18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak pitblulla na dwie kobiety...

Halman • 2020-05-25, 07:00

nagrywająca z ostrym niedoj***niem mózgowym, do uśpienia razem z psem. Azja.

Tom9310

2020-05-25, 07:07
Po tym filmiku dam piwko z góry Poligonowi za jakikolwiek komentarz na temat owego pieska. No chyba że napisze że biedny piesek się zestresował i trzeba go teraz przytulić :-D Fanem znęcania się nad bezbronnymi zwierzętami nie jestem ale w takim wypadku zaj***łbym psa na miejscu. A jak kogoś to boli to h*j mu jego rozj***ną dupę :-P

joeblacktwo

2020-05-25, 07:25
Tom9310 napisał/a:

Po tym filmiku dam piwko z góry Poligonowi za jakikolwiek komentarz na temat owego pieska. No chyba że napisze że biedny piesek się zestresował i trzeba go teraz przytulić Fanem znęcania się nad bezbronnymi zwierzętami nie jestem ale w takim wypadku zaj***łbym psa na miejscu. A jak kogoś to boli to h*j mu jego rozj***ną dupę




A tobie ch*j

ch...........li

2020-05-25, 07:39
Widziałeś ty kiedyś pitbulla?

A tak na marginesie role się odwróciły Azjaci jedli psy teraz psy jedzą Azjatów :amused:

intermag

2020-05-25, 09:38
Ten moment kiedy żarcie staje przeciwko tobie;))

freaky

2020-05-25, 10:29
Ci ludzie też jacyś tępi. Taki pitbull razy może że 20 kg, nie więcej. Wystarczy podnieść sk***iela za tylne łapy, by starcil orientację i poluzował uścisk.

SPIERDOLIX

2020-05-25, 10:44
Ale się z nim jebią , wystarczyło jebnąć na niego od tyłu z podduszaniem ukręcając jednocześnie łeb w bok to ta mu próbuje oczy wydłubać jeszcze bardziej go wk***iając XD

Ps to wygląda na osobiste porachunki, pewnie żółtki wcześniej zrobili jakiegoś kebaba albo zupe z jego krewnych i psinka teraz chce zemsty.
Mam nadzieje że ten skośnojeby coronawirusowy podludź sie tam wykrwawił

pie**olone pingpongi xd

edmund

2020-05-25, 10:45
,,nagrywająca z ostrym niedoj***niem mózgowym, do uśpienia razem z psem. Azja.,,

też jestem tego zdania, poinna skoczyć na niebieski daszek, wtedy pies napewno by się przestraszył i uciekł

Halman

2020-05-25, 10:49
edmund napisał/a:

poinna skoczyć na niebieski daszek, wtedy pies napewno by się przestraszył i uciekł



pewnie tak oglądałeś jak ona nagrywała...

niemamskarpet.

2020-05-25, 11:00




Tom9310 napisał/a:

Po tym filmiku dam piwko z góry Poligonowi za jakikolwiek komentarz na temat owego pieska. No chyba że napisze że biedny piesek się zestresował i trzeba go teraz przytulić Fanem znęcania się nad bezbronnymi zwierzętami nie jestem ale w takim wypadku zaj***łbym psa na miejscu. A jak kogoś to boli to h*j mu jego rozj***ną dupę



gołymi rekami byś chyba nie dał rady, leżał byś tam jak ta baba no chyba że masz mały kozik przy sobie to wtedy może jakoś byś tego kundla okaleczył a tak to wątpię

Myxxer

2020-05-25, 11:42
piesek teraz skończy jako rosół

Pedofilek

2020-05-25, 13:40
Przecież piesek się tylko bawi

Pitok

2020-05-25, 13:56
Pierwsze co bym takiemu psu zrobił, to wydłubał oczy wolną ręką. Trochę mnie zastanawia dlaczego ludzie są tacy pasywni.

Pralpunkt

2020-05-25, 14:29
Szanowni znawcy psów

Miałem Amstaff podobna gabarytowo i wizerunkowa rasa ale nie tak spaczona psycha
Psy te ważą od 30 do 45 kg średnio( mój amstaff 38kg)
Złap go za nogi k***a no złap to cie ujebie w jaja - geniusz
takiego psa jest ciężko spacyfikować jak nie masz albo grubego kija żeby wsadzić mu w żeby albo jakiś pręt ze wsadzasz mu do pyska do gardła, inne metody to o h*ja rozbić
Pies poczuł krew, naprawdę ma w dupie ból i podnoszenie za tylne łapki
Lasku może mówić o szczęściu bo jak by dorwał się do gardła to po niej

A tak wogole to na pewno pitbull?

To żaden pitbull, jakieś chińskie h*j wie co

Halman

2020-05-25, 14:29
Pralpunkt napisał/a:


A tak wogole to na pewno pitbull?


Nie upieram sie ze to pitbull, tak było w oryginalnym opisie