18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Awangardowe szczepienie

freaky • 2020-12-28, 12:50
Iniekcja przezkitlowa redukuje ryzyko powikłań, ale lepiej dmuchać na zimne i w ogóle zrezygnować z igły.



Tak Szanowni Państwo robi się nas w ch*ja.

Halman

2020-12-28, 12:53
Jak dobrze że nie oglądam telewizji

Ni...........ny

2020-12-28, 13:22
freaky napisał/a:

Tak Szanowni Państwo robi się nas w ch*ja.



No dokładnie. Kilka razy już widziałem że spadła kometa na ziemie i co ? Wyglądam za okno a tam nic się nie dzieje. Kłamio sk***ysyny !!! :jezdziec:

An...........ur

2020-12-28, 13:59
Niech szczepia 70+, im powiklania juz nie straszne, wiedzą co to emerytura z ZUS i życie za 1200 :mrgreen:

piterrulez

2020-12-28, 14:00
Nie raz pokazywali w telewizorni czy youtubach ĆWICZENIA wojskowe ale jakoś nie przyszło mi na myśl, że to prawdziwa wojna i trzeba szukać najbliższego schronu ;) oszusty jedne ślepakami walą i nic nie powiedzą.

MaciejLubicz

2020-12-28, 14:50


kulababola napisał/a:

Także tego.



czy to cena za sztukę ?

mefe

2020-12-28, 15:05
Ludzie nie ogarniają, że tu nie chodzi o sam fakt szczepienia, a o zakup szczepionek. Rząd wydał 5-10mld zł (nie podali oficjalnie, więc może nawet z 30mld skoro prognozowany koszt zakupu ma rozbieżność 100% to czemu nie 300% albo 600%) i w dupie ma czy większość się zaszczepi czy nie. Pieniądze podatnika już zostały wydane. Łapówki za dopuszczenie produktów konkretnych firm rozdane. Szeroko zakrojona akcja dezinformacyjna nt. przymusowości szczepień skutecznie zrealizowana, ludzie są wystraszeni, polowa jak ćpun nie może się doczekać kiedy dostanie strzała, polowa dałaby się pokroić żeby się tylko nie dać zaszczepić. Teraz pójdzie info, że szczepienia nie są obowiązkowe i nie ma żadnych gratyfikacji za zaszczepienie się, ćpuny i tak sobie dadzą to wstrzyknąć i się będą cieszyć nieśmiertelnością do końca świata i o jeden dzień dłużej, antyszczepionkowcy odetchną z ulgą, triumfalnie oznajmiając, że wywarli wpływ na rząd i nikt ich szczepić nie będzie. Wszyscy się rozejdą, a największym przegranym, jak zawsze, pozostanie przeciętny, szary obywatel RP, który całą ta szopkę sfinansował.

DzidaZawodnik

2020-12-28, 15:14
Tylko antynaukowiec poleci się szczepić jak dzikie psy dupami.

Zdrowy człowiek poczeka, aż wyjdą na jaw motywy tej całej pandemii i wtedy dokona świadomego wyboru czy chce w tym brać udział. Nawet szczepofile powinni poczekać na większy wybór szczepionek, żeby wybrać najbardziej modną, którą zyskają najwięcej szacunku kiedy bedą się chwalić , cerytyfikatem lepszego sortu.

mygyry

2020-12-28, 15:16
Choroba bezobjawowa to szczepienia również bezobjawowe :amused:

Co...........ox

2020-12-28, 15:20
kulababola napisał/a:

Także tego.



... Zauważyłeś, że ona szczepi przez ubranie? Nie wiem czy igła się chowa czy nie, jak dla mnie, to ledwo na tłok naciska, ale szczepienie przez ubranie naraża na zakażenie. Więc albo to jest udawane, albo pokazali, że pielęgniarki i lekarze (biały fartuch wskazuje, na lekarza) to debile.

jan0sik1

2020-12-28, 15:34
ColdBox napisał/a:

... Zauważyłeś, że ona szczepi przez ubranie? Nie wiem czy igła się chowa czy nie, jak dla mnie, to ledwo na tłok naciska, ale szczepienie przez ubranie naraża na zakażenie. Więc albo to jest udawane, albo pokazali, że pielęgniarki i lekarze (biały fartuch wskazuje, na lekarza) to debile.



A Ty zauważyłeś że ona ma igłe w osłonie i tak tylko dotyka kitla ?

lakeroll

2020-12-28, 16:15
kulababola napisał/a:

Także tego.



1. szczepienie przez ubranie :?:
2. sunęła się strzykawka (brak igły) :?:

Lololoney

2020-12-28, 16:18
Jakiś dziwny teatrzyk, ch*j wie po co... No bo tak na logikę - gdyby chcieli zrobić wiarygodną scenkę na pokaz pt. "paczta lekarze się szczepio", to by po prostu zrobili zastrzyk z soli fizjologicznej i mają materiał złoto do tv, a lekarz jeśli nie chciał, tak nadal nie zaszczepiony... A tutaj to w ogóle nie wiadomo co i dlaczego się odj***ło...

Marcinqqq

2020-12-28, 16:19
jest temat, k***a nic nie ma, to dam film sprzed 10 lat, ch*j może łykną