18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ateista

ko...........ca • 2014-03-07, 15:19
obrazek przedstawia komiks ;-)



po tagach nie było

Catacombe

2014-03-07, 17:30
PiotrekMMA napisał/a:

Sam nie wierzę, ale k***a po ch*j wstawiasz takie gówno? Myślisz, że ktoś zobaczy taki obrazek i przestanie przez to wierzyć? Nie wierzysz to Twoja sprawa, ale jak ktoś tak, to to uszanuj i zamknij ryj. Zeby to jeszcze śmieszne było to bym zrozumiał. Na jebzdzidach i kwejkach pełno takich obrazkow, zapewne zrobisz tam furorę.



Typowy Polok-Kotolik. Bronisz honoru Polski pod kawałem z udziałem Polski, od teraz bronisz także religii.

Hurr durr nie wolno obrażać.

RavenRR

2014-03-07, 17:30
Mistrz zła, bardzo fajne :)

kefir121

2014-03-07, 17:32
Powiem krótko, ch*jowe.

Mom and Death

2014-03-07, 17:51
Cytat:

Sam nie wierzę, ale k***a po ch*j wstawiasz takie gówno? Myślisz, że ktoś zobaczy taki obrazek i przestanie przez to wierzyć? Nie wierzysz to Twoja sprawa, ale jak ktoś tak, to to uszanuj i zamknij ryj. Zeby to jeszcze śmieszne było to bym zrozumiał. Na jebzdzidach i kwejkach pełno takich obrazkow, zapewne zrobisz tam furorę.



Czasem lepiej 3 razy się zastanowić zanim wysłać jakiś post na sadola :D

Uechtacz

2014-03-07, 18:02
PiotrekMMA napisał/a:

Nie wierzysz to Twoja sprawa, ale jak ktoś tak, to to uszanuj i zamknij ryj.



Zdarza mi się dyskutować z wierzącymi w różne czary (homeopatia, bogowie, opętania, tarot itd. itp...) i czasami moje przemyślane argumenty jakoś nie chcą do nich trafiać. Bardzo to frustrujące.

Odmieniłeś moje życie, bo od dzisiaj będę po prostu wrzeszczał: Wierzysz? Twoja sprawa. Ale jeśli ktoś nie wierzy, to to uszanuj i zamknij ryj!.

Do rozganiania pielgrzymek blokujących ruch też się nada.

Dziękuję.

So...........lu

2014-03-07, 18:08

b00mba

2014-03-07, 18:12
Piotrekmma to jest k***a troll, ogarnijcie się ludzie.

ko...........ca

2014-03-07, 18:19
PiotrekMMA napisał/a:

Sam nie wierzę, ale k***a po ch*j wstawiasz takie gówno? Myślisz, że ktoś zobaczy taki obrazek i przestanie przez to wierzyć? Nie wierzysz to Twoja sprawa, ale jak ktoś tak, to to uszanuj i zamknij ryj. Zeby to jeszcze śmieszne było to bym zrozumiał. Na jebzdzidach i kwejkach pełno takich obrazkow, zapewne zrobisz tam furorę.



weź xenne - bo jak masz zaparcia to strasznie gwiazdorzysz :-P

Legwan220

2014-03-07, 19:13
@SonGokuSlu
To trzeba być wierzącym żeby obchodzić święta? Sam nie wierzę a bardzo lubię ten okres, kiedy można spokojnie spotkać się całą rodziną i mieć parę dni dla siebie.

So...........lu

2014-03-07, 19:36
Legwan220,

człowieku jeśli nie wierzę w pieprzoego allaha to nie wypinam dupska na dywanie do zachodu słońca. logiczne

Legwan220

2014-03-07, 19:56
Czyli nie mogę być ateistą, który spędza przesilenie zimowe z rodziną, daje im prezenty i je przy stole z sianem pod obrusem?
Jeśli jestem ateistą to mam olać rodzinę i polską tradycje?

Rasael

2014-03-07, 21:07
@SonGokuSlu A która część Świąt jest katolicka? Spotkania z rodziną? Wspólne obchodzenie przesilenia zimowego? Mikołaj? Choinka, której dekorowania i wnoszenia wo domu jednoznacznie zakazuje Biblia (poczytaj sobie - twoje voodoo, twoja magiczna, stara książeczka - TY powinieneś ją znać). Prawda jest taka że gdyby nie wciskali płyt z kolędami do każdej grudniowej gazety, to prawie nikt nie myślałby o historiach niepisatych pasterzy kóz i owiec z drugiej połowy I wieku.

oc...........an

2014-03-08, 01:30
@PiotrekMMA, perfekcyjny troll Piotrku! Rzadko kiedy komuś się udaje wywołać taki krwotok jak Tobie się udało. Gratuluję sukcesów i życzę kolejnych produktywnych prowokacji. Pozdrawiam!

~DUST DEVIL troll roku 2013 w kategorii trolowanie prawaków

Mr.Drwalu

2014-03-08, 06:20
@up

Sam siebie nominowałeś? :wtf: