18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

javal

2015-02-23, 16:22
W pracy jestem, nie mam jak obejrzeć jeszcze ale w ciemno daje piwo bo poprzednie "produkcje" na nie zasługiwały.

androgenius

2015-02-23, 16:31
łazi z tym kijkiem i pie**oli jaka to rosja piekna, niech se ten kijek w p*zde zaaplikuje i wypie**ala czym predzej :hitler:

szpajder

2015-02-23, 16:34
adrogeniuszu, co ty pie**olisz! Chłopaczyna ma fajna zajawkę, robi rzeczy, które wydają się niemożliwe, a przy tym ma bardzo ciekawe podejście do kwestii życiowych i społecznych. A poza tym jesteś bardzo niemiły kmiocie ;)

c0nQu3r

2015-02-23, 16:52
szpajder, Racja całkiem fajna zajawka no i ma chłopczyna jajca, jakkolwiek przyznam racje adrogeniuszowi, wk***ia mnie jak to wychwala rosje. A to jak w moskwie, a to jak u ruskich a to tamto sramto. ;-) I jakis dziwny dialekt ma ten chłopak.
W każdym bądz razie zazdroszcze mu przeżyć i mnie trochu dupka boli ze on zrobil 27 tysiecy w miesiac a mnie udalo sie conajmniej 76K przez swiat... ale w 8 lat.

fantastico

2015-02-23, 16:57
Najwięcej o ruskich mają do powiedzenia Ci, którzy nigdy w Rosji nie byli ;D

c0nQu3r

2015-02-23, 17:04
fantastico, Bylem w Moskwie, bylem w Omsku, bylem w Nowosibirsku. Ani w chamskiej Moskwie mi sie nie podobalo ani na zadupiach. Ale to preferencja osobista. ;-)

Krosi

2015-02-23, 17:24
Piwo w ciemno :)

garota

2015-02-23, 17:37
k***a gość z zadupia krytykuje architekturę stolicy jakby nie było wiadomo dlaczego jest tak ch*jowo. j***ny kmiocie, jak u ciebie na wsi żadna bomba nie spadła to jest ładnie. Wrocław ma ładniejszych wiele rzeczy ale wiesz że szwaby traktują nadal Wrocław jak swoje miasto? Ciśniesz z Warszawą a zapominasz ile poświęciła, pomimo że dla złudzeń.

O k***a, ten gość pie**oli coś później o parku za sejmem i ukrywaniu się z moździerzem :) :) Co za sierota. Park jest pusty w dzień cwe*u bo ludzie w Warszawie pracują i to jest jej największy problem.

I_am_G

2015-02-23, 17:39
"Mondry" jak ruscy niech tam jedzie i zostanie jak mu sie to wszystko tam tak podoba.

sylwusiex

2015-02-23, 17:43
Niby nic, ale podśmierduje mi jakaś pro-rosyjska propaganda...

MCMXCVI

2015-02-23, 17:56
zobaczymy jak będzie tą Rosję wychwalał jak go oklepią trochę.Generalnie nic do niego nie mam ale wkurza mnie to jak ciągle ich wychwala

lukaszq15

2015-02-23, 18:04
teraz 1000 rubli to jakies 100 zl :D embrago dla niego na ręke jeszcze taniej sobie chlopina jezdzi

MarcinWrc

2015-02-23, 18:07
@grota
Właśnie Wrocław bardzo ucierpiał po wojnie - ucierpiało ponad 80% miasta, z czego niewielka część została odbudowana czy wyremontowana. Niestety wiele zabytków, kościołów, muzeów, pałaców itp nie przetrwało pomimo dosyć dobrego stanu po bombardowaniu. Mało tego... zniknęły całe kwartały, ulice, osiedla a na ich miejsce powstały szerokie ulice, a przy nich bloki bez żadnej wartości architektonicznej/urbanistycznej. A czemu tak wszystko wyburzano? Bo oczywiście cegiełki wędrowały do Warszawy, aby ją odbudować. I oczywiście to Warszawa jest najbiedniejsza i najbardziej poszkodowana, a to m.in. właśnie wrocławskie cegły się do tego przyczyniły.

Nie... nie mam żadnego żalu ani nic o to, bo taka władza była. Ale osoby, które uważają, że stolica jest jedynym miastem w Polsce, a reszta to wsie, niech zaczną interesować się tym co działo się poza nią, a nie tylko Warszawa... hurr... zniszczenia... burr... okupacja... niemcy... poświęcenie... słoiki... maść na ból dupy...