18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Assassin's Creed Unity

el...........wy • 2014-06-10, 15:07
Ostatnio widziałem kilka trailerów i gameplayów nowych gier. W sumie gówno mnie one obchodzą. Nie jestem typowym graczem jak co po niektóre knypy :D Ale aż dziw, że nie nikt nie wrzucił nowego AC: Unity. Jak dla mnie gra sieje rozpie**ol i po dość nudnawej trzeciej części może być na prawdę dobra.
Tym razem bohaterem będzie niejaki Arno Dorian, a rzecz będzie się rozgrywała w okresie rewolucji francuskiej.

Trailer


Gameplay gry zespołowej


http://pclab.pl/news58150.html

thoruus

2014-06-10, 23:05
@up: daj szansę Black Flag. Jedynka była fajna, bo nowość ale misje nudne i powtarzalne jak saper. Dwójka niezła, lubiłem też brotherhood. Tę część kiedy Ezio był już stary - odpuściłem. Cudo o indiańcach w stanach też. A Black Flag takie zupełnie oderwane, pływasz stateczkiem, masz osobną historię: skończyłem. Fajne, podobało mi się.

A trailerki AC zawsze trzymały poziom. Kto pamieta te z muzą UNKLE: Lonely Soul albo Woodkid - Iron? Genialnie zrobione. Te Unite też całkiem całkiem!

lansnaskary

2014-06-10, 23:06
chyba niedawno był bul dupy o ch*jowe materiały na sadisticu :amused: o co wy k***a walczycie skoro to tylko DZISIAJ 3 temat o GAMEPLAYACH z GRY k***a :krejzi:

ellsworth

2014-06-10, 23:09
Pierre d'Ollony napisał/a:



@up, dla mnie Black Flag bije wszystkie części na głowę właśnie ze względu na klimat karaibów i piratów, więc kwestia gustu.


Klimat to miała pierwsza część. Prawdziwi asasyni, krucjaty, Ziemia Święta, a dalej to już niestety odcinanie kuponów i robienie coraz bardziej na siłę.

mateuszmatel

2014-06-10, 23:10
Tagi: assassins creed :: rozpie**ol Ja pie**ole weź zmień te tagi. Informacja dla sadolowych Rutkowskich tak zdarzyło mi się wrzucić jakiś temat związany z grami ale k***a będziecie tutaj wrzucać całe E3? Impreza jest tak wielka, że 99% graczy o niej wie więc jeśli kogoś to interesuje to oglądał na żywo albo widział już na youtube/grasz.pl/ign czy innej stronie. Jedyne 2 falmiki z e3 pasujące na sadola to wiedźmin 3 oraz zapowiedź dead island 2 która pasuje do strony i którą za chwilę wrzucę.

Jab7kO

2014-06-10, 23:17
Skończcie już k***a wrzucać filmiki z gier na sadola do uja pana. Będę chciał obejrzeć to wbije na portal z grami :Q

Namex

2014-06-10, 23:24
Oooo teraz będą ból dupy robić i pie**olić, że to nie pasuje do sadola itp. połowa z was to nawet pewnie nie wie co to hard jest, a co dopiero żeby wiedzieć co na sadola się nadaje.
Polecam wam maść na ból dupy na start, a teraz dlaczego ten filmik idealnie pasuje na sadola.
Jest przemoc, krew, na końcu nawet łeb mu ucina i wbija na bagnet, po czym wesoło macha jego głową na tym muszkiecie.

Morthaliar

2014-06-10, 23:32
Ale dlaczego u żabojadów? :(

Bladess

2014-06-10, 23:32
Howland napisał/a:

Jaranie się wiedźminem - fajnie.
Nowym mortal kombat - świetnie.

Jaranie się takimi zj***nymi grami dla półpaśców jak seria AC, LoL i inne chłamy,






Stawianie AC koło lola? Weź wyjdź k***a. Prędzej mortala razem z tekkenem bym postawił koło lola i majnkrafta.


Ktoś mnie pewnie zaraz od gimbow pojedzie. :amused:

Genedan

2014-06-10, 23:36
Co to za nuta w trailerze?

Edit: Znalazłem "LORDE - Everybody Wants To Rule The World"

1suko9

2014-06-10, 23:43
niektórzy ludzie tutaj mają jakieś niedowartościowanie psychospołeczne czy ki ch*j... na ch*j tu debilu jeden z drugim wchodzisz jak jest to zj***ne i nie chcesz tego oglądać? Przewiń dalej i po problemie, ja pie**ole, zbyt skomplikowana czynność dla waszych ograniczonych mózgów?

Co do tematu: moim zdaniem wybrali bardzo fajny okres historyczny, będzie jaki rząd obalać :D Przyznaję że ta gra jest robiona już tak na chama, żeby kasa była ale sama konwencja bardzo mi się podoba :D A Black Flag w ogóle mi się nie podobało, względem tych piratów :/ Edward nie był nawet assasynem, a pomimo zajebistego klimatu tych statków wgl. mi się nie podobała część ;/ Na moje mogliby pójść bardziej w skrytobójstwo.

kukulka19

2014-06-10, 23:50
Może i seria as nie rusza mnie ani trochę ale jedno muszę przyznać, trailery ac były po prostu zawsze zajebiste, jak dla mnie mógł by powstać film w takich klimatach jak i wyglądzie aniżeli gra.

vassili

2014-06-10, 23:57
Rewolucja francuska najbardziej pomogła odpowiednikowi assassinowego Abstergo. Upadek obyczajów, lewactwo itp. Wszystko to jest następstwem rewolucji francuskiej. Gdyby Ubi chciał pokazać assassynów jako bojowników o wolność, to templariusze wspieraliby rewolucję, a zakon assassynów legalne władze Francji.

TomdeX

2014-06-10, 23:57
No k***a przestańcie wrzucać materiały z E3, jest tyle stron poświęconych grom, że szkoda gadać i robicie na głównej tylko rozpie**ol, dajcie to do zbiorczego.

Plecionkarz

2014-06-11, 00:00
Assasins Creed to gra o poziomie trudności ameby. Otoczą cię strażnicy z całego miasta to nawet nie musisz uciekać bo będzie cię atakować tylko jeden a reszta grzecznie poczeka aż go zabijesz i nawiążesz walkę z kolejnym. Jeszcze gorzej z elementami platformowi, w głupim mario trzeba było mieć wyczucie żeby się nie sp***olić w przepaść a tutaj trzymasz jeden guzik i facet sam biegnie do przodu i wszystko przeskakuje. Do tego główny bohater nosi ten sam strój co jego poprzednicy sprzed kilkuset lat. Jak niby się wtapia w otoczenie skoro tylko on nosi ubiór z innej epoki? To jest typowa gra komercyjna dla bydła które ponad napięcie, główkowanie, dobrze zbalansowany poziom trudności przedkłada bezwysiłkowe przechodzenie kolejnych poziomów i cieszenie się oskryptowanymi akcjami.

tobor30

2014-06-11, 00:03
jak kupicie ciulki Ps4 to dop. mozecie komentować
\