18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Argentyńskie tango...

~DMT • 2021-03-04, 08:03
Tango down...




supercharger

2021-03-05, 02:49
KaprysLosu napisał/a:

bo prawo jest poj***ne, jeśli masz na celu tylko pobicie bez uzasadnienia dla mnie powinno być karane tak samo jak zabójstwo, albo przynajmniej jego usiłowanie. Natomiast jak jest powód to już inna sprawa, w tym przypadku z filmu ciężko precyzyjnie coś wywnioskować. Natomiast szedłbym tropem, że była jakaś impreza w lokalu, babka nie chciała, żeby naj***ny chłopak prowadził, a inny naj***ny ziomek uznał, że albo ją okrada, albo nie lubi pijanych kierowców, więc jakiś tam powód mógł być



No kurde Sherlock Holmes.

Allahgbar

2021-03-05, 08:44
juderaus napisał/a:

Walisz typa na dziure z zaskoczenia a na drugi dzień dowiadujesz się , że zszedł i cały TWÓJ RAJ pryska. Tak miał i ma mój funfel , który ma jeszcze ok 5 lat do odpękania z 12.



12 lat. co ty k***a za bajki piszesz człowieku?

eenocosTy

2021-03-05, 11:20
zjeby, ten gość był pijany i dostał na ryj za to, że chciał jechać

Smokw

2021-03-05, 12:45
nwonigers napisał/a:

solowka a partyzant to sa 2 rozne sytuacje. i w sumie wiekszosc solowek konczy sie w miare lagodnie z lekkimi obrazeniami. jak ktos z partyzanta uzywa calej sily zeby urwac glowe i to z zaskoczenia to wtedy jest ciezki k.o i moze nawet smierc skoro bojka jest na ulicy i mozna glowa o beton porzyjebac. dla takich kurew uderzajacych z partyzanta powinien byc moim zdaniem osobny paragraf.



Że co??? czyli na solówkach stosujesz zasadę nie uderzania w skroń? (obok podbródka najlepszy "odcinacz") czyli co gracie w kosi łapki czy jak? Tu na filmiku celny strzał w skroń i natychmiastowe odcięcie, które może się trafić w każdej bójce. Sam byłem świadkiem jak podczas szamotaniny koleś łbem zarył w wystający kant starego chodnika. przytomność stracił później i ledwo lekarze go uratowali bo się zrobił mały krwotok w czaszce. Każda bójka jest jak loteria i niesie ze sobą ryzyko więzienia.

TorkilKoval

2021-03-06, 12:26
NafazowanyKoleś napisał/a:

Taki śmieć dostał tylko 12 lat? To nawet nie połowa życia za odebranie komuś całego. Morderstwo w afekcie/wypadek powinno być tak karane a nie zabójstwo ze zwykłej tępoty, pustego łba i braku wyobraźni. Takich debili dożywotnio do syberyjskiego łagru wydobywać kamienie bez możliwości zwolnienia. Ewentualnie może się powiesić bez przeszkód. Co za żałosna rasa.. za oszustwa podatkowe więcej dostaniesz



Z jednej strony tak, z drugiej każdy przypadek należy oceniać indywidualnie. Czasem jak ktoś do ciebie startuje to jedyna szansa wyj***ć mu szybką z całej siły - nie jest to przypadek z filmu, ale różnie bywa. Do mnie tak startował na weselu typ, sterydy bbj itp, wielki kozak u siebie na dzielni. Dostał, położył się i poprawkę na ziemi, jakbym źle trafił, to ch*j wie jakie paragrafy by zastosowali, ale jakbym podniósł gardę i zwyczajnie zaczął z nim walczyć, to diabli wiedzą jak by się to dla mnie skończyło...

Notturno

2021-03-07, 17:34
juderaus napisał/a:

Walisz typa na dziure z zaskoczenia a na drugi dzień dowiadujesz się , że zszedł i cały TWÓJ RAJ pryska. Tak miał i ma mój funfel , który ma jeszcze ok 5 lat do odpękania z 12.



Dokładnie taką samą sytuacje miał znajomy gość: Wiejska zabawa w dziurze zabitej dechami. Jakaś menda się do niego przysiadła i zaczęła pić piwo z jego kufla. Dostał lepe w ryj i padł.
Sytuacja typowa, bo takie miały miejsce co tydzień w tysiącach polskich wsi.
Tyle, że koleś niefortunnie walnął w coś głową i skończył na wózku.
Rano skoro świt przyszła pani prokurator i chłopak miał w zasadzie życie pozamiatane.