18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak pitblulla na dwie kobiety...

Halman • 2020-05-25, 07:00

nagrywająca z ostrym niedoj***niem mózgowym, do uśpienia razem z psem. Azja.

WishMe

2020-05-25, 15:30
Dlatego zawsze dobrze mieć przy sobie nóż. Najprościej i najbezpieczniej wypatroszyć takiego.

franekkfz

2020-05-25, 15:42
vc

pitbull z lisim ogonem?....ciekawe

~_Killa_

2020-05-25, 15:51
Dobry fafik! Tam w wszelakiej Azji takie " pieski " to tylko i wylacznie pod gar ida. Mam nadzieje ze wpie**olily psiura.

Krypt0

2020-05-25, 16:11
Wie ktoś czemu ostatnio nie widać Poligona, i kiedy jest szansa że wróci?

RogiPierogi

2020-05-25, 16:55
Taki z tego pitbull jak z mysiej p*zdy portfel.

TECZOWYGEJHARCERZYK

2020-05-25, 18:57
Krypt0 napisał/a:

Wie ktoś czemu ostatnio nie widać Poligona, i kiedy jest szansa że wróci?



Przenieśli go do kolejnej parafii po filmie Sekielskich,ale zawsze możesz przebrać sie za 9-latka z murzyńskimi ustami ,może cie znajdzie i zaora w dupsko az ci flak wyjdzie lewaku TYLKO JEZUS!!!TYLKO PIS!!NIECH ŻYJE KACZYŃSKI I JERZY URBAN!!!

Kepeszek

2020-05-25, 21:07
Raz miałem w życiu takiego rodzaju kontakt z piesełem i był to owczarek niemiecki. Nie jakiś duży przerazliwie ale wystarczająco żeby mnie przewrócić. Nak***iał mnie w rękę (wybiegl z bramy) jak juz ogarnalem co sie dzieje wstałem i wziałem sk***ysyna a łeb i za szyję a on cały czas był uczepiony mojej ręki. Podnioslem i zaczalem nim napie**alac o wszystko co było w zasięgu, drzewo, słup, płot, ziemia. Padł w p*zdu i nie wiem czy zdechł czy nie bo w przypływie adrenaliny zacząłem biec i nie wracałem w tamtą stronę. Zawsze mnie ciekawiło czemu osoby ratujące osoby gryzione nie wymierzają im ciosów tylko jakoś próbują je 'odciągać'. Konkretne 15 butów z czuba w podbrzusze gdzie ma nieosłonione organy wewnętrzne albo bierzesz pchalarza (wazy pewnie max 40 kilo zazwyczaj) i nak***iasz jak młotkiem o ziemie. Kiedyś straci przytomność.

SuicidalBoy

2020-05-25, 22:25
Naprawdę jakąś niedoj***na nawet nagrać akcjii nie potrafi

hitmen

2020-05-26, 00:34
Biedny pies na pewno walczył o życie.Jestem pewien że chciały go pożreć .

untar

2020-05-26, 01:28
"do uśpienia razem z psem" XD dlatemu staram się nosić ze sobą jakiegoś kosiora
nie dam sobie łapy upie**olić jakiemuś pchlarzowi :P

castagir

2020-05-26, 08:44
Nie patrzcie ze swojej polskiej perspektywy.

Sądząc po grubym sznurku z jakąś dziwną szmacianą obrożą na końcu, który leżał pod tą babą stwierdzam, że pewnie chciały go odłowić i wsadzić do gara - bo takie u nich panują zwyczaje. Pies wygląda na zwykłego wypłosza ulicznego, a nie pitbulla jak upośledzony autor go nazwał, ani innej rasy kundli wyhodowanych do walk i siania postrachu na dzielni przez tępych sebków.
Prawdopodobnie zwierze walczyło o swoje życie, a Wy pie**olicie o odj***niu go.
Żywczę Wam abyście sami stali się ofiarami i próbowali Was odj***ć.

RunnyBunny

2020-05-26, 19:38
k***a skąd info ze pitbull, jak pies agresywny to pajace odrazu ze pitbull

wizzPL

2020-05-26, 20:53
to nie pittbull tylko wygląda jak owczarek belgijski

PsychoGhost

2020-05-27, 11:53
W takiej sytuacji to pakuje się psu palce w oczy i zrobi się potulny jak baranek :D