18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Autonomiczni Nacjonaliści

Hauer88 • 2012-12-28, 18:44
Aktywizm uliczny AN w 2012 roku:


Splash

2012-12-29, 19:18
k***a czy wszyscy zawsze muszą popadać w skrajności?!
Jak wyjdzie ktoś na marsz nacjonalistyczny to zaraz faszysta, ciemnota i tak dalej. Z drugiej strony też nie za mądre komentarze odgryzających się "patriotów" bo jeśli ktoś ma inne zdanie to zaraz, komunista, nie patriota czy inny ch*j, pederasta, żyd.

Szczytem debilizmu są skrajności.
Nacjonalizm - Pewnie!
Liberalizm - Oczywiście!
Każdy pogląd przedstawia pewne wartości które są bardzo ważne. No ale bez przesadyzmu! Zachowajmy pewien umiar. Nie zapominajmy, że jesteśmy Polakami, czcijmy naszą historię i bohaterów. Budujmy wspólną przyszłość, ale nie zapominajmy być otwarci, tolerancyjni!

Loaloa

2012-12-29, 20:09
Te efekty, ten montaż, ta muzyka, te marsze z pochodniami, te czerstwe, nieskażone myślą oblicza. Prawdz**ki pełną gębą. Zabrakło ich ulubionego krzyża z powyginanymi końcami i łapki-fapki dzierżącej ku*asa. Poza tym wszystko na swoim miejscu.

doubletech

2012-12-29, 20:14
Mnie ch*j obchodzi interes murzynów, których podobnie jak wy nie znam i wyimaginowanych żydów. Chodzi o to, że ONR wprowadzi tu dla dobra narodu swoj totalitaryzm, sami otwarcie twierdzą, że dla nich wzorem państwa jest Iran. ONR to nawet nie naziści, tylko arabskie muslimy, bo o ile w rasizmem w swoich szeregach potrafią sobie poradzić modyfikując odpowiednio propagandę, to dalej będą wszystkim mówić co mają robić i na czym polega wolność. To nie żadna alternatywa od multikulturowego pedalskiego kołchozu, tylko następny kaganiec który sami sobie chcą wszystkie skinheadowskie prymitywy założyć. Oczywiście moglibyśmy być wolnym krajem bez imigrantów, jak np. Japonia (ta, zaraz mi ktoś powie o gagnam style itp.) gdzie są swobody i zaden cep nie zagląda nikomu w talerz i wtedy ONR nie miałby racji bytu, ale po co ? Dla nich nie jest istotne, czy jesteś polakiem, tylko czy jesteś za Dmowskim i taka jest prawda o tych patriotach. Kongres Nowej Prawicy to jedyna partia na którą mogę zagłosować i która uratuje ten kraj przed NRowskim syfem, anarchistami i każdą inną sp***oliną która ma mi mówić, co mam robić i myśleć.

osa79

2012-12-29, 21:16
@Nefario masz rację co do "zmiany na stołkach" ale żerowanie na nacjonaliźnie itp w wieu przypadkach było wykorzystane do robienia ludziom wody z mózgów !!! środowiska nacjonalistyczne czy inne fanatyczne lewackie/prawicoew myśli przelane do ciemnoty ubrane w ciuszki buntu wobec naszej rzeczywistości robią więcej złego niż dobrego...

Keffir

2012-12-29, 21:55
1:20 myślałem, że czarny idzie ale to typ w kominiarce ;/

SCLIENT

2012-12-29, 22:07
W Białymstoku za chwile jakaś ofiara z antify dostanie ostatnią w swym życiu siekierę i znów będzie spokój na 5 lat :mrgreen:

Udash

2012-12-29, 23:01
j***ć prawicę która nic od 89roku nie zrobiła. Nacjonalizm i skrajnie patriotyczne ruchy robią swoje i w ch*ju mam wasze lewicowe żale NACJONALIZM jedyna szansa dla POLSKI. Boże błogosław fanatyków! Cześć WIELKIEJ POLSCE!

Konikmamy

2012-12-30, 00:45
uwaga na tym forum są skrajni przedstwawiciele!!!!!!!!!!!!

M4rkOPL

2012-12-30, 02:30
Już wiem z kim będę stał ramię w ramię przed imgiracją arabskich brudasów.

Ork.Fajny

2012-12-30, 11:32
Hauer88 napisał/a:

Jak już coś to w większości korporacjoniści.


Korporacjonizm to też socjalizm.

vajron

2012-12-31, 01:40
Mówicie a islamistach przyjeżdżających do Polski, h*j, że Polacy robią dokładnie to samo np w Anglii...

szponiasty

2013-01-07, 20:54
Sami sobie na szkodę działacie. Będziecie bić palić mordować? Wszyscy świadomi ludzie was opuszczą, a rząd i media wykorzystają by zaostrzyć prawo. Tak. Jesteście tzw "użytecznymi idiotami".