18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak astmy? Maseczki cd.

C0C0JUMBO • 2021-12-23, 17:00
Ktoś coś krzyczy.
Hałas wielki.
Gdzie maseczki?
Astma przecież!
Toż przy astmie jest szarpanie,
Także prawa naginanie :-)


P. S. Znaleziono na YT


Lew

2021-12-23, 17:08
Hmmmmm a jaki początek filmu coś ten tego ?

TytanowyRosomak

2021-12-23, 17:15
Te komentarze z tyłu coś w stylu "o bogowie walka" :P a tak serio to ci ludzie powinni tych niebieskich cwe*i tam rozszarpać na strzępy.

RoboCat

2021-12-23, 17:15
poczatek pewnie taki ze zamaskowani bandyci mecza ludzi w galeri za to ze pokazuja twarze :D
mam nadzieje ze podadza ich do sadu i niech straca prace - nie szkoda mi ich (tak jak tirowcow).
Tyle pracowali nad wizerunkiem po komunie i rozj***li wysztko w rok.

wertuqq

2021-12-23, 17:30
RoboCat napisał/a:

poczatek pewnie taki ze zamaskowani bandyci mecza ludzi w galeri za to ze pokazuja twarze
mam nadzieje ze podadza ich do sadu i niech straca prace - nie szkoda mi ich (tak jak tirowcow).
Tyle pracowali nad wizerunkiem po komunie i rozj***li wysztko w rok.



Akurat najbardziej im zależy na wizerunku u takich cip jak ty. :trollencjusz:

Filip91

2021-12-23, 17:46
Bardzo dobrze. Cwaniaczki co drą ryja. Przepisy to przepisy. Żreć w sklepie nie można to nie żre, palić fajek nie można to tez wytrzyma, ale maskę na pół godziny założyć nie, lepiej się szarpać. Mózg zryty.

plastic

2021-12-23, 18:02
Filip91 napisał/a:

Bardzo dobrze. Cwaniaczki co drą ryja. Przepisy to przepisy. Żreć w sklepie nie można to nie żre, palić fajek nie można to tez wytrzyma, ale maskę na pół godziny założyć nie, lepiej się szarpać. Mózg zryty.



bronisz kolegów, czy doskwiera ci efekt "utopionych kosztów"? bo piszesz jak typowa p*zda, która przez ostatnie 2 lata zainwestowała całą swoją osobowość w obronę tego syfu i teraz czujesz, że musisz brnąć w to dalej.

nie rób k***y z logiki i wyłącz czasem telewizor.

djpyza

2021-12-23, 18:52
Filip91 napisał/a:

Bardzo dobrze. Cwaniaczki co drą ryja. Przepisy to przepisy. Żreć w sklepie nie można to nie żre, palić fajek nie można to tez wytrzyma, ale maskę na pół godziny założyć nie, lepiej się szarpać. Mózg zryty.



buahaha śmieszny jesteś xD ty i te twoje przepisy to sę w dupeczkę włóż dobrze ci to zrobi !

Pi...........22

2021-12-23, 19:13
Po tych wszystkich filmach widać, że w Polsce powinien być ustawowy zakaz nagrywania funkcjonariuszy służb mundurowych oraz ich pracy. Od takie szukanie sensacji, nic z takich filmów nie wynika. Jedni będą się napinać na policję A drudzy na sebixa co jest kajdankowany.

Niepotrzebne jest rozdmuchiwanie każdej interwencji i każdego użycia lub wykorzystania śpb na skalę ogólnopolską.

xXx5226

2021-12-23, 19:14
Filip91 napisał/a:

Bardzo dobrze. Cwaniaczki co drą ryja. Przepisy to przepisy. Żreć w sklepie nie można to nie żre, palić fajek nie można to tez wytrzyma, ale maskę na pół godziny założyć nie, lepiej się szarpać. Mózg zryty.



Samodzielne myślenie Cię przerasta czy jakiś wypadek miałeś ?

Quassar

2021-12-23, 19:15
Piesek22 napisał/a:

Po tych wszystkich filmach widać, że w Polsce powinien być ustawowy zakaz nagrywania funkcjonariuszy służb mundurowych oraz ich pracy. Od takie szukanie sensacji, nic z takich filmów nie wynika. Jedni będą się napinać na policję A drudzy na sebixa co jest kajdankowany.



Rozumiem że w twoje opowieści wszyscy są niewinni :ciasteczkowy:

Pi...........22

2021-12-23, 19:25
Quassar napisał/a:

Rozumiem że w twoje opowieści wszyscy są niewinni



No niestety świat jest bardziej skomplikowany

xXx5226 napisał/a:

Samodzielne myślenie Cię przerasta czy jakiś wypadek miałeś ?



Rozumiem, że po ulicy jeździsz po lewej stronie, a w autobusie np nie kasujesz biletów skoro przestrzeganie norm prawnych cię przerasta I samodzielnie myślisz?

John-Flopp

2021-12-23, 19:34
I my opłacamy takie pierdoły policyjne... Zj***ć pałą drącą mordę patole jak nie potrafi się zastosować do poleceń funkcjonariusza i krótka piłka. Jedni i drudzy, bydło do utylizacji.

djhardy

2021-12-23, 19:44
Na pewno wezwali 6 policjantów, do gościa, który kulturalnie po prostu odmówił, założenia maseczki, albo przyjęcia mandatu. Jeśli na sklepie lub galerii widnieją przed wejściami określone zasady, to albo ich przestrzegam i wchodzę, albo wchodzę, a potem leżę na ziemii bo udawałem uciśnionego cwaniaka i ludzie paczta co oni ze mnom robio, te niedobre policjanty. Nagrywajta, paczta jak łobywatela traktują. Akurat na pewno chciało im się z cymbałem w galerii szarpać.

svenio

2021-12-23, 19:54
Dobrze sprawa do sądu i każdego funkcjonariusza o odszkodowanie sądzić za nękanie przemoc i do tego trauma dziecka leczenie psychiatryczne gruba kasa Opole wybuli za swoich funkcjonariuszy tylko dobrego prawnika nająć