18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Autostrada u kitajców

cl...........er • 2013-05-21, 19:02
Chyba mieli niesprawne hamulce...


pakicito

2013-05-21, 19:23
akcja od połowy filmu

myrney

2013-05-21, 21:03
Łe k***a same trupy

oblakany

2013-05-21, 22:32
zapomniałeś dodać, żeby przewinąć do 0:35 i oglądać dalej jakieś 10 sek.

Kaprys

2013-05-21, 22:33
Przez takie filmy więcej patrzę w lusterka. Nawet panoramiczne wstawiłem w przednią szybę. ch*jowo w nim ocenić odległość, ale już kilka razy zobaczyłem baranów zza tylnych bocznych szyb. Jadących perfidnie w martwej strefie bocznych lusterek. człowiek się zabiera do wyprzedzania a tu jakiś ku*as znienacka bez kierunku na trzeciego. Zazwyczaj zasrani przedstawiciele handlowi w swych małych gównach. Wiem, że to wasza robota zapie**alać, katujecie te minivany "bo kratka w Pandzie/Yarisie/innym gównie", ale te pół godziny na kilkuset kilometrach was nie zbawi. Ostatnio jechałem, wyprzedził mnie taki mądry na ograniczeniu 70, na podwójnej ciągłej, zaj***łem po heblach to miał miejsce się schować. I jechałem za nim 14km. Po ch*j to ryzyko? Finalnie go wyprzedziłem razem z jakimś tirem, bo chyba zdygał i już odpuścił zapie**alanie. Albo się bał, że gównem nie wyprzedzi, jak nie z rozpędu. Ja mam pod machą 150KM, to w końcu się wk***iłem, 70-80, co chwila zakręty i górki, na których tir szedł jak burza 60 z kapciem z rury. Po co wam to? Opie**olić kilka zgrzewek wody dla marketu? Typ był z firmy sprzedającej automaty do wody w takich butlach 18l z hasłem... jak to szło... woda źródłem życia? Jakaś biała Panda oklejona na niebiesko. Aqua... a nie pamiętam, nr KR coś tam. WW też od ch*ja jeździ, albo DW, wy mądrzy jesteście? ch*ja mądrzy, Widzisz jeden z drugim auto z silnikiem 2,0, i powyżej, i się pchasz. Depnąłbym w pedał i tyle byś miał wyprzedzania, nawet ubezpieczenia na życie by rodzina nie dostała, ja mam ubezpieczenie na 180 tys, a nie zapie**alam jak idiota. Wystarczyłoby jebnięcie mi w bok, a ja bym się rozpie**olił. Żona od ręki kasę dostaje. Wszelkie wypadki nie z mojej winy. Ale chcę żyć, Ona mi powiedziała, że pie**oli każdą kasę, abym wracał bezpiecznie do domu, bo beze mnie życia nie wyobraża. Wy tak nie macie? To zapie**alajcie i gińcie na drzewach, żeby nie niszczyć jakiejś rodziny.

marcinos84

2013-05-21, 23:05
Kaprys pie**olisz jak potluczony po wypadku! 150km, tyle to miala L-na kursie na prawo jazdy!
Pozdrawiam

kacpereczeq12

2013-05-21, 23:45
@UP
Ale pie**olisz. Idź się przewietrz albo strzel w łeb.

@Kaprys
Znam to uczucie. Takim to najlepiel było by zakładać ograniczenia do 70km/h. Większa oszczędność paliwa a nie jeździli by jak debile.

maksym_gorki

2013-05-23, 18:44
ruch prawostronny w Japonii, brawo. chyba, że "kitajec" to wszystko na wschód od Uralu.

Pysio0

2013-05-23, 19:46
Jedno hasło. Debile to Ci, którzy nie włączają awaryjek na drogach szybkiego ruchu gdy zbliżają się do zatwardzenia na drodze.
Jakim trzeba być odważnym impotentem umysłowym aby nie nacisnąć jeba.nego przycisku z trójkącikiem i oszczędzić sobie i innym kłopotu (np. z pogrzebem). Jeszcze najbardziej to mnie " śmieszą" osoby, które nie wiedzą o co chodzi z tymi awaryjkami... A na autostradach czy krajówkach zajebiście to ułatwia.


Dajcie kilka piw to może trafi to na główną i uświadomi kilku nieświadomych...

artur_sz13

2013-05-23, 20:00
Pewnie hamulce były w opcji a nie w standardzie:D

darkchrup

2013-05-23, 20:07
Proponuję oglądać od 0:34.

arthovv

2013-05-23, 20:17
miałem nadzieje ze jakis zimny lokiec wyląduje na asfalcie :D

ostatniwolnynick

2013-05-23, 22:28
@Kaprys
O k***a 150 km ?! Jest moc !!! A btw to mi nie przeszkadza jak ktos wolniej jedzie ale niech jedzie prawym pasem . Ja mam 270 km 6 sek do setki i uwierz ze nie da sie nie dac w palnik czasami ,ale jak ktos umie jezdzic to da sie jechac 250 km/h i jechac bezpiecznie, w Niemczech ale i u nas jak ludzie patrza w lusterka to mozna bezpiecznie leciec ponad 200 ;)

Crossblade

2013-05-23, 22:40
KAPRYS..coś Ci kolego z portalu sadistic.pl powiem...FUCK OF od przedstawicieli handlowych...Ty pomimo twojej Calibry gdzie masz 150km z rocznika...( pewnie wtedy kiedy Wałęsa skakał przez płot ) poprostu nie potrafisz wyprzedzać i płynni jeździć grzebiąc się jak pi**a. Dostałeś 23 piwa od TOBIE PODOBNYCH super...ślimtajcie ogóra ślamazary drogowe. Dziękuję. Dobranoc