18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Autobus

DociekliwyDawid • 2014-10-13, 22:47
Inteligencja dzisiejszych homogenizowanych rycerzów ortalionu

Jadąc autobusem zauważyłem dwóch dresików, stali obok drzwi, nagle jeden z nich zaczyna szarpać drzwiami i się pyta kolegi:
-Ej, stary co się stanie jak otworze drzwi podczas jazdy?
-Nie otwieraj, ciśnienie cię wypie**oli

:homer:

DociekliwyDawid

2014-10-14, 14:49
@PiotrekMMA Nie chodzę w rurkach ani jakiś fullcapach, ubieram się normalnie, to Ci mogę z góry powiedzieć. Nie oceniam nikogo po wyglądzie, u nas w mieście jest sytuacja, są 2 strony miasta i 2 kluba, po jednej stronie miasta są zawodówki i technika, a po jednej gimnazja itd. Ci w autobusie to byli pseudo-dreso kibice, poznałem ich po bluzach z herbem klubu, tacy osobnicy nie kończą gimnazjum, żeby nie iść do technikum, miasto jest dość małe, dowiedzą się komu kibicuje i taki chłop ma, że tak powiem przej***ne 4 lata, nic nie mam do dresów normalnych z którymi da się dogadać, sam chodzę do technikum także dobrze wiem.

fdM

2014-10-14, 15:00
Stereotypy. Ja też ubieram dresy i jestem aktywnym kibicem z młyna. Ba! Nawet szelesty czasem założę :)
Skończyłem studia techniczne.

DociekliwyDawid

2014-10-14, 15:05
Co innego jak ktoś myśli o przyszłości, a co innego jak ktoś siedzi pod blokiem i kmini za co wypić jutro, chodzi mi o to, że w moim mieście większość, podkreślam większość nie wszyscy jedyny cel w życiu to jest napie**alanie się z wrogim klubem, mieszkam na osiedlu gdzie niektórzy latają przyćpani, oczy jak 5 złotówki i szukają zaczepki, lub chcą kogoś skroić.

werther

2014-10-14, 15:56
level1989 napisał/a:

fakt - hip hopu słucham na zmianę z punk rockiem,



Tak jakbyś powiedziałeś, że na zmianę łapiesz kiłę i rzeżączkę.

level1989

2014-10-14, 17:38
@up
szczerze to jebie mnie Twoje zdanie