18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ateista trol

nowynick • 2017-10-31, 10:45
ktoś na zlecenie lokalnego kościoła zrobił baner:

miało być "god is now here" :-P

krzyks

2017-10-31, 12:56
nowynick napisał/a:

ktoś na zlecenie lokalnego kościoła zrobił baner:



AleDlaczego? :nie_znaju:

spoiler

nowynick

2017-10-31, 13:23
:roll:

dokładnie, też mnie wk***iają hasła: "chrześcijanie to debile", jakby k***a żydzi czy muzułmanie byli k***a fajniejsi :amused:

sezamkowyRozpierdol

2017-10-31, 15:58
@krzyks

Trochę ch*jowe twierdzenie i pewnie przez katolika wymyślone :amused:
Co to znaczy "prawdziwy ateista" ? Według katolików to pewnie taki co nie może nic krytykować a zwłaszcza ich religii c'nie? :krejzi:

- pieniądze publiczne idą na instytucje religijne
- nie wybraną przez siebie, to jest kwestia tego, że żyje wśród katolików a nie np wśród żydów czy muzułmanów czy wyznawców potwora spaghetti
- religia w przestrzeni publicznej
- wolność słowa

Jeżeli powiem, że prawdziwy polak powinien wpie**alać cebulę 3x dziennie to jeżeli ktoś nie lubi cebuli to już nie może być prawdziwym polakiem? :amused:


~DMT

2017-10-31, 16:48
krzyks napisał/a:



Prawdziwy ateista ma wyj***ne na jakąkolwiek religię, a nie jedzie pod wybraną przez siebie



Dokładnie...

krzyks

2017-10-31, 17:02
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:


Jeżeli powiem, że prawdziwy polak powinien wpie**alać cebulę 3x dziennie to jeżeli ktoś nie lubi cebuli to już nie może być prawdziwym polakiem? :amused:

Obrazek



Umiesz czytać ze zrozumieniem? Ateista, to ateista. A z tą cebulą to pomyliłeś Polaków z Żydami. Wkrótce w ch*j ludzi będzie miało tak mózg zaorany, że rzeczywiście uwierzą w Polskie obozy zagłady :kawa:

sezamkowyRozpierdol

2017-10-31, 17:03
krzyks napisał/a:

Umiesz czytać ze zrozumieniem?



I Vice versa? :amused:

krzyks napisał/a:

Wkrótce w ch*j ludzi będzie miało tak mózg zaorany, że rzeczywiście uwierzą w Polskie obozy zagłady



Już mają, skoro nie wiedzą, że nazywanie polaków cebulakami jest celowe :lol:

Loaloa

2017-10-31, 19:44
Cytat:

dokładnie, też mnie wk***iają hasła: "chrześcijanie to debile",



Właśnie o to chodzi, niesprawiedliwe wrzucanie wszystkich chrześcijan do jednego worka. Debilami są przede wszystkim katole.

Cytat:

Wkrótce w ch*j ludzi będzie miało tak mózg zaorany, że rzeczywiście uwierzą w Polskie obozy zagłady



Polskie obozy zagłady, ewentualnie polskie obozy śmierci, tudzież polskie obozy koncentracyjne. Ich istnienie nie jest kwestią wiary, tylko faktów historycznych.

sezamkowyRozpierdol

2017-10-31, 19:45
Loaloa napisał/a:

Polskie obozy zagłady, ewentualnie polskie obozy śmierci, tudzież polskie obozy koncentracyjne. Ich istnienie nie jest kwestią wiary, tylko faktów historycznych.



Hahaha o ja pie**ole, szanuje :loldev:

~DMT

2017-10-31, 20:51
sezamkowyRozpie**ol, Loaloa, ależ ja bym się z wami chciał zobaczyć twarzą w twarz... Moment by wam pała zmiękła pajace... :mrgreen:

Mors_Nigra

2017-10-31, 21:00
krzyks napisał/a:



AleDlaczego? :nie_znaju:

spoiler


Kolejny inteligentny inaczej, który nie rozumie, że ateizm to jedynie brak wiary w bogów i kropka. Nie ma żadnych innych zasad, ideologi, żadnych obostrzeń. Prawdziwy ateista to taki który nie wierzy w boga/bogów. Koniec. Wszystko inne zależy już od niego. Może sobie nienawidzić i walczyć z każdą religią na świecie, a może sobie mieć wyj***ne w nie wszystkie. Może być miłym albo wrednym człowiekiem. Może kochać i szanować a może nie szanować i wykorzystywać, zarówno ludzi jak i naturę. Może być inteligentny i oczytany albo głupi jak but i nie umieć nawet czytać. Wbij to sobie do głowy.

~DMT

2017-10-31, 21:07
Mors_Nigra, odniosłeś się właśnie do Buddyzmu... Szach-mat...

mit2

2017-10-31, 21:36
Mors_Nigra, problem w tym, ze wielu ateistów (szczególnie internetowych) uważa się za lepszych od wierzących, a zachowują się jak najgorszego sortu religijni fanatycy. Zresztą, podręcznikowe przykłady zj***nych ateistów masz na tym portalu.

sezamkowyRozpierdol

2017-10-31, 21:52
MaszAyahuaskę napisał/a:

sezamkowyRozpie**ol, Loaloa, ależ ja bym się z wami chciał zobaczyć twarzą w twarz... Moment by wam pała zmiękła pajace... :mrgreen:



A co? Chciałbyś nam obciągnąć? :krejzi:
Czy może chciałbyś, byśmy nasrali ci na klate? :krejzi:

jbone

2017-10-31, 22:05
autor co ty pie**olisz czytałem oryginał. chodzi o go dis now here. a co to jest diss to poczytajcie na necie

MaszAyahuaskę napisał/a:

sezamkowyRozpie**ol, Loaloa, ależ ja bym się z wami chciał zobaczyć twarzą w twarz... Moment by wam pała zmiękła pajace... :mrgreen:




podaj dane. bo jakoś w ciebie nie wierzę internetowy herosie nawet kumple się założyli o flaszkę ze dasz dupy.i obaj obstawiają ze dasz.ja też