18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Argentyńskie tango...

~DMT • 2021-03-04, 08:03
Tango down...




Halman

2021-03-04, 08:07
białogłowa rycerza hyc za łeb.... (ten większy łeb) :-D

SA...........AS

2021-03-04, 08:10
Lasencja rozdzielała facetów przed bójką, dała (swojemu Amigo) kluczyki od samochodu i kazała sp***alać.

woytasw

2021-03-04, 08:34
Niezły kombos

juderaus

2021-03-04, 08:53
Walisz typa na dziure z zaskoczenia a na drugi dzień dowiadujesz się , że zszedł i cały TWÓJ RAJ pryska. Tak miał i ma mój funfel , który ma jeszcze ok 5 lat do odpękania z 12.

koras24

2021-03-04, 10:15
juderaus napisał/a:

Walisz typa na dziure z zaskoczenia a na drugi dzień dowiadujesz się , że zszedł i cały TWÓJ RAJ pryska. Tak miał i ma mój funfel , który ma jeszcze ok 5 lat do odpękania z 12.



To h*j w dupe twojemu kumplowi, chociaż bez tego i tak pewnie nie jednego h*ja w dupie już miał.

sirapacz

2021-03-04, 11:37
@koras24 Wiesz... każdy miał ochotę przyj***ć komuś przynajmniej raz w życiu. W samym praniu się po pyskach nie ma problemu większego. Kłopot jest, gdy ktoś leje nie myśląc o konsekwencjach. Uderzając kogoś kijem baseballowym w głowę liczysz sie z tym, że prawdopodobieństwo ubicia jest >50%. Problem polega na tym że niektórzy nadaktywni nie są świadomi, że mogą kogoś zabić i co to implikuje.

nwonigers

2021-03-04, 12:13
sirapacz napisał/a:

@koras24 Wiesz... każdy miał ochotę przyj***ć komuś przynajmniej raz w życiu. W samym praniu się po pyskach nie ma problemu większego. Kłopot jest, gdy ktoś leje nie myśląc o konsekwencjach. Uderzając kogoś kijem baseballowym w głowę liczysz sie z tym, że prawdopodobieństwo ubicia jest >50%. Problem polega na tym że niektórzy nadaktywni nie są świadomi, że mogą kogoś zabić i co to implikuje.



solowka a partyzant to sa 2 rozne sytuacje. i w sumie wiekszosc solowek konczy sie w miare lagodnie z lekkimi obrazeniami. jak ktos z partyzanta uzywa calej sily zeby urwac glowe i to z zaskoczenia to wtedy jest ciezki k.o i moze nawet smierc skoro bojka jest na ulicy i mozna glowa o beton porzyjebac. dla takich kurew uderzajacych z partyzanta powinien byc moim zdaniem osobny paragraf.

NafazowanyKoleś

2021-03-04, 12:26
juderaus napisał/a:

Walisz typa na dziure z zaskoczenia a na drugi dzień dowiadujesz się , że zszedł i cały TWÓJ RAJ pryska. Tak miał i ma mój funfel , który ma jeszcze ok 5 lat do odpękania z 12.



Taki śmieć dostał tylko 12 lat? To nawet nie połowa życia za odebranie komuś całego. Morderstwo w afekcie/wypadek powinno być tak karane a nie zabójstwo ze zwykłej tępoty, pustego łba i braku wyobraźni. Takich debili dożywotnio do syberyjskiego łagru wydobywać kamienie bez możliwości zwolnienia. Ewentualnie może się powiesić bez przeszkód. Co za żałosna rasa.. za oszustwa podatkowe więcej dostaniesz
:idzwch*j:

Sraj1

2021-03-04, 13:59
Typ się pokłócił ze swoją dupą, a ten co mu wyj***ł to klasyczny frajer co "bronił kobiety" i zaj***ł tamtemu z zaskoczenia. Akcja niestety nierzadka. j***ć takie k***y.

fonzerelli2

2021-03-04, 16:14
cwe* śmiec i bandyta. Tępić takich na ryj. Ps. Fajna dupa

Bejker

2021-03-04, 19:43
Fajne ma rajstopki

Arun

2021-03-04, 20:18
juderaus napisał/a:

Walisz typa na dziure z zaskoczenia a na drugi dzień dowiadujesz się , że zszedł i cały TWÓJ RAJ pryska. Tak miał i ma mój funfel , który ma jeszcze ok 5 lat do odpękania z 12.



szkoda że krzesła nie dostał

pi...........ta

2021-03-05, 00:03
Tak zrobił mój kumpel w Anglii, zaj***ł brudasowi, ale nie z zaskoczenia. Ten upadł i walnął ryjem o asfalt i do dziś warzywo, a kolega siedzi już z 4 lata, a posiedzi kolejne długie lata.

KaprysLosu

2021-03-05, 01:13
juderaus napisał/a:

Walisz typa na dziure z zaskoczenia a na drugi dzień dowiadujesz się , że zszedł i cały TWÓJ RAJ pryska. Tak miał i ma mój funfel , który ma jeszcze ok 5 lat do odpękania z 12.



bo prawo jest poj***ne, jeśli masz na celu tylko pobicie bez uzasadnienia dla mnie powinno być karane tak samo jak zabójstwo, albo przynajmniej jego usiłowanie. Natomiast jak jest powód to już inna sprawa, w tym przypadku z filmu ciężko precyzyjnie coś wywnioskować. Natomiast szedłbym tropem, że była jakaś impreza w lokalu, babka nie chciała, żeby naj***ny chłopak prowadził, a inny naj***ny ziomek uznał, że albo ją okrada, albo nie lubi pijanych kierowców, więc jakiś tam powód mógł być