18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Argentyńskie tango...

~DMT • 2021-03-04, 08:03
Tango down...
supercharger

2021-03-05, 02:49
KaprysLosu napisał/a:

bo prawo jest poj***ne, jeśli masz na celu tylko pobicie bez uzasadnienia dla mnie powinno być karane tak samo jak zabójstwo, albo przynajmniej jego usiłowanie. Natomiast jak jest powód to już inna sprawa, w tym przypadku z filmu ciężko precyzyjnie coś wywnioskować. Natomiast szedłbym tropem, że była jakaś impreza w lokalu, babka nie chciała, żeby naj***ny chłopak prowadził, a inny naj***ny ziomek uznał, że albo ją okrada, albo nie lubi pijanych kierowców, więc jakiś tam powód mógł byćNo kurde Sherlock Holmes.

Allahgbar

2021-03-05, 08:44
juderaus napisał/a:

Walisz typa na dziure z zaskoczenia a na drugi dzień dowiadujesz się , że zszedł i cały TWÓJ RAJ pryska. Tak miał i ma mój funfel , który ma jeszcze ok 5 lat do odpękania z 12.12 lat. co ty k***a za bajki piszesz człowieku?

eenocosTy

2021-03-05, 11:20
zjeby, ten gość był pijany i dostał na ryj za to, że chciał jechać

Smokw

2021-03-05, 12:45
nwonigers napisał/a:

solowka a partyzant to sa 2 rozne sytuacje. i w sumie wiekszosc solowek konczy sie w miare lagodnie z lekkimi obrazeniami. jak ktos z partyzanta uzywa calej sily zeby urwac glowe i to z zaskoczenia to wtedy jest ciezki k.o i moze nawet smierc skoro bojka jest na ulicy i mozna glowa o beton porzyjebac. dla takich kurew uderzajacych z partyzanta powinien byc moim zdaniem osobny paragraf.Że co??? czyli na solówkach stosujesz zasadę nie uderzania w skroń? (obok podbródka najlepszy "odcinacz") czyli co gracie w kosi łapki czy jak? Tu na filmiku celny strzał w skroń i natychmiastowe odcięcie, które może się trafić w każdej bójce. Sam byłem świadkiem jak podczas szamotaniny koleś łbem zarył w wystający kant starego chodnika. przytomność stracił później i ledwo lekarze go uratowali bo się zrobił mały krwotok w czaszce. Każda bójka jest jak loteria i niesie ze sobą ryzyko więzienia.

TorkilKoval

2021-03-06, 12:26
NafazowanyKoleś napisał/a:

Taki śmieć dostał tylko 12 lat? To nawet nie połowa życia za odebranie komuś całego. Morderstwo w afekcie/wypadek powinno być tak karane a nie zabójstwo ze zwykłej tępoty, pustego łba i braku wyobraźni. Takich debili dożywotnio do syberyjskiego łagru wydobywać kamienie bez możliwości zwolnienia. Ewentualnie może się powiesić bez przeszkód. Co za żałosna rasa.. za oszustwa podatkowe więcej dostanieszZ jednej strony tak, z drugiej każdy przypadek należy oceniać indywidualnie. Czasem jak ktoś do ciebie startuje to jedyna szansa wyj***ć mu szybką z całej siły - nie jest to przypadek z filmu, ale różnie bywa. Do mnie tak startował na weselu typ, sterydy bbj itp, wielki kozak u siebie na dzielni. Dostał, położył się i poprawkę na ziemi, jakbym źle trafił, to ch*j wie jakie paragrafy by zastosowali, ale jakbym podniósł gardę i zwyczajnie zaczął z nim walczyć, to diabli wiedzą jak by się to dla mnie skończyło...

Notturno

2021-03-07, 17:34
juderaus napisał/a:

Walisz typa na dziure z zaskoczenia a na drugi dzień dowiadujesz się , że zszedł i cały TWÓJ RAJ pryska. Tak miał i ma mój funfel , który ma jeszcze ok 5 lat do odpękania z 12.Dokładnie taką samą sytuacje miał znajomy gość: Wiejska zabawa w dziurze zabitej dechami. Jakaś menda się do niego przysiadła i zaczęła pić piwo z jego kufla. Dostał lepe w ryj i padł.
Sytuacja typowa, bo takie miały miejsce co tydzień w tysiącach polskich wsi.
Tyle, że koleś niefortunnie walnął w coś głową i skończył na wózku.
Rano skoro świt przyszła pani prokurator i chłopak miał w zasadzie życie pozamiatane.