18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atakujemy dalej! :P

Salieri16000 • 2020-10-31, 21:37
31 października wczesnym popołudniem w wyniku uderzeń armii azerbejdżańskiej zniszczono sprzęt wojskowy i wyeliminowano dużą liczbę żołnierzy armeńskich.

3 czołgi, 1 „Grad” MLRS, 1 ciężarówka pełna amunicji, 3 haubice w pozycji bojowej i na przyczepie, a także duża liczba personelu armeńskich sił zbrojnych zostały zniszczone celnymi ostrzałami azerskich dronów:



Na pohybel tym wszystkim, których dupa piecze, że wrzucam te filmiki :D

Janusz_k

2020-11-01, 09:37
Salieri16000 napisał/a:

Armenia posiada jedynie przestarzały, choć nadal z powodzeniem używany w różnych konfliktach, przenośny zestaw rakietowy 9K32 Strzała-2 (brak danych co do stanu ilościowego), oraz posiada, a raczej posiadała dosłownie kilka sztuk sprzętu do zwalczania celów powietrznych 9K33 Osa (kod NATO: SA-8 Gecko), jednak oglądając nagrania z pola bitwy, śmiem twierdzić, że większość, o ile nie wszystkie- zostały już zniszczone.



Czyli jednym słowem sa w czarnej dupie, co z resztą pokazują filmiki.

Jestem_na_nie

2020-11-01, 09:38
Gościu to już wszystko jest nudne bo każdy jeden z tych filmików wygląda praktycznie identycznie. Normalnie jakbyś wrzucał gamplaye z CODa dwójki, to chyba tam była taka misja z bombowcem.

parolpl

2020-11-01, 09:38
Nikt nie napisał, to ja zrobię.
Tak wyglądałaby nasz WOT w konflikcie zbrojnych (w sensie ci Armeńczycy).

35i

2020-11-01, 09:47
Szczerze mówiąc, to bym te Twoje materiały widział w "dokumentalnych". Tym bardziej, że wrzucasz je niemalże hurtowo.

DonVictorioVittutis

2020-11-01, 10:30
Mnie dupa nie piecze, że wrzucasz te filmiki.
Napisz tylko proszę jak zostać operatorem takiego drona?
Chcę tak jak Ty.
Pozdrawiam :roll:

Rebeliant

2020-11-01, 10:33
parolpl napisał/a:

Nikt nie napisał, to ja zrobię.
Tak wyglądałaby nasz WOT w konflikcie zbrojnych (w sensie ci Armeńczycy).




Tak wyglądałoby 90% jednostek wojskowych świata w dowolnym konflikcie przeciwko względnie nowoczesnej lub tylko nieco unowocześnionej armii.


Dziś nowoczesna armia używa:
- wywiadu satelitarnego (na żywo)
- broni do zwalczania wrogich satelitów
- pozycjonowania GPS/Glonass/BeiDou
- dronów bojowych dalekiego zasięgu do walki z pojazdami opancerzonymi
- dronów rozpoznania-celowania z bardzo wysokiego pułapu
- rakietowych pocisków naprowadzanych wiązką lasera lub GPS
- nowoczesnej broni snajperskiej zdolnej do eliminacji wrogiego ścierwa z odległości 2km+
- nowoczesnych czołgów zdolnych odeprzeć ostrzał rakietowy
- nowoczesnych myśliwców stealkth
- nowoczesnych samolotów szturmowych stealth
- nowoczesnych bombowców stealth
- samolotów rozpoznania i przechwytywania/zakłócania wrogiej komunikacji
- technologii stealth
- broni laserowej do walki z rakietami wroga
- broni rakietowej do walki z rakietami wroga
- broni elektromagnetycznej do zakłócania działania wrogich jednostek rozpoznania/artylerii
- bomb grafitowych


Mamy tylko kilka krajów mających więcej niż 80% z w/w listy. 90% armii nie ma nawet 3 pozycji i jest już tylko mięsem armatnim dla nowoczesnych armii świata.


@Salieri: Wrzucaj więcej, może też jakąś propagandę, gdzie z bliska widać poukładane trupy i poodrywane/nadpalone kończyny? Widok zdechłego ścierwa ucieszy niejednego :)

Maras0803

2020-11-01, 10:52
szpachla997 napisał/a:

po co ktoś ciągle to Gówno akceptuje ?! zaśmieca tylko



Nikt cie nie akceptuje sam się wpie**alasz i zaśmiecasz.

ottohetman

2020-11-01, 11:27
Bardzo dobrze ze wrzucasz te filmiki, przynajmniej bedziemy wiedziec z czym mamy do czynienia w ewentualnym konflikcie.

BadSystem

2020-11-01, 12:19
Sperma Ci do ryja kozojebco

Salieri16000

2020-11-01, 12:29
Rebeliant napisał/a:


Dziś nowoczesna armia używa:
- nowoczesnych myśliwców stealkth



Jak coś jest drogie, nie znaczy to wcale, że jest dobre, a te myśliwce stealth (F-35), są tak niebezpieczne, że bardziej niż przeciwnik, boją się ich pilotujący je żołnierze ;)


RoBoTRoN

2020-11-01, 13:50
Rebeliant napisał/a:

Tak wyglądałoby 90% jednostek wojskowych świata w dowolnym konflikcie przeciwko względnie nowoczesnej lub tylko nieco unowocześnionej armii.
Dziś nowoczesna armia używa:
- wywiadu satelitarnego (na żywo)
- broni do zwalczania wrogich satelitów
- pozycjonowania GPS/Glonass/BeiDou
- dronów bojowych dalekiego zasięgu do walki z pojazdami opancerzonymi
- dronów rozpoznania-celowania z bardzo wysokiego pułapu
- rakietowych pocisków naprowadzanych wiązką lasera lub GPS
- nowoczesnej broni snajperskiej zdolnej do eliminacji wrogiego ścierwa z odległości 2km+
- nowoczesnych czołgów zdolnych odeprzeć ostrzał rakietowy
- nowoczesnych myśliwców stealkth
- nowoczesnych samolotów szturmowych stealth
- nowoczesnych bombowców stealth
- samolotów rozpoznania i przechwytywania/zakłócania wrogiej komunikacji
- technologii stealth
- broni laserowej do walki z rakietami wroga
- broni rakietowej do walki z rakietami wroga
- broni elektromagnetycznej do zakłócania działania wrogich jednostek rozpoznania/artylerii
- bomb grafitowych
Mamy tylko kilka krajów mających więcej niż 80% z w/w listy. 90% armii nie ma nawet 3 pozycji i jest już tylko mięsem armatnim dla nowoczesnych armii świata.
@Salieri: Wrzucaj więcej, może też jakąś propagandę, gdzie z bliska widać poukładane trupy i poodrywane/nadpalone kończyny? Widok zdechłego ścierwa ucieszy niejednego



Odniosę się do punktu 1: totalna bzdura - satelity zobrazowania optycznego tak nie działają, takie rzeczy tylko w filmach... ;)

Rebeliant

2020-11-01, 16:13
Salieri16000 napisał/a:

Jak coś jest drogie, nie znaczy to wcale, że jest dobre, a te myśliwce stealth (F-35), są tak niebezpieczne, że bardziej niż przeciwnik, boją się ich pilotujący je żołnierze



Żydzi wyglądają na bardzo kontentych po ich zakupie, zwłaszcza, że mogą bez wykrycia rozj***ć coś w Teheranie. Sprawdzili też je w boju.

F-35 rozj***ły też niejedną szmatę mającą pedofila za proroka.

Cieszmy się, że to nie nasi bezpośredni wrogowie je mają, choć z drugiej strony USA, UK i Izrael to też są nasi wrogowie...

andreas608

2020-11-01, 16:42
Salieri16000 napisał/a:

Wrzucę, jak wrócisz do szkoły i dowiesz się co to jest propaganda, czym różni się Ormianin od Armeńczyka oraz kiedy przestało istnieć Imperium Osmańskie, które z tym filmem nie ma nic wspólnego...



Armeńczyk to obywatel Armenii, Ormianie to naród zamieszkujący Armenię, a Erdoganowi to chyba się jednak śni nowe imperium.

mesjans

2020-11-01, 17:23
Ja oglądam wszystkie te filmy. Dobrze ukazują nowoczesną wojnę, jestem za Armenią ale słabo widzę ich szansę. Mam nadzieję że coś na te drony zakupią inaczej słabo to widzę. A co do osób których nie interesuje ten konflikt to skrolujcie dalej, ja np. nie oglądam "stop cham" bo mnie nie interesuje zbytnio i nie wchodzę i nie komentuję.

dominator76

2020-11-01, 18:04
Muzułmanie bija chrześcijan trzeba tam posłać bohaterskich chłopców z ONR.