18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Autostopem przez Demoludy - Kraków (odc.2)

LukasiKPL • 2016-01-27, 15:16
Drugi odcinek wyprawy, tym razem na wschód:

zaniek123

2016-01-27, 15:37
jego czas antenowy już minął..

TT4

2016-01-27, 15:45
nigdy nie obejrzałem żadnego jego materiału i... dalej nie zamierzam :)

weltmajster

2016-01-27, 15:49
Kołyma była ok, ale na minus jest to, że nie dokończył emisji rozpoczętego wątku. W nowej wyprawie trochę za bardzo gwiazdorzy i pajacuje. Mam wrażenie, że zauważył iż temat jego wypraw zaczyna się już nudzić i na gwałt szuka sposobu wyciągnięcia z tego jeszcze jakiejś kaski.

KI...........R3

2016-01-27, 16:24
zaniek123 napisał/a:

jego czas antenowy już minął..




Pater jest osobą inteligentną i bardzo dobrze gadał w Kołymie o mentalności ruskich. A w nowej serii ludzie którzy zajmują się kanałem chcieli z tego zrobić biznes.

pi...........ja

2016-01-27, 17:29
KIERR3 napisał/a:




Pater jest osobą inteligentną i bardzo dobrze gadał w Kołymie o mentalności ruskich. A w nowej serii ludzie którzy zajmują się kanałem chcieli z tego zrobić biznes.

Co nie zmienia faktu, że idiotycznym pomysłem jest przerywać program w połowie. I to przed tą nawet ciekawszą, gdy właśnie myślał jak teraz wrócić.

ozarimielin

2016-01-27, 22:28
śmiesznie jak o psach przy psach gada

arturek_w

2016-01-28, 10:28
Nie oglądałeś to zamknij jape.. Nie zamierzasz oglądać to na ch*j w ogóle komentujesz? Pokaż swoje wyprawy.. hehehe

rlkp

2016-01-29, 01:37
@up

Co on może pokazać, jak jego jedyną wyprawą jest codzienne wejście na sadistic, taki o e-podróżnik....
Podróży Michała niestety wielu młodych dzieciaków z sadistic nie zrozumie, dlatego próbują pisać głupie komentarze. Facet notabene jest ciekawą postacią i bardzo fajnie ogląda mi się to co ma do powiedzenia, pokazania, a to że ktoś na tym zarabia jakoś mi nie przeszkadza bo produkcja takiego materiału nie jest łatwa i szybka, zajmuje wiele godzin i należy się tym osobą też jakieś wynagrodzenie.

Dla mnie Pater jest jedną z nielicznych osób na YT, których chętnie oglądam, zamiast jarać się dziwnym prankami....

angeloparty

2016-01-29, 03:03
Może ktoś wytłumaczyć o co chodzi z przerwaną serią ? Dojechał do Kołymy i nie pokazał jak wrócił czy jak ?

flyzupan

2016-01-29, 06:11
kolyma nie jest przerwana odcinki beda pojawiac sie

eMJay8086

2016-01-29, 07:11
@flyzupan

...czasem z wieczora, czasem z rana
raz po 15min, raz mniej...

nananana

ho...........zo

2016-01-29, 08:03
To on na tych swoich podróżach po wyp*zdowach jeszcze coś zarabia? To jest jakiś skandal.

WalkingStephen

2016-01-29, 08:21
Ludzie już narzekają a jeszcze dobrze się seria nie rozpoczęła. Pragnę przypomnieć że w wyprawie na Kołymę też pierwsze 2-3 epizody były słabe i dopiero jak opuścił granice RP zaczęło robić sie ciekawiej bo zaczął prowadzić narrację i odcinki zmieniły swój charakter. Póki co z nowej serii wyszły dwa epizody w których ukazane jest jak wygląda jego "rytuał" i pożegnanie ze znajomymi przed jego wyprawami a ludzie już napie**alają że się koleś sprzedał.

Co do przerwanej serii też się zdziwiłem, że wątek się tak nagle urwał i wystartowała nowa seria, no ale w sumie tytuł był "autostopem na Kołymę" i do niej dojechał :D

WeedLover

2016-01-29, 08:27
Od początku te jego nagrania z wyprawy na koszt innych były do dupy, więc poziom pozostał.