18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Artem z młotkiem w ręku

Flodzia • 2023-03-18, 09:47
Pan Janusz nie czuje lęku :-D


Ekecheirianin31

2023-03-18, 18:39
Syn_Milionera napisał/a:

W dodatku to nie zwykły młotek tylko do rozbijania szyb z zaostrzonym końcem. Jakby dobrze uderzył to by mógł czaszkę rozłupać.
Rozwiązanie to szybki nokaut, a nie janusz jeszcze na spokojnie się przy nim odwrócił.



Znawca j***ny, ty bys siedział jak p*zda cichutko. Jak zresztą robisz całe życie. Szybki nokaut toci ojciec przed czyszczeniem kanału robi

Wiewór

2023-03-18, 19:37
Insaner napisał/a:

Cała Ukraina to jedna wielka korupcja. Tam za łapówkę dostaniesz pozwolenie na budowę wysypiska w rezerwacie przyrody, dyplom uczelni, prawo jazdy (i co gorsza honorowane w PL), albo pierwsze miejsce w kolejce do lekarza. Na granicy to samo - za fajki, alkohol czy pieniądze bez problemu ją mijają. Smutne, ale przez masowy napływ tych ludzi o mentalności Polaka z PRLu nasz kraj wróci do standardów jak z lat 80, 90. Nożownicy, gangi w większych miastach, znaczny wzrost liczby pijanych kierowców, kradzieże z mieszkań, napady, wypadki z powodu niesprawnych aut, które nigdy nie przeszły przeglądów technicznych bo za wschodnią granicą są nieobowiązkowe a jeździ ich po Polsce teraz całe mnóstwo.
Tam wojna prędzej czy później się wyciszy i przejdzie w stan zamrożenia, a jak już oficjalnie otworzą granicę to te propagandowe obrazki smutnych kobiet i dzieci szybko zamienią się w tabuny ukraińców, którzy na pewno nie zostaną u siebie tylko przyjadą tu do swoich rodzin nie mając nagranej żadnej roboty, a to jak wiadomo szybko rodzi patologie.



Właśnie opisałeś Polskę.

Piotrb1

2023-03-18, 20:03
Ale nasz kraj smutny jak p*zda. Nic się nie dzieje. Na sadolu z zagranicy akcje grube noże, krew, skakanie po głowie. A w Polsce starszy facet mówi imigrantowi zarobkowemu, że jak nie będzie grzeczny to będzie musiał wysiąść. I na sadola trafił.

S.Cat

2023-03-18, 20:32
Jak kanarami gardzę to tutaj ewidentnie testy psychologiczne chłop ma zdane.A takim młotkiem to ch*ja zrobić mozna, za krótki trzonek.Nie zamachniesz się porządnie.

czorny711

2023-03-19, 16:26
Takiego śmiecia z upadliny chciałbym gdzieś trafić :mrgreen: :mrgreen:

TiliLili

2023-03-19, 23:25
zbynekmaslanka napisał/a:

Tak serio to ten polak nie ma jakiegoś instynktu samozachowawczego. W życiu na trzeźwo nie zbliżyłbym się do gościa z młotkiem. Dostałby dwa razy w łeb i zamiast spokojnego weekendu wizyta (wersja minimum): policja, szycie łba ... to wersja minimum



Do tego ja będąc w takiej sytuacji raczej nie odwracałbym się tyłem głowy do gościa z młotkiem w ręku tracąc go i jego rękę z młotkiem z pola widzenia XD na dodatek skorzystał bym z chwili by wycelować precyzyjnym prostym i wykończyć jakąś popisową kombinacja xd

Robajson

2023-03-20, 00:17
Ja w mojej miejscowości już dwa razy tłukłem się z takim zjebem. Nawet ich znajomi to olali i pewnie mieli dosyć.

marekclub

2023-05-14, 21:45
j***ć ukraińskie ścierwa