18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Autobus

DociekliwyDawid • 2014-10-13, 22:47
Inteligencja dzisiejszych homogenizowanych rycerzów ortalionu

Jadąc autobusem zauważyłem dwóch dresików, stali obok drzwi, nagle jeden z nich zaczyna szarpać drzwiami i się pyta kolegi:
-Ej, stary co się stanie jak otworze drzwi podczas jazdy?
-Nie otwieraj, ciśnienie cię wypie**oli

:homer:

wytrzeszcz5

2014-10-13, 22:48
jestem za obowiązkował maturą z fizyki

Novotko

2014-10-13, 22:58
rycerzów...:|

no pięknie k***a

level1989

2014-10-13, 23:04
a nie pomyślałeś, że np. mogli sobie żartować? wszystko tak na poważnie bierzesz?

DociekliwyDawid

2014-10-13, 23:12
brzmiało to bardzo poważnie, jak to powiedział to nagle zamilkli i zaczęli o czymś innym rozmawiać, serio napisałem rycerzów? sheit :v

Gitarzysta

2014-10-13, 23:13
level1989 napisał/a:

a nie pomyślałeś, że np. mogli sobie żartować? wszystko tak na poważnie bierzesz?



Oho "krul" ortalionu chyba przemówił..... k***a

musiałem dodać "k***a" o bo zakładam że jesteś dresem - inaczej byś nie zrozumiał zdania... k***a

0statniSprawiedliwy

2014-10-14, 00:32
Cytat:

<semir> tam jest takie ciśnienie, że by Ci jaja rozerwało
<beta> ja jestem dziewczyną
<semir> no to mózg by Ci rozerwało
<shadow_no> ona jest dziewczyną


BrunoL

2014-10-14, 01:49
@Gitarzysta - nick mówi sam za siebie, znalazł się j***ny brudas, wojownik śmierdzieli... XD

quartz75

2014-10-14, 02:32
ch*jowe. Bo nikt mi nie wmówi, że taki "dres" nigdy nie stał przy uchylonym oknie. W autobusie czy pociągu. Wymyślone, naciągane, pewnie pod wpływem pewnego serialu na Discovery o katastrofach lotniczych. No i nawet bardzo prawdopodobne, że te "dresy" sobie żartowały jeśli już. Tak na marginesie, już się nie nosi "ortalionu", od jakichś 15 lat.

Xx...........oJ

2014-10-14, 07:51
@BrunoL Od kiedy ktoś grający na gitarze jest brudasem? Weź się puknij w ten zakuty łeb.

werther

2014-10-14, 08:21
DociekliwyDawid napisał/a:

Inteligencja dzisiejszych homogenizowanych rycerzów ortalionu



Powiedz, że napisałeś to celowo, bo jeśli nie, to stoisz umysłowo niżej od nich.

rastaban

2014-10-14, 08:51
A nie pomyślałeś, że może nawet taki słuchacz radia Dreska potrafi czasem sklecić żart...?

PiotrekMMA

2014-10-14, 10:07
Pewnie nosisz rurki, full capa i inne pedalskie twory. Zajebiście to tak oceniać po ubiorze co? Jakby to jakiś dwóch elegancików powiedziało to byś uznał, że to zajebisty dowcip. Opowiem Ci w takim razie moją przedwczorajszą przygodę. Przechodzę przez taki tunel (słowackiego w Radomiu, kto mieszka ten wie z czego słynie). Godzina jakoś ok 21 więc jeszcze wcześnie. Ide spokojnie patrze, a za tunelem leży gość z rozj***ną głową, kałuża krwi, nieprzytomny, a nad nim taki napakowany dresik z fajeczką w mordzie (w pierwszej chwili myslalem ze to on mu napie**olil). Mówie ch*j ide dalej nie patrze się na niego może mi odpuści. Zaraz lekko jednak ukradkiem spojrzałem i widzę, że pokazuje mi bym zdjął słuchawki, myśle sobie ''oho- będzie cieżko..'' Zdemuję te słuchawki, podchodze pytam czego chce i to co usłyszałem mnie strasznie zdziwiło. Zapytał się czy nie poczekam z nim na karetke bo właśnie zadzwonił i strasznie wk***iło go to, że wczesniej tylu ludzi obok przechodziło i nikt nie reagował... Zakończyło się tak, że poczekałem z nim na ta karetke, a potem jeszcze chwile gadaliśmy, okazało się, że to strasznie w porzadku gość mimo, że do najinteligentniejszych może nie należy.
Są też śmieszne młode dresiki z dobrych domów które chcą się kreować na takich złych i w ogóle. Ostatnio a autobusie takich 2 coś gada i nagle jeden wypalił: ''Tyyy, masz to moje zdjęcie w (...niedosłyszałem...)?- No mam.-To wpie**ol mi na tabllice, ciekawe ile lajków zgarnę...'' :D

fantastico

2014-10-14, 10:27
że skąd niby dresy mogły wiedzieć, o różnicy ciśnień podczas jazdy autobusem, prank jak ch*j!

level1989

2014-10-14, 14:25
@Gitarzysta
nie jestem dresem, też gram na gitarze, fakt - hip hopu słucham na zmianę z punk rockiem, a swoją wypowiedzią utwierdzasz wszystkich w przekonaniu, że jesteś idiotą, oby tak dalej :D brakuje nam tu ludzi do pocisku baranie