18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Autonomiczni Nacjonaliści

Hauer88 • 2012-12-28, 18:44
Aktywizm uliczny AN w 2012 roku:


Misiek_

2012-12-29, 17:17
Załóżcie czapeczki bo przeziębicie sobie łysinki.

Ant1984

2012-12-29, 17:25
Dlaczego będąc zalogowany nie mogę postawić piwa WYŁĄCZNIE TEMU TEMATOWI i pokazuje mi się informacja, że muszę być zalogowany...?

Tak - próbowałem się wylogować i zalogować ponownie.

bovski

2012-12-29, 17:26
@DaddyRollingStone jak masz takie problemy z czytaniem to może lepiej nic nie pisać w internetach?

fiszi

2012-12-29, 17:35
"Nacjonalizm jest chorobą wieku dziecięcego. Ludzkość musi go przejść niczym odrę." A.Einstein.

WP...........PR

2012-12-29, 17:37
Wrzucanie nacjonalistów, narodowców, nazistów, skinów, faszystów, czy też o zgrozo patriotów do jednego worka świadczy tylko o zidioceniu podatności na manipulacje i brakach w wykształceniu ludzi wypowiadających się na ten temat w negatywny sposób.

Endiegs

2012-12-29, 17:38
EudezetReprezent napisał/a:

Nacjonalisci ?? przecie to zwykle rasiole !


Co wy lewacy macie z tymi "zgrubieniami" słów?
Naziści-naziole, rasiści-rasiole, zwyrole, skinole, łysole itd?
Do książek matołki, najlepiej zacznijcie od tych historycznych.

A my robimy dalej swoje, organizujemy dziesiątki manif we wszystkich miastach z tysiącami ludzi, a wy obsrani chowacie się w skłotach prowadząc krucjatę internetową.

osa79

2012-12-29, 17:40
@Nefario

ogól łeb na łyso i łaź po ulicach jak pajac, myśląc że szwendając sie po ulicach z flagą w łapie coś zmienisz hahahaha, nic nie zmienisz a jesteś tylko zabawką w rękach ludzi idących po władzę...

pamiętaj że rewolucja zjada swoje dzieci... ( każda ) a "Wielką Polskę" to wsadź sobie... między bajki

Plecionkarz

2012-12-29, 17:41
fiszi napisał/a:

"Nacjonalizm jest chorobą wieku dziecięcego. Ludzkość musi go przejść niczym odrę." A.Einstein.


Dlaczego mnie nie dziwi, że powiedział to żyd?

djpaczu94

2012-12-29, 17:41

Hauer88

2012-12-29, 17:43
vajron napisał/a:

Oprócz paczek dla dzieci i pomocy weteranom, spuszczają wpie**ol każdemu przypadkowemu przechodniowi, który nie ma łysej pały i białych kabli... j***ć nacjonalistów i lewaków, dobrze że to tylko mały margines...




Jak się chodzi na kolorową niepodległą to trzeba się liczyć z pewnymi konsekwencjami :)


Pozdrów znajomków:


fiszi

2012-12-29, 17:46
Plecionkarz napisał/a:


Dlaczego mnie nie dziwi, że powiedział to żyd?



Co za różnica kto by to powiedział?

myx

2012-12-29, 17:46
@djpaczu94
Ale śmieszą mnie te filmiki antify. Zbierają sie kilkanaście osób, głównie 60 kg "wojowników", pomachają młotkami, nożami(bo na gołe pięści nie maja szans) i później pie**olą jacy oni nie są

Plecionkarz

2012-12-29, 17:53
fiszi napisał/a:



Co za różnica kto by to powiedział?



Głównie żydzi wpajają białym poczucie wstydu i stosują różne zabiegi żeby ich rozbić, pokazać, że bezsensownie jest ich poczucie przynależności do jakiegoś narodu. Sami za to trzymają się w kupie na całym świecie, są zorganizowani i głoszą, że są najlepsi, każdy powinien im składać pokłon i służyć.

bovski

2012-12-29, 17:54
@up też bólu dupy dostaję jak widzę to machanie kastetami, siekierami, rurkami teleskopowymi. Ludzie zapomnieli, że można się napie**alać sprawiedliwie, niestety. Tutaj akurat nie będę mówił, czy skiny lepsze czy lewaki, bo w kwestii tych "fizycznych konfrontacji" jedni i drudzy siebie warci: złapać w czterech jednego, gazem po oczach, batonem w kolano a później wielki k***a lans jacy to z nich łowcy skinów/ lewaków. Po co robić coś konkretnego dla swojej sprawy, jak sobie można nawzajem zdrowie niszczyć. A idźcie do ch*ja jedni i drudzy.