18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ateistyczny suchar

McMenel • 2015-03-08, 21:53
Idzie Terlikowski ulicą. Widzi chłopca z niosącego w pudełku małe kotki.
- O jakie ładne kotki - zagaduje Terlikowski.
- Tak ładne , to chrześcijańskie kotki - odpowiada chłopiec.
Tomaszek Terlikowski zadowolony odchodzi.
Tydzień później Tomaszek Terlikowski po romantycznej kolacji z Wojciechem " kowbojek kaka " Cejrowskim spotyka tego samego chłopca.
- Wojtku mój kochany idź do tego chłopczyka i spytaj się o jego kotki. Jego odpowiedź połechta twe chrześcijańskie zmysły- zagaduje kumpla Tomcio " Kalendarzyk małżeński "
- Chłopczyku jakie ładne kotki - zagaduje kałboj kaka .
- W istocie ładne to kotki ateistyczne- odpowiada chłopiec.
Tomek " wiem wszystko lepiej od papieża " Terlikowski zdziwiony odmienną odpowiedzią pyta się chłopca.
- Chłopcze czemu tydzień temu te kotki były chrześcijanami a dziś to ateistyczne kotki?.
- Ponieważ w końcu przejrzały na oczy.- Odpowiada rezolutnie chłopiec.


Wiem długie ch*jowe i ch*jowe. Mnie rozbawiło a jak was nie bawi to ch*j mi do tego. I tak wiem mam ch*jowe poczucie humoru.

Aqualinespirit

2015-03-08, 21:58
Tylko, że Cejrowski nie lubi Terlikowskiego. Słusznie zresztą, bo Cejrowski to Katol, a Terlikowski to ciota.

!Timon

2015-03-09, 00:28
No tak a jak ja dwa lata temu wrzuciłem taki "żarcik" to trzy godziny później wj***li do sucharów:

Pani w szkole kazała dzieciom przynieść po pięć złotych na głodne dzieci w Angoli. Wszystkie dzieci przyniosły a Jasio nie. Pani pyta : Jasiu, dlaczego nie przyniosłeś pieniążków ?
Jasio odpowiedział : a bo mój tatuś mówi, że w Angoli nie ma głodnych dzieci...
Minął tydzień a nauczycielka znów prosi o przyniesienie po pięć złotych na chore dzieci w Angoli. I znów tylko Jasiu nie przyniósł pieniążków.
Pani pyta : dlaczego?
Jasiu znowu, że tata powiedział, że w Angoli nie ma chorych dzieci.
I jeszcze jeden tydzień upłynął i znowu nauczycielka prosi dzieci o pieniążki, tym razem pięć złotych ma być przeznaczone na wsparcie Komunistycznej Partii Angoli. Wszystkie dzieci przyniosły po 5 złotych, a Jasio przyniósł 15 złotych. Pani zdziwiona pyta dlaczego aż 15 złotych.
A Jasiu na to : proszę pani, mój tatuś powiedział, że jeśli w Angoli jest partia komunistyczna, to i głodne i chore dzieci na pewno też są!

hypnos

2015-03-09, 08:47
McMenel napisał/a:

Idzie Terlikowski ulicą. Widzi chłopca z niosącego w pudełku małe kotki.
- O jakie ładne kotki - zagaduje Terlikowski.
- Tak ładne , to chrześcijańskie kotki - odpowiada chłopiec.
Tomaszek Terlikowski zadowolony odchodzi.
Tydzień później Tomaszek Terlikowski po romantycznej kolacji z Wojciechem " kowbojek kaka " Cejrowskim spotyka tego samego chłopca.
- Wojtku mój kochany idź do tego chłopczyka i spytaj się o jego kotki. Jego odpowiedź połechta twe chrześcijańskie zmysły- zagaduje kumpla Tomcio " Kalendarzyk małżeński "
- Chłopczyku jakie ładne kotki - zagaduje kałboj kaka .
- W istocie ładne to kotki ateistyczne- odpowiada chłopiec.
Tomek " wiem wszystko lepiej od papieża " Terlikowski zdziwiony odmienną odpowiedzią pyta się chłopca.
- Chłopcze czemu tydzień temu te kotki były chrześcijanami a dziś to ateistyczne kotki?.
- Ponieważ w końcu przejrzały na oczy.- Odpowiada rezolutnie chłopiec.


Wiem długie ch*jowe i ch*jowe. Mnie rozbawiło a jak was nie bawi to ch*j mi do tego. I tak wiem mam ch*jowe poczucie humoru.



Z przecinkami zj***leś jak gimbus.

Kartofelhoffen

2015-03-09, 11:13
Faktycznie ch*jowe. Zarówno forma jak i treść.

voidinfinity

2015-03-09, 11:58
Aqualinespirit napisał/a:

Tylko, że Cejrowski nie lubi Terlikowskiego. Słusznie zresztą, bo Cejrowski to Katol, a Terlikowski to ciota.



Tak wiem - postaw dwóch turbo-katoli to pobiją się o to który jest prawdziwszy.

Ms.Hellsing

2015-03-09, 16:02
Masz piwo za całą Twoją ch*jowatość :lol:

pi...........ja

2015-03-09, 16:22
A kiedy 99% ateistów przejrzewa na oczy? Na łożu śmierci.

krz2

2015-03-09, 16:25
Śmierdzi prowokacją :P

carlos18

2015-03-09, 16:28
ch*jowe.

Scrollować dalej

Stasiu Gąska

2015-03-09, 16:31
pietras_ja napisał/a:

A kiedy 99% ateistów przejrzewa na oczy? Na łożu śmierci.


Źródło?

jehehej

2015-03-09, 16:32
@pietras_ja
Serio wierzysz w bajki o nawracaniu się ateistów? Widzę kościelna propaganda działa jak należy.

~olivier

2015-03-09, 16:32
pietras_ja napisał/a:

A kiedy 99% ateistów przejrzewa na oczy? Na łożu śmierci.



Przeprowadzałeś badania, uległeś manipulacji Gościa Niedzielnego czy doj***łeś aby doj***ć???

Ar1xxxx

2015-03-09, 16:41
ch*jowe i niesmieszne, pozdrawiam