18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jacek44

2015-02-23, 18:13
garota napisał/a:

k***a gość z zadupia krytykuje architekturę stolicy jakby nie było wiadomo dlaczego jest tak ch*jowo. j***ny kmiocie, jak u ciebie na wsi żadna bomba nie spadła to jest ładnie. Wrocław ma ładniejszych wiele rzeczy ale wiesz że szwaby traktują nadal Wrocław jak swoje miasto? Ciśniesz z Warszawą a zapominasz ile poświęciła, pomimo że dla złudzeń.

O k***a, ten gość pie**oli coś później o parku za sejmem i ukrywaniu się z moździerzem :) :) Co za sierota. Park jest pusty w dzień cwe*u bo ludzie w Warszawie pracują i to jest jej największy problem.



nie obsraj się z tym swoim wyp*zdowem ;)

htfl

2015-02-23, 18:37
Boże, jak on pie**oli o tych ruskich... Jak mu się tak bardzo tam podoba to niech wypie**ala i tam zamieszka! Zresztą Wrocek wygląda tak samo jak Warszawa. Takie samo chamstwo na drogach i ulicach, takie samo słoikowo, tak samo drogo, takie same korki, tylko mostów więcej.

pan_lucjan

2015-02-23, 19:02
Chłopak ma fajne hobby, też lubię podróżować i też najbardziej ciągnie mnie na wschód. Tylko jednak widzę u niego lekki kompleks anty-warszawiaka

1. ta starówka się "nie ostała" ale została odbudowana. od zera. Niezburzonych ulic można w Warszawie policzyć na palcach obu rąk.

2. most świętokrzyski, który nazywa "mostem milenijnym" (???) powstawał w latach 90 jeszcze za wczesnego kwacha i jako taki jest najmniej imponującym mostem w Warszawie (z nowych Siekierkowski czy chociaż Północny są większe a ze starych chociażby Poniatowski)

3. Most Poniatowskiego - to tego powinna dotyczyć aluzja o "przejęciu władzy" z przewrotu majowego 1926.

4. Chlanie w plenerze. Akurat w tym miejscu gdzie tak strasznie gardłował, że się strażnicy miejscy przypieprzają o picie i jeśli coś to oni dzielnie uciekną, to można chlać (tzw. plaża koło cudów nad Wisłą, praska strona miasta)

5. Warszawa nie jest urbanistycznie imponująca i na taką się nie kreuje. Sejm wygląda jak cyrk. Niemniej jednak jest masa miejsc wartych zobaczenia, o które chłopak nawet się nie otarł a gada o jakiś dziurach w ziemi. Szkoda, że po tak przelotnym pobycie gościu tak się autorytarnie wypowiada. Chętnie pokazałbym mu bardziej szczegółowo miasto wliczając mniej znane a warte zobaczenia miejsca.

6. argument o niezabezpieczeniu tych miejsc przez nie wiem nawet co (ZOMO?) przeciwko "gościom z moździerzami" (wtf?) proponuje skonfrontować z piciem w miejscu publicznym. mój rekord to przyjazd patrolu w ok. 25 sekund od wyjęcia z plecaka butelki. Kamery są wszędzie w centrum.




Wszystkie te wynurzenia z pozycji co najmniej katedralnej na temat mojego miasta jestem w stanie jakoś przełknąć. Ostatecznie z opinią jak z dupą i każdy ma swoją. Ale końcówka rozj***ła mnie jak stąd to tej jego Kołymy:

granice nie są po to by "Warszawa okradała Polskę" (tutaj już mnie jasny ch*j strzelił - nie dość, że lekko licząc 420 posłów doj***ła nam na głowę reszta Polski, nie dość że janosikowe itd, to jeszcze będzie mi tu insynuował że Warszawa jest odpowiedzialna za tego wuja z Sopotu i obsraną kobitę z Szydłowca czy innej wiochy pod Radomiem?!).

Granice są po to dzieciaku, byśmy nie mieli takiego rozpie**olu jak na Ukrainie. Jeśli granic nie ma, to wszędzie jest to samo. A zawsze równa się w dół. Dzięki temu że były i są różne państwa o różnych modelach funkcjonowania, można zawsze sp***olić za granicę i żyć jak człowiek a nie zwierzę.


Ogólnie lubię oglądać reportaże z podróży, ale niekoniecznie lubię słuchać wątków o jakiś utopiach i całkowicie z dupy wziętych przekonaniach. Do tego gość wydaje się być zakochany w swoim głosie. Aż ciarki przechodzą.

LikeThis

2015-02-23, 19:23
javal napisał/a:

W pracy jestem, nie mam jak obejrzeć jeszcze ale w ciemno daje piwo bo poprzednie "produkcje" na nie zasługiwały.


Czyli twoja wypowiedź to : jadłem kiedyś gówno teraz nie mam czasu ale zjem je potem.

2MaupyPrzebraneZa3Sarny

2015-02-23, 19:28
Pierwsze ujęcie, wj***liby mu mandat 200 zł za przechodzenie przez jezdnię w niedozwolonym miejscu i by chłopak wracał do domu.

xenofantor

2015-02-23, 19:30
Wypie**alać z tym rusoch*jolizem, k***a tak pie**oli że płakac się chce, k***a o wolności w Rosji i o tym jaka ta warszawa ch*jowa

Camel_06

2015-02-23, 19:49
Ale języka to chłopak nie zna w ogóle, jak zaczął pie**olić do kolegi Siergieja to wyłączyłem. No kaleczy chłopaczyna niemożliwie. Inicjatywa fajna, nie on pierwszy zakochał się w dzikim wschodzie i nie ostatni, ale powinien troszkę się doedukować, bo za samo to jak kaleczy ich mowę może w moskiewskim metrze wyłapać kosę. Niemniej, pogratulować odwagi i fantazji (nie za to jak mówi, za to na co się odważył), oby szczęście mu sprzyjało.

lith

2015-02-23, 19:56
Ale pie**olicie. Nie jest żadną tajemnicą, że Warszawka dupy nie urywa, więc tak nie piszczcie.

mucha86

2015-02-23, 20:20
@ pan_lucjan
nie tyle warszawa co rządzący i tu ma dużo racji, takich podatków to nigdy na tych ziemiach nie było.
@Camel_06
gdzieś tam pisał że języka uczył się po drodze, w podróży. najważniejsze że się dogaduje.

Kartezjusz

2015-02-23, 20:47
Z tym okradaniem to się ciężko zgodzić... My Polacy to tak trochę jak grecy pie**olimy, że po ch*j płacić podatki... No ale korzystać z dóbr infrastruktury to niby za co? Ten typ dotarł w pare dni stopem pod granice... Nie szedł z buta! Ktoś te drogi musiał wybudować! Inna sprawa: inicjatywa zajebista! Zazdroszcze odwagi i czekam na następne odcinki.

Erni90

2015-02-23, 22:40
Jak widać nie wszyscy Rosjanie są chamami itp. Bo nie każdy to każdy. U nas jest podobnie

svetrey

2015-02-23, 23:29
Kiedyś była tu wstawka o kolesiu, który chciał kawał Polski przejść na piechotę.
Ktoś wie czy mu się udało?

Ka...........no

2015-02-23, 23:48
To jakaś ruska propaganda

panchamityle

2015-02-24, 00:08
@svetrey
To był ten sam koleś chyba, generalnie typ mógłby podróżować i pokazywać tripa a nie pie**olić polityczne farmazony. No i skąd on się tak dobrze zna z jakimś typem ze spec służby matuszki? :D

Jeadong

2015-02-24, 05:12
fantastico, dzięki za udostępnienie tego kanału, na pewno będę śledził. Zapowiada się zajebiście, najbardziej mi się podobało w trailerze gdzie rusek sprowadza go na chatę i przedstawia żonie, wywiązuje się dialog:

-Pan Polak, zabrałem go z drogi
-Ty już więcej nie pijesz :mrgreen: