18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak psów

phrontch • 2020-11-22, 07:06
Oraz nietypowa samoobrona




Rebeliant

2020-11-22, 07:07
Kung-fu to tajemna sztuka walki z twoim przyszłym posiłkiem.

Halman

2020-11-22, 07:11
phrontch, dołączyłeś do grupy upie**alajacych świadomie lub nie, stronę...

35i

2020-11-22, 07:16
Numer z podnoszeniem kamienia zawsze działa. Polecam.

CoJaTamKurwaWiem

2020-11-22, 07:23
Halman napisał/a:

phrontch, dołączyłeś do grupy upie**alajacych świadomie lub nie, stronę...



Wypiszesz mu legitymację sam, czy Sunday to zrobi...?


Halman

2020-11-22, 07:25
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Wypiszesz mu legitymację sam, czy Sunday to zrobi...?


źle cię początkowo oceniałem; w sumie to jesteś głupszy niż myślałem... nawet nie bede odpisywał na te w twoim mniemaniu "prowokacje" bo to poniżej minimum mojego poziomu.

Rebeliant

2020-11-22, 07:30
Halman napisał/a:

phrontch, dołączyłeś do grupy upie**alajacych świadomie lub nie, stronę...



Gdybyś Hal nigdy nie wrzucił ch*jni, to bym zrozumiał, a tak to polecam abyście sobie założyli jakąś grupę na forum, taką dla wrzucających ch*jnię. Będziesz tam Ty, Phrontch, Terminator, Angel, Sunday i cała reszta stałych wrzucaczy, bo każdemu z Was się zdarza pie**olnąć ch*jnią aż wszystkim na około chlapie na klawiatury.



A teraz dajcie sobie buzi czy idźcie na wódkę, co kto lubi :)

Halman

2020-11-22, 07:33
Rebeliant napisał/a:

Gdybyś Hal nigdy nie wrzucił ch*jni, to bym zrozumiał


A gdzie, przyznaj uczciwie, napisałem ze ja nigdy nie wrzuciłem ch*jni... ? zważ z kim się moczysz herbatniku... :amused:

Rebeliant

2020-11-22, 07:36
Halman napisał/a:

A gdzie, przyznaj uczciwie, napisałem ze ja nigdy nie wrzuciłem ch*jni... ? zważ z kim się moczysz herbatniku...



Mam uczulenie na hipokryzję, wcale nie napisałem, że się nigdy nie pomyliłeś, ale wiesz, przyganiał kocioł garnkowi itp. itd..

Moderatorzy albo zasuszą albo nie, choć każda okazja jest dobra aby na siebie ponapie**alać w komentarzach. Kwestia pory dnia i humoru u piszącego.

Halman

2020-11-22, 07:42
Rebeliant napisał/a:


Moderatorzy albo zasuszą albo nie, choć każda okazja jest dobra aby na siebie ponapie**alać w komentarzach. .



Ponapie**alać się z inteligentnym to jak gra w szachy... Z gifowym idiotą to szkoda tylko klawiatury.

Rebeliant

2020-11-22, 07:48
Halman napisał/a:

Ponapie**alać się z inteligentnym to jak gra w szachy... Z gifowym idiotą to szkoda tylko klawiatury.



To fakt. Śmiem przypuszczać, że jesteś na jego czarnej liście, bo nie jesteś lewakiem i nie popierasz jak leci j***nia policjantów za pacyfikowanie antifiarzy i tępych siks czy też za brak otwartego j***nia piździelców, gdzie popadnie. Ale może po prostu ma uraz, bo go w ch*j razy do pionu postawiłeś, a okazji było od zaj***nia. Przerwa odcięła mnie od mody na sukces na prawie dwa lata czy coś w ten deseń, ale powoli zaczynam zauważać szerszy kontekst waszej miłości :)


Edit: nie napisałem do kogo piję o tej miłości, ale można się domyślić, jak ktoś nie jest kiepem.

Suspens

2020-11-22, 10:55
Jeśli coś wydaje się głupie, ale działa to oznacza, że nie jest glupie.

Salieri16000

2020-11-22, 12:10
k***a- chciałem zacytować i niechcący dałem piwo :(

Halman napisał/a:

phrontch, dołączyłeś do grupy upie**alajacych świadomie lub nie, stronę...



Halman- jaki ty k***a jesteś zj***ny, to szkoda klawiatury. Sam j***ny ziemniaku zaśmiecasz ten portal gównem pierwszej kategorii, a napie**alasz na innych. :idzwch*j:

A tak na marginesie, to ten chłop już drugi raz się tu broni przed tymi psami.