18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Audi

Sadysta • 2020-03-17, 12:50
Najnowszy model audi


Szczaf24

2020-03-17, 16:14
k***a, idzicie juz do tej j***nej szkoły

Tr...........ty

2020-03-17, 17:13
Nie tylko kraj będzie trzeba odkazić po epidemii wirusa, ale jeszcze będzie trzeba posprzątać internet z gówna jakim w wolnym czasie zarzuci go gówniarstwo.

chrucik

2020-03-17, 17:41
Ja smiechłem, o wszechwiedząca lożo szyderców :D

Aureora

2020-03-17, 19:01
Przecież to nie kotki, czego wy się przypie**alacie tak ?
j***ne przegrywy, wasze nędzne, hejterskie komentarze są bardziej żenujące niż ten filmik.

Respektuj

2020-03-17, 20:01
komuś dopiero co podłączyli internet...

Emilian89

2020-03-17, 23:34
Caramon napisał/a:

@Emilian89 Parę miernot zaczęło zalewać portal wypadkami, mordobiciami i pozbawioną sadyzmu głupotą, a nietypowe materiały bez mordobicia zaczęły być zwalczane. Dawniej "sadyzm" w tutejszym rozumieniu oznaczał dorabianie do szarej rzeczywistości metafor zagłuszających jej skrzek, a dziś według paru bezjądrowych, skretyniałych odpadów genetycznych, których mózgi wielkości ziarnka pieprzu, skupione w klubiku wzajemnej adoracji, pedalą się po kryjomu przy Tyskim, "sadyzm" to tępe i gromkie darcie ryja na widok motop*zdeczki, co sobie ryj rozwali.



to mnie akurat nie jara :) ale jest to Sadistic a nie jakies podwórko gdzie mozna srac i patrzec jak inni sie w tym taplaja .

Sadol mnie wielu rzeczy nauczył a tutaj pokazują ewidentnie to co ktoś na w bani "kałdi" i większość właścicieli tak ma .

Niektóre osoby mają humor na poziomie Stendupa bawi tylko występującego

Wiewór

2020-03-17, 23:37
Mamy chyba nowego miszcza suszarni.

Mrrm

2020-03-18, 00:21
Japie**ole co tu się dzieje, wy jesteście jacyś niedoj***ni ze ponad 200 browarów pod tym gownem jest. Niepozdrawiam

Caramon napisał/a:

@Emilian89 Parę miernot zaczęło zalewać portal wypadkami, mordobiciami i pozbawioną sadyzmu głupotą, a nietypowe materiały bez mordobicia zaczęły być zwalczane. Dawniej "sadyzm" w tutejszym rozumieniu oznaczał dorabianie do szarej rzeczywistości metafor zagłuszających jej skrzek, a dziś według paru bezjądrowych, skretyniałych odpadów genetycznych, których mózgi wielkości ziarnka pieprzu, skupione w klubiku wzajemnej adoracji, pedalą się po kryjomu przy Tyskim, "sadyzm" to tępe i gromkie darcie ryja na widok motop*zdeczki, co sobie ryj rozwali.


Dobra k***a, podoba Ci się ten filmik czy nie, bo nie wiem czy jesteś zjebem czy może dobrze mówisz

edmund

2020-03-18, 00:55
dignogato napisał/a:

Korona-ferie w pełni.



Bardziej po polsku możesz,
k***a, ferie w pełni

Ca...........on

2020-03-18, 14:04
@Mrrm Poszukaj mojego nicka na liście tych, co dali piwo pod tym tematem, to się dowiesz.

Emilian89

2020-03-20, 15:59
Mrrm napisał/a:

Japie**ole co tu się dzieje, wy jesteście jacyś niedoj***ni ze ponad 200 browarów pod tym gownem jest. Niepozdrawiam
Dobra k***a, podoba Ci się ten filmik czy nie, bo nie wiem czy jesteś zjebem czy może dobrze mówisz



nie nie podoba mi sie to gówno bo to jest Kałdi tak jestem zjebem ;]