18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atakujemy dalej! :P

Salieri16000 • 2020-10-31, 21:37
31 października wczesnym popołudniem w wyniku uderzeń armii azerbejdżańskiej zniszczono sprzęt wojskowy i wyeliminowano dużą liczbę żołnierzy armeńskich.

3 czołgi, 1 „Grad” MLRS, 1 ciężarówka pełna amunicji, 3 haubice w pozycji bojowej i na przyczepie, a także duża liczba personelu armeńskich sił zbrojnych zostały zniszczone celnymi ostrzałami azerskich dronów:



Na pohybel tym wszystkim, których dupa piecze, że wrzucam te filmiki :D

Gienek86

2020-10-31, 21:43
Może wrzuć jakieś sukcesy Ormian bo cały czas tylko osmańska propaganda

Salieri16000

2020-10-31, 21:54
trebor71 napisał/a:

Może wrzuć jakieś sukcesy Ormian bo cały czas tylko osmańska propaganda



Wrzucę, jak wrócisz do szkoły i dowiesz się co to jest propaganda, czym różni się Ormianin od Armeńczyka oraz kiedy przestało istnieć Imperium Osmańskie, które z tym filmem nie ma nic wspólnego... :kawa:

Gienek86

2020-10-31, 22:21
Salieri16000 napisał/a:

Wrzucę, jak wrócisz do szkoły i dowiesz się co to jest propaganda, czym różni się Ormianin od Armeńczyka oraz kiedy przestało istnieć Imperium Osmańskie, które z tym filmem nie ma nic wspólnego...



Zaskoczę cię tym rożni się ormianin od armeńczyka czym kacap o ruska walisz propagande bo powielasz to czym faszerują ludzi w azerskiej tv o super tureckiej technologii azerowie to lud turecki posługujący się jezykiem starotureckim zrozumianym dla przeciętnego mieszkanca azji mniejszej tylko w wiekszosci to wyznawcy islamu szyickiego jak irańczycy, marzący o dawnej osmańskiej potędze której byli częścią

Salieri16000

2020-10-31, 22:44
trebor71 napisał/a:

Zaskoczę cię tym rożni się ormianin od armeńczyka czym kacap o ruska



Nie zaskoczyłeś mnie... Tak jak przewidywałem, IQ masz na poziomie ameby ...

trebor71 napisał/a:

walisz propagande



Nie jest to "propaganda", a udokumentowanie działań wojennych.

trebor71 napisał/a:

azerowie to lud turecki(...), marzący o dawnej osmańskiej potędze której byli częścią



To se ne vrati pane Hawranek :P

Jeśli nie interesują Cię filmiki które wrzucam, to scrolluj a nie trolluj!

Gienek86

2020-10-31, 22:54
Salieri16000 napisał/a:

Nie zaskoczyłeś mnie... Tak jak przewidywałem, IQ masz na poziomie ameby ...
Nie jest to "propaganda", a udokumentowanie działań wojennych.
To se ne vrati pane Hawranek



coś ty k***a napisałaś dziewczyno ?

typowy dzban odważny zza klawiatury

Salieri16000

2020-10-31, 22:59
trebor71 napisał/a:

coś ty k***a napisałaś dziewczyno ?



j***na ameba, która nie potrafi poprawnie nawet jednego zdania sklecić...

Po drugim twoim komentarzu chamie bez szkoły wiedziałem, że nie będzie inteligentnej dyskusji- no bo jak można prowadzić dysputę z prostakiem, który nie używa znaków interpunkcyjnych i pie**oli bzdury jak mało który?!

Nic już nie pisz pajacu i nie kompromituj się.

Gienek86

2020-10-31, 23:08
A za j***ną należy ci sie rozmowa w realu ze mną , jeśli nie pękasz kozaczku?

Salieri16000

2020-10-31, 23:20
trebor71 napisał/a:

A za j***ną należy ci sie rozmowa w realu ze mną , jeśli nie pękasz kozaczku?



A może być w Tesco?

Wracaj chamie do szkoły, a nie po marketach będziesz się szlajać!

PS Napisałem ci już, żebyś nic nie pisał, bo każdy twój post to kompromitacja.

PPS Żegnam cię ozięble z domieszką ironii...

Janusz_k

2020-10-31, 23:21
Fajne te filmy, pokazują jak przewaga w powietrzu przekłada się na wojenny sukces. Dziwi mnie tylko łatwość z jaką azerowie panują w powietrzu, armania nie ma żadnych 'igieł' czy 'strieł' żeby trochę tych dronów postrącać? czy też nie maja takiego zasięgu. Bo jak na razie to ta wojna jest bardzo jednostronna.

Gienek86

2020-10-31, 23:23
A smród unosi się bo żołnierzyk się posrał i nie dostał bana

ZgRyZ

2020-10-31, 23:40
tak to właśnie ameryka testuje swoje dronki. nie, nie usasusa nie pomagają islamowi, przecież walczą z isis, którą zbroją za własne pieniążki. armeniaków nie stać na broń z rosji, więc jak słyszę, lub czytam wypociny "polackiego" fachowca, który od razu rozpoznaje rosyjskie drony u azerów, ku.wa po zapachu chyba, to rzygać mi się chce. ku.wa, jeżeli nie rozpoznajesz flag niedo.ebany rycerzu chry.tusa, sprawdź w sieci.

Salieri16000

2020-10-31, 23:48
Janusz_k napisał/a:

(...)armania nie ma żadnych 'igieł' czy 'strieł' żeby trochę tych dronów postrącać?(...)



Armenia posiada jedynie przestarzały, choć nadal z powodzeniem używany w różnych konfliktach, przenośny zestaw rakietowy 9K32 Strzała-2 (brak danych co do stanu ilościowego), oraz posiada, a raczej posiadała dosłownie kilka sztuk sprzętu do zwalczania celów powietrznych 9K33 Osa (kod NATO: SA-8 Gecko), jednak oglądając nagrania z pola bitwy, śmiem twierdzić, że większość, o ile nie wszystkie- zostały już zniszczone.

Armenia przed wybuchem konfliktu posiadała nieuzbrojone drony własnej produkcji Krunk UAV (15szt.), służące do bliskiego rozpoznania oraz transmisji danych w czasie rzeczywistym (wideo wizualne lub podczerwień). Użytkownikiem tych dronów jest również armia powstańcza Górskiego Karabachu (posiadała 4szt. Brak danych na obecną chwilę)...

Cycu320

2020-11-01, 08:12
Salieri16k rób jak poligon z komentarzami i filmikami. Czyli wrzucaj i niech narzekają a Ty nie reaguj.

"Na pohybel tym wszystkim, których dupa piecze, że wrzucam te filmiki :D "

No i po co się później prujesz do każdego kto krytykuje materiały które wstawiasz.

Dzięki Tobie znamy lepiej aktualny stan sił zbrojnych w postaci sprzętu wojskowego i siły żywej niż Azerski oraz Armeński MON :->

szpachla997

2020-11-01, 09:36
po co ktoś ciągle to Gówno akceptuje ?! zaśmieca tylko