18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak nożownika na parę młodą w Rybniku

Bero123 • 2018-03-13, 14:09
"23-letni szaleniec w czasie ceremonii ślubnej, która odbywała się w Ośrodku Chrześcijańskim Winnica w Rybniku, rzucił się na młodą parę. Ranił nowożeńców, gdy składali sobie przysięgę małżeńską. Weselnikom udało się obezwładnić desperata i przekazać go policji. 25-letni pan młody przebywa w szpitalu z raną szyi. Cudem uszedł z życiem. Ostrze noża utknęło w szyi na głębokość 10 centymetrów. 20-letnia pani młoda dostała cios w szyję i bark. Po zaszyciu rany została zwolniona ze szpitala. Zatrzymany 23-latek usłyszy zarzut usiłowania zabójstwa. Mężczyzna nie mógł pogodzić się, że jego ukochana wybrała kogoś innego. Odgrażał się, że nie dopuści do ślubu."
Akcja od 00:28

Jorgen88

2018-03-13, 23:50
tarcer123, mi się wydaje, że z nim/nią a w każdym razie z tym czymś gorzej niż ze zwykłym trollem. to już jest ciężkie niedoj***nie umysłowe samotnego spedalonego grubasa z krótką fają :D

Belweder

2018-03-14, 00:14
Rybnik to jest dramat. Ostatnio jeszcze ta Alicja zabita gdzieś za garażami albo odnajdywane ciała po lasach, co chwile coś. Beznadziejne miasto, bez perspektyw a jedyny plus to chyba taki, że można się z niego wyprowadzić. PS, ten cały ośrodek Winnica to jeszcze niedawno był bodajże sklep z meblami, także Ci na ślubnym kobiercu pewnie też podobnie normalni jak ten ziomek z nożem :amused: Pozdrawiam z Rybnika póki jeszcze nikt mnie nie napadł! :amused:

Henta

2018-03-14, 01:55
E tam gadacie na tego nożownika, ale prawda jest taka, że jakby ona nie dawała dupy na prawo i lewo to raczej nie miała problemów z innymi zakochanymi.

No chyba, że to on go tak rozkochał w sobie. Kto go tam wie.

Wiewór

2018-03-14, 09:13
@up aha. Łaska z sekty religijnej na pewno dawała dupy na prawo i lewo

mrkuchar

2018-03-14, 12:04
Loaloa napisał/a:

Widzę, że w cebulandii macie coraz więcej rozrywki dostarczanej przez muzułmańskich imigrantów.



Jak tam na zmywaku? Woda ciepła? :lol:

Cloverface

2018-03-14, 12:18
Loaloa napisał/a:

Widzę, że w cebulandii macie coraz więcej rozrywki dostarczanej przez muzułmańskich imigrantów.


Wiemy dlaczego wyjechałeś z Polski i bardzo współczujemy ;-) . Liczymy, że będziesz szczęśliwy ze swoim murzyńskim chłopakiem, jak ta para na filmiku. Życzę Ci tego z całego serca.

upbeat

2018-03-14, 21:34
co to za osrodek chrzescijanski, jaka to wiara? bo na kosciol ani USC to nie wyglada.

mkowall

2018-03-14, 22:33
Teraz to policja..;p

HatakeIV

2018-03-14, 22:37
TB303 napisał/a:


To taki naturalny odruch. Dowiesz się o tym więcej jak będziesz w dłuższym związku :amused:



Nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie :V

Mors_Nigra napisał/a:

@HatakeIV idź do szkoły to się dowiesz.



Pocisk na poziomie gimnazjum, wstydzisz się przyznać że sam nie znasz odpowiedzi. Tak się zastanawiam czemu ta nienawiść? czy jeżeli ktoś zadaje pytanie to automatycznie się go traktuje jako matoła bez szkoły? pewnie jesteś geniuszem co nigdy nie zadał pytania i od początku życia wszystko wiedział.

Mendaszek napisał/a:



Wystarczy poszerzyc myslenie - pisk moglby zwrocic uwage ludzi, ktorzy mogliby przerwac ten proceder. Moglby nawet zwrocic uwage samych zaatakowanych, ktorzy mieliby szanse na ucieczke.
Nie pochwalam pisku, ale widzac tylko 1 koniec kija jestes tak samo ograniczony jak te piszczace baby.



Tak jak powiedziałem, na miejscu mordercy skierowałbym się w pierwsze krzyczące osoby ze względu na ten hałas, to że wywodzimy się z gatunku człekokształtnych nie oznacza że mamy dać się ponieść instynktom i drzeć się jak poj***ni, sytuacja jest taka że jest od zaj***nia osób dookoła facetów pełno nie grozi im niebezpieczeństwo z innych stron praktycznie dla mnie darcie mordy w ten sposób jest porównywalne do murzynów gdy się dzieje jakiś burdel.