18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Autorskie

Bonifacy69 • 2021-05-17, 21:06
Autorskie a wy co p*zdeczki dalej na kanapie?
Może kiedyś będzie hard ale nie tym razem


Kepeszek

2021-05-18, 09:59
Jak nie umiesz brać na koło to na ch*j bierzesz w środku miasta? Ty k***a myslisz cokolwiek? Debil pie**olony. A jakby jakis dzieciak wybiegł z prawej to co? Wysoki sądzie, ja nie chciał, ja nie chciał :( :( :( :(

jastrzab1810

2021-05-18, 10:00
Chłopie przecież 95% Sadistica to nerdy... a większość filmików to: Motop*zdy, autop*zdy, rowerop*zdy, nartop*zdy, deskorolkop*zdy tylko nie te nerdop*zdy ;p

Noside

2021-05-18, 10:07
jastrzab1810 napisał/a:

Chłopie przecież 95% Sadistica to nerdy... a większość filmików to: Motop*zdy, autop*zdy, rowerop*zdy, nartop*zdy, deskorolkop*zdy tylko nie te nerdop*zdy ;p



"Nerdop*zdy" jak to określiłeś są generalnie żałosne - nie jest to ani spektakularne, ani sadystyczne, dlatego ich >tutaj< nie ma.
Jedynie w wyjątkowych wypadkach "nerdop*zdy" trafiają na ten portal, ale nie wchodzisz na harda, to nie wiesz.
"Nerdop*zdy" z sadola zbiera się z podłogi i sufitu mopem.

Rutik

2021-05-18, 10:19
Na moim osiedlu chłopczyna lat 22 zginął w wypadku uderzony przez samochód. Popie**alał całymi dniami na takim właśnie crossie wraz ze swoimi ziomkami czym wk***ial do białości okolicznych sąsiadów. Pewnego dnia miał pecha i zginął na miejscu. Zostawił po sobie 3 letnią córkę i syna, który urodził się miesiąc po jego wypadku. Kobieta która go zabiła w wypadku miała wiele nieprzyjemności bo świadków nie było, mimo że podczas wypadku było z nim 5 kolegów również na motorach. Chłopaki najzwyczajniej w świecie sp***olili z miejsca zdarzenia i wrócili po jakimś czasie żeby zabrać jego motocykl. Teraz na płocie obok palą się znicze, wiszą kaski i napis Forever 22.
Nie mam nic do motocyklistów dla ktorych jest to pewien styl życia i relaksu, ale świrowanie na publicznych drogach nie jest dobrym pomyslem. Wnioski wyciągnij sam.

ecomare

2021-05-18, 10:21
Głupek nie potrafi jeździć. Zapraszam na szkolenie.

Bonifacy69

2021-05-18, 10:32
Noside napisał/a:

Bonifacy, bonifacy,
poleruje gały w pracy -
wieczorami na warsztacie
ślini pałę swemu tacie.
Za paliwo do motora
wypucuje tobie wora.
Lubi w dupę, lubi w oko
jak cylinder ma szeroką
i uwielbia jak pod okiem
stary mu przejedzie tłokiem.
Smutne życie mają geje,
bo benzyna im drożeje.
I zwierzętom nie odpuści,
swój na swego też się spuści.
A gdy pies mu strzeli gola
wrzuca filmy na sadola.
Lecz kariera mu nie pykła -
bo to motok***a zwykła.



Piękne...
Dobra c*pki trzeba to wyjaśnić, wyżej już o tym pisałem. Umiem jeździć, nie chce zapisywać się na wasze żałosne kursy bo większość z tych "instruktorów" mogą mi buty motocyklowe czyścić. W skrócie to nie portal aby wstawiać tu swoje dokonania na Moto więc nie wstawie wam cipeczki innego nagrania z gumowania.
Po 2 sprawdźcie sobie mirki wartość tego motocykla (prawdopodobnie jest droższy niż połowa waszych samochodów... O ile nerdop*zdy macie prawo jazdy)
Po 3 (ci co mają auto) nigdy niczego nie odj***liscie? Nie jebnąłeś jeden z drugim sarny ani lisa? etc.
Co do komentarzy o "zaoraniu" to w to mam wysrane, gejem też nie jestem nie chwaląc się miałem więcej kobiet niż wy stare pryki, r*chacie się pewnie mirki przy zgaszonym świetle bo stara taka brzydka...
Ale dziękuję za pozytywne komentarze.
Ps ch*j mnie obchodzi że ktoś tam zginął na motocyklu... Równie dobrze możesz zginąć jak twoja stara będzie cię miała dość i co doda trutki na szczury do bigosu.
A co do piw... Nie jestem halmanem, wyj***ne mam w te piwa, lubię tylko patrzeć jak piecze was dupa smutne siusiaczki

:-D

Kostor

2021-05-18, 10:47
Bonifacy69 napisał/a:

Piękne...
Dobra c*pki trzeba to wyjaśnić, wyżej już o tym pisałem. Umiem jeździć, nie chce zapisywać się na wasze żałosne kursy bo większość z tych "instruktorów" mogą mi buty motocyklowe czyścić. W skrócie to nie portal aby wstawiać tu swoje dokonania na Moto więc nie wstawie wam cipeczki innego nagrania z gumowania.
Po 2 sprawdźcie sobie mirki wartość tego motocykla (prawdopodobnie jest droższy niż połowa waszych samochodów... O ile nerdop*zdy macie prawo jazdy)
Po 3 (ci co mają auto) nigdy niczego nie odj***liscie? Nie jebnąłeś jeden z drugim sarny ani lisa? etc.
Co do komentarzy o "zaoraniu" to w to mam wysrane, gejem też nie jestem nie chwaląc się miałem więcej kobiet niż wy stare pryki, r*chacie się pewnie mirki przy zgaszonym świetle bo stara taka brzydka...
Ale dziękuję za pozytywne komentarze.
Ps ch*j mnie obchodzi że ktoś tam zginął na motocyklu... Równie dobrze możesz zginąć jak twoja stara będzie cię miała dość i co doda trutki na szczury do bigosu.
A co do piw... Nie jestem halmanem, wyj***ne mam w te piwa, lubię tylko patrzeć jak piecze was dupa smutne siusiaczki



Ja mam nadzieje, ze zdechniesz w tym roku na tym motocyklu. Tego ci zycze

Bonifacy69

2021-05-18, 10:50
Kostor napisał/a:

Ja mam nadzieje, ze zdechniesz w tym roku na tym motocyklu. Tego ci zycze


Widać, że trafiłem w sedno. Jesteś jak szczur kanałowy. Zdechnę, ty też zdechniesz. Różnimy się tylko tym, że ja korzystam z życia póki je mam. Ty jedyne z czego korzystasz to kibel.

ra...........ks

2021-05-18, 10:54
Pały tępe na crossach

Rutik

2021-05-18, 11:16
Bonifacy69 napisał/a:

Widać, że trafiłem w sedno. Jesteś jak szczur kanałowy. Zdechnę, ty też zdechniesz. Różnimy się tylko tym, że ja korzystam z życia póki je mam. Ty jedyne z czego korzystasz to kibel.



Problem w tym Bonifacy, że nikt nie ma ochoty ginąć przez ciebie. ch*j ci do tego jak ludzie przeżywają swoje życie, ale kiedy ich narazasz na utratę tego zycżycia swoim zj***nym zachowaniem na drodze to wtedy jest problem. Jak widzę debili z podgiętymi rejestracjami do góry, to odrazu wiem z kim mam do czynienia. Cena Twojego crossa to ch*j nie argument, bo wierz mi ludzi stać na lepsze motocykle. Robisz złą renomę normalnym motocyklistom i używasz śmiesznych argumentów żeby ukryć swoją głupotę. Pokaż filmik na torze jaki to dobry jesteś to dam Ci browara chociaż ich nie lubisz, bo wheelie w century miasta do skilla nie należy.

SocialMedia

2021-05-18, 12:47
Następnym razem bez kasku i kombinezonu a i kolega kup go pro :-D

dżonyłojlker

2021-05-18, 13:41
Bonifacy69, pewnie się nawet nie spodziewałeś, że na taką chamówę nałapiesz tylu leszczy w siatkę.

Kostor napisał/a:

Ale cie tu zaorali. k***a zniszczyli cie jak na p*zde przytastalo. Hahaha. Wypie**alaj stad smieciu



To właśnie on was wszystkich wyr*chał, dajecie się robić jak dzieci na kotki w piwnicy.

~Angel

2021-05-18, 13:48
Koniec już tej zabawy :lol:

Temat ZAMYKAM