18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Autobusowa nocna babcia

SuchyHarry • 2021-06-13, 09:37
Pewna niemłoda już wiekiem pani podjęła walkę na wielu frontach (z alkoholem, słowną i z grawitacją) w autobusie nocnym.

spoiler



torturant

2021-06-13, 09:42
while(true)
{
print("Szmato j***na");
}

Lobo24

2021-06-13, 09:50
Nie ma co nagrywać. To jest sprawa między matką a synem.

cavern69

2021-06-13, 10:15
Jaka Babcia? Zwyczajna trzydziestka która o siebie nie dba :D

wwo19994

2021-06-13, 10:21
Dostała to na co zasłużyła :)

McSadol

2021-06-13, 10:28
torturant napisał/a:

while(true)
{
print("Szmato j***na");
}



lub

if (Alkohol >= 1‰)
{
print ("sznmato j***na");
print ("sznmato j***na");
print ("sznmato j***na");
print ("sznmato j***na");
print ("ścierwo");
}

Kris891

2021-06-13, 10:31
Coś czuję,że ten kawałek podchwycą zaraz topowi DJ z youtube i zaczną remixować.

Marek_0485_pol

2021-06-13, 11:14
Piwo kuflowe wypowiedzi jak z rynsztoka... Kiedyś takie menelstwo było w Poznaniu, skutecznie się tego plepsu pozbywamy na obrzeża miasta. (oczywiście czasami wracają do ludzi).

35i

2021-06-13, 11:23
Marek_0485_pol napisał/a:

Piwo kuflowe wypowiedzi jak z rynsztoka... Kiedyś takie menelstwo było w Poznaniu, skutecznie się tego plepsu pozbywamy na obrzeża miasta. (oczywiście czasami wracają do ludzi).



W Warszawie jest odwrotnie. Nieliczni warszawiacy wyprowadzają się na obrzeża miasta, gdzie jest cisza, spokój i nie słychać na ulicy upaińskiego lub podlaskiego bełkotu. Zostają tylko starzy ludzie, za starzy na przeprowadzki.

Praxis

2021-06-13, 11:24
Kris891 napisał/a:

Coś czuję,że ten kawałek podchwycą zaraz topowi DJ z youtube i zaczną remixować.



Co tu miksować? Toż to gotowy mix

Marek_0485_pol

2021-06-13, 11:32
35i napisał/a:

W Warszawie jest odwrotnie. Nieliczni warszawiacy wyprowadzają się na obrzeża miasta, gdzie jest cisza, spokój i nie słychać na ulicy upaińskiego lub podlaskiego bełkotu. Zostają tylko starzy ludzie, za starzy na przeprowadzki.



W Poznaniu mamy miejsca gdzie pozbywamy się takiego elementu nie szkodząc normalnym ludziom. Takie getta dla patologi... :)

35i

2021-06-13, 11:46
Marek_0485_pol napisał/a:

W Poznaniu mamy miejsca gdzie pozbywamy się takiego elementu nie szkodząc normalnym ludziom. Takie getta dla patologi...



Coś w stylu słowackiego Lunika IX?

Marek_0485_pol napisał/a:

W Poznaniu mamy miejsca gdzie pozbywamy się takiego elementu nie szkodząc normalnym ludziom. Takie getta dla patologi...



Niestety, z przykrością muszę stwierdzić, że w tej chwili cała Warszawa jest takim gettem dla wszelkiej patologi. Zjeżdżają się tutaj anonimowi ludzie z całej Polski od małego przyuczeni do srania za stodołą, rzucania petów i butelek tam gdzie stoją i wielu innych niepojętych dla mnie rzeczy. Jest ich tylu, że niestety nie można już tego opanować. Wystarczy spojrzeć na "prezydęta" Warszawy, ale wyboru nie było. Burak, albo jeszcze większy burak.

Marek_0485_pol

2021-06-13, 11:48
35i napisał/a:

Coś w stylu słowackiego Lunika IX?



Podobnie :) Torowa 1

Tutaj masz zlepek patologi, często dowożę tam jedzenie ... :/ Niby Hotel pracowniczy, smród i ubóstwo ...

https://www.google.com/maps/dir//Torowa+1,+61-315+Pozna%C5%84/@52.3672425,16.9802406,17z/data=!4m9!4m8!1m0!1m5!1m1!1s0x47045a380eba5c57:0x4cc245bec8907b72!2m2!1d16.9824293!2d52.3672425!3e0

PięknyMarian

2021-06-13, 11:48
Kuflowe mocne... Idealne na kaca