18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atnifa w Warszawie.

Nefario • 2014-11-08, 21:56
Warto zapoznać się z tą relacją dzisiejszego marszu antify. Warto porównać ją z pozostałymi relacjami w mediach głównego nurtu. Allah akbar w 2:15 niszczy system. Myślę, że nie ma co pakować tego filmu do politycznego klopa, toż to prawie safari wśród dzikich zwierząt, czysto przyrodniczy film ;)



Warto zauważyć, że w zeszłym roku na 100.000 uczestników MN doszło do kilku incydentów i utarczek z policją. Warto zaznaczyć, że na marsz wpadają sympatycy różnych klubów i od lat żadni się na marszu nie pożarli. Tu przyszło około 200 osób i połowa zaczęła się ze sobą tłuc. Takie to są standardy nowoczesnego antyfaszyzmu.

    Przy okazji, zapraszam na Marsz Niepodległości! :)

Oldschool1995

2014-11-08, 22:09
No tak, bo przecież "NIEPODLEGŁOŚĆ" i umiłowanie ojczyzny oznacza faszym i nacjonalizm. Lewaki walczą o dusze młodych.

Z resztą widać te czerowne barwy i chorągiewki. Najlepiej to żeby nie było państw, i wszyscy chodzili goli razem ze zwierzętami leśnymi

gramwto2014

2014-11-08, 22:09
lewackie ku*wy... powyrywać chwasty ... już niebawem 11 listopada

Ronoaro

2014-11-08, 22:11
Antyfaszyści zachowuja sie jak faszyści... w tym kraju nic mnie nie zdziwi.

PS. I ta parówa Rozenek(poseł!) nazywajaca ich patriotami. k***a, gdzie ja żyje.

TB303

2014-11-08, 22:16
Już widzę cały MN, te k***y z antify nie potrafią siedzieć na dupach i potem sami robią największe burdy, potem udają wielkich poszkodowanych. Hipokryci mówią, że walczą z faszyzmem a sami są narodowymi socjalistami :idzwch*j:
Tego cwe*a z twojego r*chania nawet nie komentuję.

PA...........SM

2014-11-08, 22:17
j***ne pedały :)

takija

2014-11-08, 22:18
We wtorkowym kinie akcji nie zabraknie wrażeń :D

RockyWood

2014-11-08, 22:20
Faszyzm objawia się między innymi prześladowaniem i brutalnym zwalczaniem opozycji. Tak np. robił Hitler.

Skoro rok do roku organizatorów Marszu Niepodległości nachodzi policja, konfiskuje sprzęty elektroniczne, na samym marszu pojawiają się policyjni prowokatorzy, żeby policja miała powód na napie**alania pałkami i gazem idących spokojnie ludzi...

Nie nie - to żaden faszyzm - czysty k***a patriotyzm tej zasranej lewacko-komunistycznej władzy.

Do tego jeszcze gratis można dorzucić antife która ma poglądy czysto... FASZYSTOWSKIE!!! Wystarczy ich posłuchać.

Po prostu ŚWIAT STANĄ NA ch*jU!


Michael_Myers

2014-11-08, 22:26
czekam na 11 listopada... BEDZIE BUUM !

oc...........ki

2014-11-08, 22:29
zarówno jedni jak i drudzy mają swoje pojęcie patriotyzmu - a jakby przyszło naprawdę stanąć do walki to jako pierwsi z kraju sp***alaliby ci co najgłośniej teraz krzyczą
11 listopada z doniosłego i radosnego dnia stał się powodem, aby udowadniać czyja racja jest bardziej "racjejsza"

idźcie wszyscy w ch*j... i nie czytam komentarzy :P

gramwto2014

2014-11-08, 22:32
@up ja pier*ole... jak każdy może mieć "swoje pojęcie patriotyzmu"?

masz reg. z wiki bo szkoda mi czasu na pouczanie:

"Patriotyzm (łac. patria,-ae = ojczyzna, gr. patriates) – postawa szacunku, umiłowania i oddania własnej ojczyźnie oraz chęć ponoszenia za nią ofiar; pełna gotowość do jej obrony, w każdej chwili. Charakteryzuje się też przedkładaniem celów ważnych dla ojczyzny nad osobiste, a także gotowością do pracy dla jej dobra i w razie potrzeby poświęcenia dla niej własnego zdrowia lub życia. Patriotyzm to również umiłowanie i pielęgnowanie narodowej tradycji, kultury czy języka. Patriotyzm oparty jest na poczuciu więzi społecznej, wspólnoty kulturowej oraz solidarności z własnym narodem i społecznością."


~DMT

2014-11-08, 22:36
j***ć antife i ich podobnym wytworom. j***ć lewackie ścierwo!!!

oc...........ki

2014-11-08, 22:38
gramwto2014
słuchając prawaków, lewaków, środkowych, górnych, dolnych i ch*j wie jeszcze kogo - to tak uważam, każdy ma swoje pojęcie patriotyzmu i ma się ono nijak do tego co wkleiłeś...

widzisz aby pouczać należy nauczyć się czytać ze zrozumieniem...

sn...........r9

2014-11-08, 22:41
Nie mają już nawet tej odrobiny jaj, żeby pruć mordy zza kordonu, więc blokują marsz faszystów trzy dni przed marszem faszystów, akurat w rocznicę rewolucji październikowej. Maski na ryjach, żeby rodzice i koledzy z podwórka nie poznali i czarno-czerwona chorągiewka, zamiast przepisowego sierpa i młota, żeby przeciętny Kowalski nie pokapował się o co chodzi i nie wsadził im jej w dupę.

Żałosne :D

btw: Na ul. Wilczej porządny polski biznesman zakupił budynek, niestety jednak nie może go wykorzystać, gdyż podobno coś się w nim zaplęgło i za nic nie chce wyleźć. Ale coś mi mówi, że prawdziwi patrioci nie zostawią rodaka w potrzebie i nie pozwolą deptać jego świętego prawa własności ;)

gramwto2014

2014-11-08, 22:44
@up
istnieją pewne określone zasady, słowa, nazywnictwo które nie mają zmiennej wartości oraz znaczenia... jeżeli ktoś mówi Ci (pisze) oficjalnie z pewnych źródeł że 2+2=4 to nie zastanawiaj się nad innym znaczeniem/ wynikiem...

wiec nie mnie należy uczyć czytania ze zrozumieniem....
pozdrawiam i kończe dyskusje