18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Autobusowa nawrotka

huncfot130 • 2019-09-26, 18:20
Mój kochany Gdańsk dziś kompletnie zakorkowamy

Pan autobusiarz chciał zrobić nawrotkę.

Nie wyszło...



Coś się nie chce wgrać :-(

triball

2019-09-26, 23:52
Popatrzcie na światła w 2-4 sekundzie. Tramwajarz popie**alał jak poj***ny, choć bardziej czerwone być nie może... Niech gnije w więźniu.

Nellum

2019-09-27, 03:29
najgorsze w tym jest to, że z powodu (głupoty i debilizmu) kierowcy mogło zginąć kilka osób

wujek_afgan

2019-09-27, 05:30
triball napisał/a:

Popatrzcie na światła w 2-4 sekundzie. Tramwajarz popie**alał jak poj***ny, choć bardziej czerwone być nie może... Niech gnije w więźniu.



a to to nie jest tak, że tramwajki mają czarno-białe sygnalizatory misiek?

Wiewór

2019-09-27, 08:20
ziomandrzej napisał/a:

Chyba wszystkie służby się uparły, żeby pokazać jak bardzo ważne są, bo nawet w poprzek drogi stanęli sk***ysyny, żeby "poprawić płynność ruchu w i tak kurewsko zaj***nym mieście".
Ale to moje subiektywne odczucie.



Służby blokują drogę, żeby takie polskie bezmózgi jak ty nie zaczęły próbować objeżdżać i nie porozjeżdżały ratowników bo jest nagminne w takiej sytuacji, że polski troglos wpie**ala się jak znajdzie milimetr wolnej przestrzeni gdzie może wepchać swojego 30 letniego zardzewiałego pastucha pyrkającego na oleju opałowym zaj***nym z pracy.

Mr.Diesel

2019-09-27, 10:46
triball napisał/a:

Popatrzcie na światła w 2-4 sekundzie. Tramwajarz popie**alał jak poj***ny, choć bardziej czerwone być nie może... Niech gnije w więźniu.



Ty jesteś ułomny?
Te światła (kolorowe) są dla skręcających w lewo przez torowisko właśnie. Więc busiarz miał czerwone.
Niżej jest sygnalizator dla tramwaju (czarno białe znaki wyświetla)


GeoXL

2019-09-27, 11:49
triball napisał/a:

Popatrzcie na światła w 2-4 sekundzie. Tramwajarz popie**alał jak poj***ny, choć bardziej czerwone być nie może... Niech gnije w więźniu.



A ty gnij u okulisty

PonuryWasacz

2019-09-27, 14:29
triball napisał/a:

Popatrzcie na światła w 2-4 sekundzie. Tramwajarz popie**alał jak poj***ny, choć bardziej czerwone być nie może... Niech gnije w więźniu.



Mam nadzieję, że nie masz prawa jazdy i nie jeździsz samochodem jako kierowca.

koolowsky

2019-09-29, 10:53
I oczywiście k***iarze ze straży pozarnej stoją tak by zablokować cały ruch. Jakby jeden pas wolny zostawili nic by sie k***a nie stało, a przynajmniej mniejszy paraliż by był

qmaverickq

2019-10-25, 11:02
Ty do Krakowa przyjedź, takie korki bez wypadków mamy.