18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atak astmy? Maseczki cd.

C0C0JUMBO • 2021-12-23, 17:00
Ktoś coś krzyczy.
Hałas wielki.
Gdzie maseczki?
Astma przecież!
Toż przy astmie jest szarpanie,
Także prawa naginanie :-)


P. S. Znaleziono na YT


djpyza

2021-12-24, 17:39
Angevil napisał/a:

On se włoży a tobą jutro też będą wycierać podłogę łachu bez szkoły



co ty pecie możesz o mnie wiedzieć fajfusię obsmarkany ! pewnie ci jeszcze gile z nosa lecą tyle w temacie szkoda słów na takiego debila jak ty !

PoProstuNIKT

2021-12-24, 23:18
raq napisał/a:

Przepisy na ogół wymyślają mądrzejsi od ciebie, nikt nie oczekuje, że poznasz ich ukryty sens. Nie umiesz się dostosować do życia w społeczeństwie jak śniade książęta, to wypie**alaj do buszu myśleć samodzielnie.
Wolnomyśliciel, tak zwany szur w naturalnym środowisku..
Kto ci powiedzial, że nie działa, baba w mięsnym, guru większości nieudaczników antyszczepionkowych?



Dalej nie czaicie że to nie chodzi o covida?



gieroj111

2021-12-25, 01:19
radze się przyzwyczaić do tego hehe

majkel1615

2021-12-25, 03:07
robo72 napisał/a:

osobiście zwróciłbym Ci uwagę RAZ, za drugim razem nie miałbyś już na co założyć maseczki. Byłbyś pierwszym ch*jem który ma p*zdę powyżej szyi.








:-D

wstawaj, zesrałeś się

:mrgreen:

btw p*zdę to już dawno masz zamiast ch*ja :D jak ci każą wąchać gówno to też tak ochoczo będziesz to robił? :D

dexterl

2021-12-25, 11:27
Filip91 napisał/a:

Bardzo dobrze. Cwaniaczki co drą ryja. Przepisy to przepisy. Żreć w sklepie nie można to nie żre, palić fajek nie można to tez wytrzyma, ale maskę na pół godziny założyć nie, lepiej się szarpać. Mózg zryty.



Faktycznie masz zrytą banię. W tej szmacie pewnie też przy stole wigilijnym siedzisz, bo w telewizji powiedzili, co? Rodzinka w komplecie spędzała Wigilię czy na drzwiach powiesiliście tabliczkę "Wstęp dla zaszczepionych" i zamiast dzielić się opłatkiem robiliście testy?
Przepisy są niekonstytucyjne i niezgodne z prawem... ale co ty możesz o tym wiedzieć? Łykaj dalej jak pelikan tą medialną propagandę. Tylko daj ludziom żyć!

ernim1

2021-12-25, 15:31
Skoro przepisy sa niezgodne z prawem to swoich praw broń w sądzie. Nie przyjmij mandatu i skieruj sprawe do sądu. Tylko, że Janusze beda sie szarpac, odpychac łapami i stawiac opor zamiast logicznie wyjaśnić sytuację.

Hvsarz

2021-12-25, 20:51
Wszyscy odważni ale nikt nie pomoże. A j***ł ich wszystkich pies.

Wiewór

2021-12-26, 14:37
ernim1 napisał/a:

Skoro przepisy sa niezgodne z prawem to swoich praw broń w sądzie. Nie przyjmij mandatu i skieruj sprawe do sądu. Tylko, że Janusze beda sie szarpac, odpychac łapami i stawiac opor zamiast logicznie wyjaśnić sytuację.



Dokładnie. Maseczki należy traktować jak zalecenie i z odpowiedzialności społecznej zakładać tam gdzie jest ryzyko transmisji wirusa. Jeśli dopie**oli się policja że coś nie tak to mandatu się po prostu nie przyjmuje i nic nie podpisuje. Na żądanie policji należy się wylegitymować i nie stawiac oporu.
I to wszystko.

chlusniembousniem

2021-12-27, 09:03
Strielok1 napisał/a:

Już nie, jakiś czas temu zmienili przepisy. Poza tym proszę Cię, za 20 zł czas tracić na łażenie po sądach



Nic nie zmienili, dalej jest to przepis blankietowy.
Proszę bardzo, umorzenie z października/listopada za brak maski w Kauflandzie w lipcu.

spoiler

realooo

2021-12-27, 10:45
plastic napisał/a:

bronisz kolegów, czy doskwiera ci efekt "utopionych kosztów"? bo piszesz jak typowa p*zda, która przez ostatnie 2 lata zainwestowała całą swoją osobowość w obronę tego syfu i teraz czujesz, że musisz brnąć w to dalej.
nie rób k***y z logiki i wyłącz czasem telewizor.



tak sie zabetonowałeś w tych spiskach, że sam z logiki robisz zdzire i telewizją sobie morde wycierasz bo to jedyny argument jaki możesz dać
może ty siegnij nieco dalej a nie spiski i stronnicze artykuły

Strielok1

2021-12-27, 18:23
chlusniembousniem napisał/a:

Nic nie zmienili, dalej jest to przepis blankietowy.
Proszę bardzo, umorzenie z października/listopada za brak maski w Kauflandzie w lipcu.



Spoko, mój błąd, jednak za 2 dychy nie chciałoby mi się bujać po sądach, gra nie warta świeczki.

niefart86

2021-12-27, 22:17
plastic napisał/a:

wiera ci efekt "utopionych kosztów"? bo piszesz jak typowa p*zda, która przez ostatnie 2 lata zainwestowała całą swoją osobowość w obronę tego syfu i teraz czujesz, że musisz brnąć w to dalej.



z jednej strony nie dziwię się Twojej opinii - foliowe czapeczki potrafią zrobić człowiekowi wodę z mózgu, szczególnie jeśli mało czyta i wiedzę z jutuba czerpie. Z drugiej strony jednak nie potrafię zrozumieć całkowitego braku chęci do podjęcia polemiki - w Twojej wypowiedzi nie ma ani słowa na temat jakichkolwiek faktów, same inwektywy i założenia dotyczące inteligencji autora cytowanego przez Ciebie komentarza. Jedyny bonus to to, że umiesz korzystać z polskich znaków diakrytycznych :) Wracając do tematu filmu - jak już nie raz na sadolu i w okolicach dało się zaobserwować, kilkuminutowe filmy które zaczynają się od typów na glebie z kilkoma psami na nich i Karyn drących p*zdy w niebogłosy "zostawcie go!" poprzedza kilkanaście minut prób poradzenia sobie przez rzeczone bagiety we w miarę kulturalny sposób z drącym mordę i machającym gałązkami patusem. Patus w tym wypadku to określenie charakteru a nie stanu posiadania - to na wypadek gdyby ktoś w tym filmiku kręconym łotewskim zimniokiem się jakiegoś Lacoste czy innego Rolex'a dopatrzył :)

BrainOsw

2021-12-27, 22:24
@djhardy
akurat pajacu w tym kraju obowiązują na jego terenie np. prawo do życia i zakaz dyskryminowania, więc to są prawa nadrzędne nad "regulaminem" sklepu, a tutaj widząc co się z gościem dzieje chcieli go po prostu zabić, krótka piłka. Gościu chory chociażby na wory, to zamiast normalnie się nim zająć, maltretują w miejscu pełnym ludzi wiedząc na starcie, że w sądzie przegrywają. Ja nie rozumiem jak można komentować, że dobrze takim, zakaz nagrywania policji, ścierwo, ja pie**ole ale jesteście przyj***ni, ale zmądrzejecie jak będziecie w złym miejscu i złym czasie i dostaniecie nauczkę na całe życie :)

Wiewór

2021-12-28, 10:36
BrainOsw napisał/a:

@djhardy
akurat pajacu w tym kraju obowiązują na jego terenie np. prawo do życia i zakaz dyskryminowania, więc to są prawa nadrzędne nad "regulaminem" sklepu, a tutaj widząc co się z gościem dzieje chcieli go po prostu zabić, krótka piłka. Gościu chory chociażby na wory, to zamiast normalnie się nim zająć, maltretują w miejscu pełnym ludzi wiedząc na starcie, że w sądzie przegrywają. Ja nie rozumiem jak można komentować, że dobrze takim, zakaz nagrywania policji, ścierwo, ja pie**ole ale jesteście przyj***ni, ale zmądrzejecie jak będziecie w złym miejscu i złym czasie i dostaniecie nauczkę na całe życie



Najebaki foliarza nie za brak maski a za stawianie oporu i nie wylegitymowanie się.