18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ateista trol

nowynick • 2017-10-31, 10:45
ktoś na zlecenie lokalnego kościoła zrobił baner:

miało być "god is now here" :-P

Mors_Nigra

2017-10-31, 22:08
@mit2 ale problem z czym? Jeżeli taka ich wola... nie podoba Ci się ich zachowanie, proszę bardzo, powiedz to. Ale w momencie gdy zaczynasz gadać "prawdziwy ateista to to, czy tamto"... swoją drogą gadałem dzisiaj z takim jednym, który zachowywał się jak typowy fanatyczny katol. Pluł tylko, obrażał i używał kłamstw w które zapewne wierzy, jako argumentów (hur dur kościół wmawiał ludziom przez wielki, że ziemia jest płaska). Nic nie poradzisz, idioci są wszędzie. A już na tym portalu szczególnie. Bez względu na wyznanie, jego brak, preferowaną płeć partnerów etc. Btw. jestem ateistą, jestem przeciw kościołowi, przeciw religii, jak czuję potrzebę to się wypowiem. Natomiast nie jestem fanatykiem i uważam, że każdy ma prawo wierzyć lub nie wierzyć w co mu się podoba. Ale każdy ma również prawo krytykować wszystko i wszystkich (szczególnie, że KAŻDY płaci podatki na kościół). I nie, nie muszę nikogo i niczego szanować. Ale mogę. Jeżeli zechcę. Różnica pomiędzy mną a takim np sezamkowym jest taka, że on czasem powie coś mądrego, a czasem lubi po prostu potrollować sadolowych katoli, a czasem zmieszać oba podejścia. O Loaloa nawet nie będę pisał, bo fakt, że ktokolwiek się jeszcze nacina na jego wypowiedzi świadczy tylko o nacinających się.

czarnykun

2017-10-31, 22:12
Cytat:

podaj dane. bo jakoś w ciebie nie wierzę internetowy herosie nawet kumple się założyli o flaszkę ze dasz dupy.i obaj obstawiają ze dasz.ja też


W troje obstawiacie jeden wariant? Muszę Cię rozczarować, wszyscy macie zerowe szanse na wygranie flaszki.

jbone

2017-10-31, 22:14
czarnykun napisał/a:


W troje obstawiacie jeden wariant? Muszę Cię rozczarować, wszyscy macie zerowe szanse na wygranie flaszki.




nigdy nie wiesz przyjacielu kto jest po drugiej stronie.

mit2

2017-10-31, 22:21
Mors_Nigra napisał/a:

ale problem z czym?


Z hipokryzją wojujących ateistów.

sezamkowyRozpierdol

2017-10-31, 22:42
mit2 napisał/a:


Z hipokryzją wojujących ateistów.



Aleś k***a odpowiedział rzeczowo ja pie**ole :krejzi:
Zostałeś zaorany ale żeby nie było to wysrałeś co udało ci się wysrać wyrywając jedno zdanie z kontekstu nie odpowiadając na 96% postu :krejzi:

bodzio667

2017-10-31, 23:41
AleDlaczego napisał/a:


Prawdziwy ateista ma wyj***ne na jakąkolwiek religię, a nie jedzie pod wybraną przez siebie (a szczególnie po katolitykach, jednym z odłamów chrześcijaństwa) pod każdym tematem


Panie mądry, wytłumacz pan nadmiar słów.
Żartowałem - zapytam jaśniej: czym się różni (wg ciebie, rzecz jasna) ateista od prawdziwego ateisty?

Al...........go

2017-11-01, 00:37
bodzio667,

Te, chłopcze, nie przypisuj mi tego cytatu. Ateiści to ludzie myślący bez więzów narzuconych przez religię. Nie ograniczają nas sztuczne dylematy i problemy mające zamknąć naszą kreatywność i wpoić strach. To coś jak matrix - religia to sztuczny świat, pełen nakazów, zakazów i kar. Ateizm to droga do wolności i bycia sobą, a nie produktem strachu. Dlatego każdą religię krępującą człowieka trzeba zwalczyć. Skoro żyjemy w kraju "chrześcijańskim" to trzeba zacząć od naszego podwórka.

~DMT

2017-11-01, 02:11
jbone napisał/a:

autor co ty pie**olisz czytałem oryginał. chodzi o go dis now here. a co to jest diss to poczytajcie na necie




podaj dane. bo jakoś w ciebie nie wierzę internetowy herosie nawet kumple się założyli o flaszkę ze dasz dupy.i obaj obstawiają ze dasz.ja też



Dostałeś adres na PW. Zapraszam....

sa...........os

2017-11-01, 03:15

Dajta znać kto wygrał.

elfis

2017-11-01, 07:38
aby było jasne, bo widzę że ciągle manipulują niektóre osobniki na sadolu
cebulaki i czosnki to żydzi
tak Polacy o nich mówili przed wojną

sezamkowyRozpierdol

2017-11-01, 08:19
@elfis

A teraz Polaki robaki cebulaki stały się cebulakami :krejzi:

TB303

2017-11-01, 15:10
A na sadolu standard. Dziękuję, umilacie mi kaca :ok:

dmnkzl

2017-11-01, 21:51
God i snow here. Dobrze przecież jest. W sam raz na nadchodzącą zimę.