18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Autobusowa nocna babcia

SuchyHarry • 2021-06-13, 09:37
Pewna niemłoda już wiekiem pani podjęła walkę na wielu frontach (z alkoholem, słowną i z grawitacją) w autobusie nocnym.

spoiler



35i

2021-06-13, 12:01
PięknyMarian napisał/a:

Kuflowe mocne... Idealne na kaca



I problemy z zatwardzeniem. Przeczyszcza gruntownie.

Marek_0485_pol napisał/a:

Podobnie Torowa 1
Tutaj masz zlepek patologi, często dowożę tam jedzenie ... :/ Niby Hotel pracowniczy, smród i ubóstwo ...

@52.3672425,16.9802406,17z/data=!4m9!4m8!1m0!1m5!1m1!1s0x47045a380eba5c57:0x4cc245bec8907b72!2m2!1d16.9824293!2d52.3672425!3e0



Na mapach G. pokazało puste pole i parę hurtowni, ale są stare zdjęcia. W Warszawie też był kiedyś taki eksperyment pod nazwą "Osiedle Dudziarska", ale się nie udał, towarzystwo się rozpełzło.

Marek_0485_pol

2021-06-13, 12:07
[quote="35i"]I problemy z zatwardzeniem. Przeczyszcza gruntownie.
Na mapach G. pokazało puste pole i parę hurtowni, ale są stare zdjęcia. W Warszawie też był kiedyś taki eksperyment pod nazwą "Osiedle Dudziarska", ale się nie udał, towarzystwo się rozpełzło.

My w Poznaniu wiemy ,jak karaluchy trzymać z dala o gospodarstw dmowych :D

fun88

2021-06-13, 12:10
I sie stara k***a wywrocilA :mrgreen:

35i

2021-06-13, 12:35
[quote="Marek_0485_pol"]
35i napisał/a:

I problemy z zatwardzeniem. Przeczyszcza gruntownie.
Na mapach G. pokazało puste pole i parę hurtowni, ale są stare zdjęcia. W Warszawie też był kiedyś taki eksperyment pod nazwą "Osiedle Dudziarska", ale się nie udał, towarzystwo się rozpełzło.
My w Poznaniu wiemy ,jak karaluchy trzymać z dala o gospodarstw dmowych



Szacun za to, ale u nas idzie to w grube setki tysięcy. :shock:

Quassar

2021-06-13, 13:17
[quote="Marek_0485_pol"]
35i napisał/a:

I problemy z zatwardzeniem. Przeczyszcza gruntownie.
Na mapach G. pokazało puste pole i parę hurtowni, ale są stare zdjęcia. W Warszawie też był kiedyś taki eksperyment pod nazwą "Osiedle Dudziarska", ale się nie udał, towarzystwo się rozpełzło.
My w Poznaniu wiemy ,jak karaluchy trzymać z dala o gospodarstw dmowych



Jak chętnie dowiem sie może info mi sie przyda na przyszłość..
U mnie w bielsku ,a przynajmniej tutaj gdzie ja mieszkam też jest ok mega spokój a co haupa to jeszcze większa od poprzedniej i całe ulice tak.
0 patusów można śmiało chodzić o 2 rano jak i o 15 w południe nie zauważysz jakiejś różnicy oprócz tego że jest noc :D
Miałem na myśli że nikt sie podejrzany nie szwęda itd.... Pare lat temu chodzili świadkowie jechowy, ale chyba ludzie ich pogonili bo już ich nie widuje :D

Marek_0485_pol

2021-06-13, 13:46
[quote="Quassar"]
Marek_0485_pol napisał/a:


Jak chętnie dowiem sie może info mi sie przyda na przyszłość..
U mnie w bielsku ,a przynajmniej tutaj gdzie ja mieszkam też jest ok mega spokój a co haupa to jeszcze większa od poprzedniej i całe ulice tak.
0 patusów można śmiało chodzić o 2 rano jak i o 15 w południe nie zauważysz jakiejś różnicy oprócz tego że jest noc
Miałem na myśli że nikt sie podejrzany nie szwęda itd.... Pare lat temu chodzili świadkowie jechowy, ale chyba ludzie ich pogonili bo już ich nie widuje



Świadkowie Jehowy przybyli pobrali ludzi , a chołote zostawili :D Hehe taki sadolowy żarcik ;)

KaprysLosu

2021-06-13, 15:26
hehe, znowu poznański trójkąt bermudzki :)

Techmox

2021-06-13, 17:16
Poznań, miasto doznań :mrgreen:

michal190386

2021-06-13, 21:22
Kolega z Opola widzę na torowej to bursa koło schroniska i tłum banderowc9w?

pATRYKOify

2021-06-13, 21:33
35i napisał/a:

W Warszawie jest odwrotnie. Nieliczni warszawiacy wyprowadzają się na obrzeża miasta, gdzie jest cisza, spokój i nie słychać na ulicy upaińskiego lub podlaskiego bełkotu. Zostają tylko starzy ludzie, za starzy na przeprowadzki.



Widać że nigdy tu nie byłeś i ch*ja wiesz, ale będziesz powtarzał plotki usłyszane u siebie na zadupiu pajacu.

Hubt

2021-06-14, 00:25
Od jakiegoś czasu myślę żeby pozbyć się auta i przesiąść na komunikację miejską. Takie właśnie filmiki przekonują mnie żeby tego nie robić. Dzięki

Kaczor_Donald

2021-06-14, 00:31
Sosnowiec ? Aaa nie, to Warszawa.

Jeszcze gorzej :lol:

oleck

2021-06-14, 11:07
Piwo kuflowe pite z puszki. Padają obyczaje...

35i

2021-06-14, 16:09
pATRYKOify napisał/a:

Widać że nigdy tu nie byłeś i ch*ja wiesz, ale będziesz powtarzał plotki usłyszane u siebie na zadupiu pajacu.



Dupka zapiekła słoju? Już kiedyś pisałem, moja rodzina jest z Ochoty, zanim ją jeszcze przyłączono do Warszawy, a część ze Śródmieścia. Miałem kilku powstańców w rodzinie. Ciekawe z którego rzutu jesteś, tego gierkowskiego jak zaczęli masowo budować zakłady, czy tego z lat 90. Obstawiam tą drugą opcję, jeżeli twój wiek jest prawdziwy. Po 1990 znieśli opcję pracy niedaleko od miejsca zameldowania i wtedy się zaczęło. Zaczęło się spełzać robactwo
P.S. Poczytałem twoje wcześniejsze komentarze. Dla mnie jesteś zwykłą ciotą w musztardowych rurkach z sojowym latte w wypielęgnowanej rączce. I takie coś śmie mnie mnie nazywać pajacem? Trudno, najwyżej będzie ban. ch*j ci w dupę gówniarzu. Jesteś zwykłym, pie**olonym chamem bez szacunku do starszych, co świadczy o twoim chamskim pochodzeniu.

PękniętySłoik

2021-06-15, 13:40
35i napisał/a:

W Warszawie jest odwrotnie. Nieliczni warszawiacy wyprowadzają się na obrzeża miasta, gdzie jest cisza, spokój i nie słychać na ulicy upaińskiego lub podlaskiego bełkotu. Zostają tylko starzy ludzie, za starzy na przeprowadzki.



Tak i dzięki temu jak 15lat temu był wokół warszawy spokój, tak teraz wycinają nawet lasy, żeby budować te pie**olone osiedla z 70 metrowymi mieszkankami, które po 20latach sie pozapadają w te bagna, na których były postawione. I jak 15lat temu była cisza i spokój, tak teraz jest pełno pie**olonego buractwa z warszawki, którzy myślą, żę ktoś będzie przed nimi klękał bo z warszawy przyjechali. k***y już nawet 50-60km od warszawki te pekiny budują.