18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atnifa w Warszawie.

Nefario • 2014-11-08, 21:56
Warto zapoznać się z tą relacją dzisiejszego marszu antify. Warto porównać ją z pozostałymi relacjami w mediach głównego nurtu. Allah akbar w 2:15 niszczy system. Myślę, że nie ma co pakować tego filmu do politycznego klopa, toż to prawie safari wśród dzikich zwierząt, czysto przyrodniczy film ;)



Warto zauważyć, że w zeszłym roku na 100.000 uczestników MN doszło do kilku incydentów i utarczek z policją. Warto zaznaczyć, że na marsz wpadają sympatycy różnych klubów i od lat żadni się na marszu nie pożarli. Tu przyszło około 200 osób i połowa zaczęła się ze sobą tłuc. Takie to są standardy nowoczesnego antyfaszyzmu.

    Przy okazji, zapraszam na Marsz Niepodległości! :)

Jojanna

2014-11-08, 22:47
A ja tam nie mam nic do antify. Szacunku czy zrozumienia na przykład...

Ba...........yk

2014-11-08, 22:47
To mój brud z pod paznokci jest mniej brudny o inteligenci już nie wspomnę. Widać teraz jak w soczewce lewacka "tolerancję" ... Idź pan z nimi w chuuuu

oc...........ki

2014-11-08, 22:47
gramwto2014
:homer: tyle mogę - bo nadal nie rozumiesz co piszę...

Re...........ms

2014-11-08, 22:51
jedni i drudzy pie**olnięci są.. :P tylko pytanie, którzy bardziej

RockyWood

2014-11-08, 23:04
@oczami30latki

pokaż cycki ...przynajmniej będziesz wiarygodniejsza :amused:

oc...........ki

2014-11-08, 23:05
@up
lewakom, prawakom, środkowym, dolnym, górnym - nie pokazuję :P
cenię inteligencję :mrgreen:

BongMan

2014-11-08, 23:13
gramwto2014 napisał/a:

Patriotyzm oparty jest na poczuciu więzi społecznej, wspólnoty kulturowej oraz solidarności z własnym narodem i społecznością."


I w to uderzyli nasi najwięksi wrogowie i okupanci - niemcy. Podzielili nasz naród, skłócili ze sobą ludzi i teraz Polacy walczą między sobą pod sztandarami lewactwa, prawactwa i ch*j wie czego jeszcze, zamiast się zjednoczyć i wspólnie, solidarnie kopnąć w dupę szwabstwo i UE.

Tco

2014-11-08, 23:17
Niestety ludzie w naturze maja zaprogramowana samozaglade. Walczymy sami ze soba, walczylismy sami ze soba i bedziemy dalej walczyc sami ze soba. Az do momentu kiedy wszyscy sie pozabijamy. Taki bedzie koniec.