18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Assassin's Creed Unity

el...........wy • 2014-06-10, 15:07
Ostatnio widziałem kilka trailerów i gameplayów nowych gier. W sumie gówno mnie one obchodzą. Nie jestem typowym graczem jak co po niektóre knypy :D Ale aż dziw, że nie nikt nie wrzucił nowego AC: Unity. Jak dla mnie gra sieje rozpie**ol i po dość nudnawej trzeciej części może być na prawdę dobra.
Tym razem bohaterem będzie niejaki Arno Dorian, a rzecz będzie się rozgrywała w okresie rewolucji francuskiej.

Trailer


Gameplay gry zespołowej


http://pclab.pl/news58150.html

mm_st

2014-06-10, 15:14
To jest k***a SADISTIC a nie k***a serwis o grach, wyjeb sobie to na kwejka czy inne gówno.

el...........wy

2014-06-10, 15:17
Może ty się wyjeb i sobie głupi ryj rozwal.

mm_st

2014-06-10, 15:25
Kolego, ja w przeciwieństwie do Ciebie mam poziom, i cię nie obrażam, Niestety widze że nie warto się zniżać to tego poziomu co twój.

Howland

2014-06-10, 15:37
Jaranie się wiedźminem - fajnie.
Nowym mortal kombat - świetnie.

Jaranie się takimi zj***nymi grami dla półpaśców jak seria AC, LoL i inne chłamy, które co prawda mają swoje miejsce gdzieś na rynku ale nie na tyle za ile się je promuje - tego nigdy nie zrozumiem.

el...........wy

2014-06-10, 15:52
mm_st napisał/a:

k***a


mm_st napisał/a:

gówno


mm_st napisał/a:

wyjeb



Poziom w ch*j trzymasz. A, nie jesteśmy kolegami.

Cytat:

Jaranie się takimi zj***nymi grami dla półpaśców jak seria AC, LoL i inne chłamy, które co prawda mają swoje miejsce gdzieś na rynku ale nie na tyle za ile się je promuje - tego nigdy nie zrozumiem.



Moje ulubione gry to stara Mafia, Medal of Honor:AA, AoE II, Red Dead Redemption i właśnie seria AC. Z online grałem tylko w MuOnline, dorabiałem sobie :D
Jeśli chodzi o gry to tak jak pisałem, nie jaram się żadnymi grami. Lubię ponapie**alać sobie czasem w Medala online albo przejść po raz 10ty Mafię, albo właśnie odpalić nowego AC i sobie śmigać.
Lubię stare gry i nie bardzo się interesuję nowościami szczerze mówiąc.

Więc gówno mnie obchodzi twój Wiedźmin i twoje "jaranie się" jakimikolwiek grami.

mm_st

2014-06-10, 16:33
To jest pani lekkich obyczajów SADISTIC a nie pani lekkich obyczajów serwis o grach, Wynieś do kontenera na odpadki sobie to na kwejka czy inną kupę.

Zadowolony??

Przeciez to brzmi jak by down pisał, którym nie jestem, a jedynie wyraziłem swoją dezapropate.
Jaranie się grami jest spoko, sam jestem graczem, ale k***a to jest SADISTIC, a nie portal o grach.

Howland

2014-06-10, 16:41
Cytat:

Więc gówno mnie obchodzi twój Wiedźmin i twoje "jaranie się" jakimikolwiek grami.



Naucz się czytać ze zrozumieniem najpierw.

Po drugie myślę że mało kogo obchodzi jakie gry lubisz, nasmaruj sobie tyłek pewną znaną maścią i idź się żalić kolegom z kwejka.

crossdressphyxia

2014-06-10, 17:45
Za jakiś czas będzie to taki sam komercyjny gniot jak Call of Duty. Jak się zaczynało? Dobra jedynka i ciut słabsza, ale dalej dobra dwójka w klimacie II WŚ. A potem jakieś k***a Afganistany, bliskie wschody, zimne wojny. A tymi zombiakami to już dopie**olili na maksa.

Z Assassinem będzie tak samo, zaczynało się od wypraw krzyżowych, teraz wojna secesyjna, a potem w 9 odsłonie będziemy napie**alać się mechami w 4823 roku na planecie sp***olia w galaktyce Napleton.

matello007

2014-06-10, 19:14
po "nudnawej trzeciej części" byla czwarta BlackFlag a to jest 5 i narazie wychodzi na xboxa ale zapowiada się zajebiście

el...........wy

2014-06-10, 20:09
@UP Tak, racja, poj***ło mi się :D
III była nudna, ale Black Flag już na pierwszy rzut oka mi się nie podobała (motyw piratów) więc poj***łem ją całkiem.

Pierre d'Ollony

2014-06-10, 20:11
crossdressphyxia napisał/a:

Za jakiś czas będzie to taki sam komercyjny gniot jak Call of Duty. Jak się zaczynało? Dobra jedynka i ciut słabsza, ale dalej dobra dwójka w klimacie II WŚ. A potem jakieś k***a Afganistany, bliskie wschody, zimne wojny. A tymi zombiakami to już dopie**olili na maksa.

Z Assassinem będzie tak samo, zaczynało się od wypraw krzyżowych, teraz wojna secesyjna, a potem w 9 odsłonie będziemy napie**alać się mechami w 4823 roku na planecie sp***olia w galaktyce Napleton.



Kolejne AC nie dzieją się w coraz to nowszych okresach, jest to całkowicie wymieszane. Zresztą twórcy mówili, że nie wejdą w okres gdzie broń palna całkowicie wypiera stal bo wtedy cała gra straci na uroku. Zresztą podejrzewam, że kolejna odsłona (po Unite) będzie się działa w okresie średniowiecza w czasie Joanny d"Arc i wojny stuletniej.

@up, dla mnie Black Flag bije wszystkie części na głowę właśnie ze względu na klimat karaibów i piratów, więc kwestia gustu.

Massivee

2014-06-10, 22:00
"Ale aż dziw, że nie nikt nie wrzucił nowego"

To nie jest k***a forum o grasz głupi ch*ju.

Neuti

2014-06-10, 22:56
Powiem tak, te assassiny nie różnią się praktycznie niczym od siebie, zakończyłem na trójce i nie mam za miaru już w to grać, jak dla mnie nuda i tyle ;)

Nutzz

2014-06-10, 22:58
I będziesz wspierał tłum j***nych brudasów przeciwko jedynej słusznej i uświęconej władzy wynosząc Robespierrów i innych rzeźników na piedestał. Brawo za fabułę. Rzygac mi się chce jak patrzę na podejście Ubisoftu do fabuły.