18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ateista w Egipcie

nowynick • 2018-03-12, 10:05
łatwo nie ma


Ateistę do psychiatryka, pedała z dachu...

Davi

2018-03-12, 10:14
Ateista dobrze mowi

contracts

2018-03-12, 10:14
Jak na mój gust w 21 wieku to wszystkich wierzących powinno się wysłać do psychiatry. Ludzie 21 wiek, ludzie byli w "niebie" - kosmosie i nie ma tam Boga. Nie ma też szatana w głębi ziemi.

ch...........li

2018-03-12, 10:32
Czy on jeszcze zyje? :krejzi:

jackalski

2018-03-12, 10:33
O Rachoń i Terlikowski w wersji egipskiej.

Seksiaczek

2018-03-12, 10:36
Ja pie**ole jaki ciemnogród...

-_..........._-

2018-03-12, 10:37
@2up Raczej masz na myśli sektę demokracji z klapkami na oczach i jej różne lisie awatary medialne?

Seksiaczek

2018-03-12, 10:40
Ja pie**ole jaki ciemnogród...

100Burned

2018-03-12, 11:37
Mina ateisty Mohammeda mówi wszystko.

Ateizm tzw słaby sam w sobie nie jest ani głupi ani zły. Mocny z kolei jest już trochę niekonsekwentny, bo jeśli twardo odrzucasz możliwość istnienia istot wyższych, ponieważ na ich istnienie nie ma dowodów a sam nie masz dowodów, że ich nie ma to trochę słabo.

Poza tym po ch*j istoty wyższe miałyby nam się pokazywać. Jesteśmy poj***nym gatunkiem, reagującym agresją na dzień dobry. Nie ma sensu.

janlew

2018-03-12, 11:55
No to teraz przymusowa terapia:



Pomijając jednak osobiste kwestie wiary, kraje z niej wyzute muszą upaść.
Świat Arabski się rozlewa na Europę i niedługo zacznie dominację w najbardziej lewackich krajach.
USA rządzi światem, ale tam prezydenta ateisty nie zaakceptowali by nawet lewaccy demokraci.
Laickie to są tylko niektóre zbolszewizowane europejskie upadające kraje, i one upadną. Kraj i naród bez wartości i wiary przegra, tak jak zawsze przegra wojsko bez wartości i wiary. O ile w ogóle stanie do walki.

koksu.official

2018-03-12, 11:59
To nie jest trudne powiedziec, ze boga nie ma. Ale trzeba wiedziec tez, że boga nigdy nie bylo. i to jest slowo kluczowe. Jesli ktos wierzy to niech sobie wierzy, a jesli ktos nie wierzy to niech nie wierzy :) Wszystkie religie sa ch*jowe. Kazda jest zakłamana. Jesli ktos jest niewierzacy to to jest najlepszy wybor. :D

janlew

2018-03-12, 12:05
koksu.official napisał/a:

To nie jest trudne powiedziec, ze boga nie ma. Ale trzeba wiedziec tez, że boga nigdy nie bylo. i to jest slowo kluczowe. Jesli ktos wierzy to niech sobie wierzy, a jesli ktos nie wierzy to niech nie wierzy :) Wszystkie religie sa ch*jowe. Kazda jest zakłamana. Jesli ktos jest niewierzacy to to jest najlepszy wybor. :D


Nie jesteś niewierzący młotku. Wierzysz w nieistnienie Boga. Prawdziwie niewierzący nie powie "Boga nie ma", nie po wie też "Bóg istnieje", powie "nie wiem".

~Velture

2018-03-12, 12:11
Oho kolejny temat rzeka...
Tym razem odpuszczam.

bartoszbarto

2018-03-12, 12:14
Gość ma rację, ateizm to choroba psychiczna. A wariatowi nie da się wytłumaczyć logicznie religii. Trzeba go najpierw wyleczyć.

100Burned

2018-03-12, 12:26
Velture napisał/a:

Oho kolejny temat rzeka...
Tym razem odpuszczam.



p*zda nie skoczek :krejzi:

bartoszbarto napisał/a:

Gość ma rację, ateizm to choroba psychiczna. A wariatowi nie da się wytłumaczyć logicznie religii. Trzeba go najpierw wyleczyć.



Czyli samo niewierzenie w jakiekolwiek bóstwa, przy jednoczesnym niewykluczaniu ich istnienia to w twoim mongolskim mniemaniu choroba psychiczna tak?

Uuu ktoś tu ma dobre piguły widzę :amused: