18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ateista

ko...........ca • 2014-03-07, 15:19
obrazek przedstawia komiks ;-)



po tagach nie było

ulifont

2014-03-07, 15:22
hahaha już myślałem, że będzie j***nie małych dzieci a tu takie zaskoczenie.

zagiel1111

2014-03-07, 15:44
Tak tak, prawie takie jak panie boże prowadź bo ja nie umiem :amused:

pi...........ta

2014-03-07, 16:06
to jest takie głupie i durne że aż śmieszne

Dalione

2014-03-07, 16:15
Hahahahaha, no ja już myślałem że marna podróbka żiś, a tu ładnie zrobione :D

PiotrekMMA

2014-03-07, 16:25
Sam nie wierzę, ale k***a po ch*j wstawiasz takie gówno? Myślisz, że ktoś zobaczy taki obrazek i przestanie przez to wierzyć? Nie wierzysz to Twoja sprawa, ale jak ktoś tak, to to uszanuj i zamknij ryj. Zeby to jeszcze śmieszne było to bym zrozumiał. Na jebzdzidach i kwejkach pełno takich obrazkow, zapewne zrobisz tam furorę.

Policeman

2014-03-07, 16:28
@up tu durny matole, aż ręce opadają i słów brak...

Ek...........em

2014-03-07, 16:29
PiotrekMMA napisał/a:

Sam nie wierzę, ale k***a po ch*j wstawiasz takie gówno? Myślisz, że ktoś zobaczy taki obrazek i przestanie przez to wierzyć? Nie wierzysz to Twoja sprawa, ale jak ktoś tak, to to uszanuj i zamknij ryj. Zeby to jeszcze śmieszne było to bym zrozumiał. Na jebzdzidach i kwejkach pełno takich obrazkow, zapewne zrobisz tam furorę.



:erniepalm:


Coś ci uświadomię. To nie jest żadna ateistyczna agitka, tylko zwykła satyra. Humor czarny, któremu dedykowana jest stronka na której się właśnie znajdujemy.





PiotrekMMA napisał/a:

Nie wierzysz to Twoja sprawa, ale jak ktoś tak, to to uszanuj i zamknij ryj. Zeby to jeszcze śmieszne było to bym zrozumiał. Na jebzdzidach i kwejkach pełno takich obrazkow, zapewne zrobisz tam furorę.



1. Nie masz pewności że autor wstawki nie wierzy... On tylko wrzucił obrazek. :lol:

2. "Jeśli wierzysz to twoja sprawa, ale jak ktoś nie, to to uszanuj i zamknij ryj." - ten kij ma dwa końce. :lol:

3. Skąd wiesz że tam pełno takich obrazków? Już zdążyłeś "zrobić furorę?" :lol:

zeto88

2014-03-07, 16:29
@up Boga nie ma

Bubis

2014-03-07, 16:29
PiotrekMMA, Żebyś się k***a nie zesrał

In...........or

2014-03-07, 16:47
k***a, wszystko mi teraz jebe "zyciem i smiercia" , nie wiem czy tylko mi się wydaje, czy ludzie po prostu zżynają ten pomysł i wykonanie.

Dobrutro

2014-03-07, 16:49
Komiks śmieszny. Jestem ateistą, ale wk***ia mnie wojujący ateizm. Bo przypomina jakąś fanatyczną sektę. :P

ellsworth

2014-03-07, 16:54
PiotrekMMA napisał/a:

Sam nie wierzę, ale k***a po ch*j wstawiasz takie gówno? Myślisz, że ktoś zobaczy taki obrazek i przestanie przez to wierzyć? Nie wierzysz to Twoja sprawa, ale jak ktoś tak, to to uszanuj i zamknij ryj. Zeby to jeszcze śmieszne było to bym zrozumiał. Na jebzdzidach i kwejkach pełno takich obrazkow, zapewne zrobisz tam furorę.


:ks_homer: Chyba ci w czasie tego MMA głowę uszkodziłeś jeśli uważasz, że celem tego obrazka jest sprawienie "że ktoś zobaczy (...) i przestanie przez to wierzyć"

kateplum

2014-03-07, 17:03
Uwaga Sadole bo @PiotrekMMA ma w nicku MMA i może Wam wpie**olić, a jak się okaże że ma spodenki z Manto i koszulkę z Everlast to Was pozabija.

crystaldragon

2014-03-07, 17:07
Wojujący ateista level : expert