia
To prawda, że na widocznym nagraniu w strzykawce nie ma igły. Nie jest to jednak dowód na oszustwo, bo w Niemczech jeszcze nie wykonuje się szczepień na COVID-19. Według doniesień Agencji Reutera z 15 grudnia Niemcy mogą rozpocząć te szczepienia w Boże Narodzenie. Szef resortu zdrowia powiedział we wtorek, że kraj może zacząć podawać szczepionki w ciągu 24-72 godzin po tym, jak produkt BioNTech/Pfizer otrzyma zgodę regulacyjną Unii Europejskiej.

Co zatem widać na nagraniu, które wzbudziło zainteresowanie internautów? Aby odnaleźć widoczny na nim fragment programu niemieckiej telewizji Welt, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Google zdanie z belki na ekranie: "Radikalisierung von Impfgegner" ("Radykalizacja przeciwników szczepień"). Wyszukiwarka odeśle do materiału Welt zamieszczonego w serwisie YouTube 12 grudnia. Krótka relacja informuje o zaleceniach niemieckiej komisji ministrów spraw wewnętrznych dotyczących m.in. ochrony centrów szczepień (Impfzentren) przed atakami."

Albo sadistic jest zdominowane przez ruskich trolli albo przez takich samych yntelektualistów co wierzą w TVP. Ludzie, sprawdzajcie informacje na własną rękę bo później przekazujecie dalej takie brednie typu "widziałem prawdę, otwórz oczy".

Komentarz, który na tym wątku ma najwięcej piw równie lotny...

paradox2604

2020-12-29, 14:17
to byl tylko pokaz instruktazowy pajace ,najpierw ogladnijcie caly filmik a nie urywek plaskoziemcy

freaky

2020-12-29, 15:11
paradox2604 napisał/a:

to byl tylko pokaz instruktazowy pajace ,najpierw ogladnijcie caly filmik a nie urywek plaskoziemcy



Zapomniałeś pelikanie nazwać nas "foliarzami". A instruktaż, faktycznie, zajebisty i pomocny.